Şimdi Ara

Yeni General Mobile Q300. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
64.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefonu arkadaşın dükkanda tesadüfen görüp hiç araştırmadan bu gün aldım, Avea ve Turkcell hattımı taktım 3 saattir bir sorun çıkmadı gibi görünüyor, inşallah sorun çıkmaz.
  • AveaMan biz yaLan mi soyLuyoruz aLdigimiz teLefonda avea hat caLismiyor sizde de caLismayabiLir uyarisi yapiyoruz bunun garantisinin oLmadigini ve boyLe bir sorunda yardim etmedikLerini soyLuyoruz..Hepsinde caLismaz diye kesin birsey konusan yok caLisan ornekLer de zaten var..Burdaki asiL probLem avea hatti caLisan gm buLmak deyiL caLismayanLarinin sorununa cozum buLmak..GM MARKALI TELEFONLARDA AVEA HATLARI SORUNSUZ CALISMAKTADIR DIYE BIRSEY SOZ KONUSU OLAMAZ...!

SaygiLar..
  • AveaMan senin haklı çıkmanı istiyorum hatta canı gönlünden diliyorum. Yeterki çalışsın bizde eyvallah diyelim, hata bizde kullanıcı hata yaptı diyelim.

Ejder 16 ahhh ahhh ne yaptın sorunlu olan gruptan olma

Dün teknik bilgi sahibi olan bir kişi ile sohbet sırasında DST Q300 adlı cihazın ( telefon değil cihaz ) manyetik alan sorunu yaşadığını üretim hatası olduğunu üretim bandı uygulamsında mühendislik bir hata ya da bir donanım yanlışlığı ve eksikliği olabileceğini söyledi. kullanılan bir parçanın yanlışlığı gibi gözüküyor diyebiliriz dediler. Aynı avea kartı başka başka tekefonlarda sorun kullanıyor olman kartın ya da hattın değil telefonun sorunudur. Açıklamasın da bulundu... Buna hem telefon üreticisinin hemde avea nın beraber bir çözüm üretebileceklerini de ayrıca üstüne basarak belirti. Ama bu anlayış tarzına sahip olan insanların bununla ilgilenebileceğini , Kullanıcıyı değil Cebini düşünen kişilerin bununla ilgilenebileceklerini hiç düşünmediğinide iletti. Yani kısaca ....... anlamışsınızdır işte

Bekliyoruz yılbaşında bir kampanya yapıyormuş GM bu cihazlarda hata var toplatıp yenisini vereceğiz diye ( hani bazı medeni ülkelerde olduğu gibi ) :)))

:))) ::::)))) harhalde ben o gün beyin sarsıntısı falan geçiririm......

• GeneraL MobiLe Q300 TeLefon kuLLanip AVEA HATTI caLisan arkadasLar biraz biLgi verebiLir mi acaba ??

TeL ayarLari nasiL ? Sebeke ayarLari nasiL ? Arama ayarLari nasiL ?

Simdiden tesekkurLer..
  • Telefonu evvelsi gün aldım, taktım 2 hattı birden( avea ve turkcell ) ve o günden beri hiç bir sorun yaşamadım ( umarım yaşamam ) hatta forumdaki sorunları görünce gerimi iade etsem diye düşündüm, şansıma avea ile ilgili bir sorun yaşamadım. Umarım tüm arkadaşlarımın hat problemi düzelir.

Bir kaç sorum olacak tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim, Wi-Fi bağlantısı gerçekleştikten sonra açtığım opera browser hat 1 den bağlanıyor, hat 1 i kapatıp bağlanmaya çalıştığımda dns failed diyor ama youtube falan wi-fi üzerinden giriyor fakat videolar çalışmıyor, ebuddye girmeye çalışıyorum hata veriyor, skypy kullanıcı adı ve şifre giriyorum ama telefon no gibi bişey istiyor bi alttaki bölümde anlamadım, fakat bi türlü girmeyi beceremedim, facebooka bağlanıyorum fakat videoları yine izleyemiyorum, bilinmeyen harf girişi gibi bir şey diyor, yardımcı olursanız sevinirim.

• ahhh bir çalıştırabilseydik bilip öğrenip anlatabilirdik bu sorulara cevap ama malesef hiç çalışmadığı için cevap da yazamıyoruz. Kendi adıma üzgünüm bilmiyorum. Ancak teknik destek verebilecek birileri mutlaka vardır. en azından ümidim olmasada belik cevap verir gm servisi

HERKESE İYİ BAYRAMLAR..

GM SENİN BAYRAMINI KUTLAMIYORUM.....
  • bayramdan sonra telefon servisten gelecek o zaman ben sana anlatırım wi-fi ayarlarının nasıl yapılacağını. tabii bayramın bitmesini bekleyebilirsen :)
  • DUYURU ÖNEMLİ

izmir forum bornova extra TEKNOSA General Mobile DST Q300 satışını durdurmuş durumdadır. Ürün stanlarında da sergilenmemektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: minyatur_bonus

GeneraL MobiLe Q300 TeLefon kuLLanip AVEA HATTI caLisan arkadasLar biraz biLgi verebiLir mi acaba ??

TeL ayarLari nasiL ? Sebeke ayarLari nasiL ? Arama ayarLari nasiL ?

Simdiden tesekkurLer..

Benim eski telefonumdu avea şirket hattımı çok rahat kullandım Blackberry kullanmaya başladığım için kardeşime verdim onunda avea hattı var ve sorunsuz kullanıyor yaklaşık olarak 2.5 aydan beridir kullanıyordum
  • aveada çalışmıyorsa bu telefon kötü demek değildir türksel ve vodafonda mükemmel çalışıyor telefonda çok güzel aveası olan almasın arkadaşlar telefonu kötülemeye gerek yok banada soracak olursanız anormal memnunum telefondan hadi şimdi kolay gelsin
  • merhaba arkadaşım videoyu seyredemezsin malesef onun için bir program var vede o program hakkında gm çalışıyor ama zannedersem hepsine yazılım bulunacak ama malesef zamana ihtiyacımız var bende Q300 kullanıyorum daha öncede dst 350 kullandım ikisindende memnunum ama şöyle söyliyeyim telefonunu gm ye götür ve güncelleştirmesini yaptır tabi aldığından beri hiç güncelleştirme yapmadıysan
  • arkadaşlar skype sini kullanırken arama yapamıyorum deneyen varmı ???????????? başka skype de indiremedim java tabanlı
  • Telefonu aldığım günden beri Avea ile ilgili sorun yaşamadım, gerçi kullandığım Avea hattı 534 le başlayan eski Türkcell numarasaydı, bir farkı varmıdır yokmudur, etkenmidir hattın çalışıp çalışmamasında bilmiyorum.
  • merhaba
    turkcell den avea geçerken sana avea sim cart verdiler dimi eğer hala turkcell cart kullaniyorsan demekki avea nin sim cart larinda problem var
    valla bu telefonu gözumu karartip almayi planlıyorum ama dert sahibi olurum diye pek cesaret edemiyorum.
  • iyi ki Gm dstq100 almışım :) q300 alsaydım çılgına dönerdim Bütün kullanıcılarada allahtan sabır diliyorum:(
  • tekno sa aracılığı ile gönderdiğim telefon dst q300 biraz evvel teslim aldım 30 dakika sonra yanı problem devam ediyor birazdan tekrar servise tekrar göndereceğim. bu arada servisten gelen bir teknik ekip raporuda var onu scane edip sizlerede sunacağım...

raporda avea hattı sinyali normal diyor sinyal normal zaten kardeşim sorun ulaşamamak , ulaşılamamak bunu anlıyor ama anlamamazlığa veriyorlar...
  • Serdik kardeş aynı raporu banada verdiler. Ayrıca bugün bende telefonumu tekrar alacam servisten. Yine yazılım güncellemesi yapılmış ve bi rapor daha yapmışlar. Teknosa asisten öyle bilgi aktardılar bana. Bunların hepsi sahtekar. Zaten sahtekar olmayıp adam gibi bir firma olsaydı bu telpa denilen lanet olası şirket sikayetvar.com daki tüketici şikayetlerini cevaplardı. İnşallah benden kazandıkları 1 kuruş bile çoluklarından çocuklarından çıkar.
  • Atalay80 bravo eline sağlık ne güzel yazmışsın.

Anlaşılan bu telefon uğraşsakta elimizde kalacak bu adamların bunu değiştirmesine imkan verilmeyecek raporlar düzenliyorlar. Ben artık konuyu burada kapatıyorum. Bu telefonda elimde kaldığı kadarı ile çalıştırmaya devam edeceğim zaten eşimde memnun değil. Dürüst bir şekilde avea kullanmayacak birine satmayı düşünüyorum...

Saygılarımla
  • selamlar
    dün itibariyle bu cihazı kullanmaya başladım.nedir ne değildir diye forumlara bir bkayım dedim.baya dertli bir cihazmış.henüz çok karıştıramadım cihazı.hattımın biri turkcell biri avea şu an ikiside sorunsuz çalışıyor.-şimdilik-youtuube dan videoları izleyebiliyorum,tek tuşla facebooka bağlanabiliyorum,wi fi çok iyi çekiyor,ilk gözüme çarpan volume tuşları yok konuşurken ayar yapabileceğim,ilk izlenimlerim bunlar biraz daha karıştırıp bilgi vermeye çalışırım saygılar...
  • Benda daha alamadım servisten telefonu. Dün almam gerekiyordu ama bugün alacağım sanırım telefonu. Benim iki hattımda avea idi. ama şimdi hatlarımdan birini turkcell e taşıdım. bakalım bu sefer çalışacakmı merak ediyorum. inşallah çalışır.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.