Şimdi Ara

Yeni General Mobile Q300. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
271
Cevap
0
Favori
64.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • manhunt55-sana katılıyorum kimdi o benle tartışıyodu teknosadan almış :) adam 290 tl ye almış 350 tl ye birisi almış kazık yemişsiniz diyorum hayla bişeyler ispatlamaya çalışıyosunuz:) bende 295 tlye almıştım
  • Desenize bu telefon insanlarıı fırtık ediyoo.

• quote:

Orijinalden alıntı: ironman

Desenize bu telefon insanlarıı fırtık ediyoo.

Bu sorunların geneli ayar problemi gm müşterilerlen ilgilenmediği için haklı bir memnuniyetsizlik doğuyor.
  • sırf bu konuya mesaj atabilmek için üye oldum. bende q300 almak istiyorum ve uzun süredir bu başlığı takip ediyorum ama bi türlü karar veremiyorum. bu telefon gerçekten benim istediğim özelliklere sahip ama avea hat konusu beni çok düşündürüyo gerçekten yeni serilerde bi sorun olmuyo mu? yeni seri olduğunu nerden bilebilirim? (seri no vs.) general mobile sitesinde böyle bi açıklama var mı? bu konuyla ilgili bi gelişme var mı?

bugün teknosaya gittim ve görevliyle konuştum elimizde yok tedarikçi firma göndermiyo ama isterseniz diğer bayilerimizden getirtiriz dediler avea sonununu kabul ettiler hepsinde olmasa da bu sorun olabiliyomuş ve firma tarafından düzeltildiğine dair bi bilgileri yokmuş.

ayrıca nokia alın kaliteli güvenilir sağlam diyen arkadaşlar daha önce general mobile kullanmamış olabilirler. ben daha önce 2 yıl sorunsuz kullandım ve ben bozdum telefonda hiç bişey yoktu. gidip nokia aldım sırf beğendiğim için daha bir yıl olmadı 3 kere garantiye verdim üstelik aynı hatalardan ama dalga geçer gibi ne cihazın yenisini verdiler ne de ücretini sözümona yine onarmışlar ama onarılmadığı çok açık. ben nokiamı satmayı ve bi daha da nokia almamayı ve kimseye tavsiye etmemeyi düşünüyorum.çünkü tamamen ismini satan ama isminin hakkını vermeyen bi firma.

• quote:

Orijinalden alıntı: isilme

sırf bu konuya mesaj atabilmek için üye oldum. bende q300 almak istiyorum ve uzun süredir bu başlığı takip ediyorum ama bi türlü karar veremiyorum. bu telefon gerçekten benim istediğim özelliklere sahip ama avea hat konusu beni çok düşündürüyo gerçekten yeni serilerde bi sorun olmuyo mu? yeni seri olduğunu nerden bilebilirim? (seri no vs.) general mobile sitesinde böyle bi açıklama var mı? bu konuyla ilgili bi gelişme var mı?

bugün teknosaya gittim ve görevliyle konuştum elimizde yok tedarikçi firma göndermiyo ama isterseniz diğer bayilerimizden getirtiriz dediler avea sonununu kabul ettiler hepsinde olmasa da bu sorun olabiliyomuş ve firma tarafından düzeltildiğine dair bi bilgileri yokmuş.

ayrıca nokia alın kaliteli güvenilir sağlam diyen arkadaşlar daha önce general mobile kullanmamış olabilirler. ben daha önce 2 yıl sorunsuz kullandım ve ben bozdum telefonda hiç bişey yoktu. gidip nokia aldım sırf beğendiğim için daha bir yıl olmadı 3 kere garantiye verdim üstelik aynı hatalardan ama dalga geçer gibi ne cihazın yenisini verdiler ne de ücretini sözümona yine onarmışlar ama onarılmadığı çok açık. ben nokiamı satmayı ve bi daha da nokia almamayı ve kimseye tavsiye etmemeyi düşünüyorum.çünkü tamamen ismini satan ama isminin hakkını vermeyen bi firma.

Bu firma çok büyük yanlış yapıyor müşterilerini kaybediyor.

• Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz yaz GM dst q300 aldım düne kadar hiçbir sorun yoktu ve dün telefonun şarjını doldurup yola çıktım kulaklığı takıp müzik dinlemenin dışında bi kaç görüşme yaptım ve internete girdim... sonra birden telefon hiç bir işlem yapmazken kendiliğinden kapanmış. Şimdi telefonun sorunu şu şarjı var hatta şarj da edilebilir durumda ama telefon açılmıyor hatta açma düğmesine bastığımda ana ekrana geliyor ve 2 saniye bekleyip tekrar kapanıyor, hiç bir işlem de yaptırmıyor. Sizce bunun çözüm yolu nedir? Teşekkürler
  • bu forumda okudugum en matrak topic:D

kullanici arkadaslari bu olaganustu sabirlari ve iyi niyetlerinden dolayi kutlamak gerek:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

bu forumda okudugum en matrak topic:D

kullanici arkadaslari bu olaganustu sabirlari ve iyi niyetlerinden dolayi kutlamak gerek:)

Asıl biz seni tebrik ederiz bu formu okumak için gösterdiğin sabır ve için :)
  • Arkadaşlar bu lanet telefondan bizde aldık hemde 2. el.. yani burada okuduklarımdan sonra bula bula bu taklit adi telefonu aldığımız için başımıza gelenlere şaşmıyorum artık. Bizim problemimizde telefon son zamanlarda sürekli kafasına göre profil değiştiriyor ve kulaklık moduna gidiyor. biri aradığında telefon dolayısı ile çalmıyor. ne yaptıysak çözemedik. ben firmware güncellemesi yapmak istedim ama sanırım bu telefonun firmware teknolojisi ile uzaktan yakından bir alakası olmadığı için böyle bir dosya bulup güncelleme yapadım. tabı bunda bu telefonun aslında dünya üzerinde farklı bir marka model ile üretildiği ve türkiyedeki vicdansız firmanın kafasına göre bir isim vermesininde payı büyük. dolayısı ile sen gidip nette dts q300 diye firmware aradınca sana kol saati çıkıyor googledan. eğer derdimize bir çare bilen varsa firmware olsun tavsiye olsun yardımlarınızı bekliyorum. eğer bu iş çözülmez diyorsanız Allah bin belası versin bunu telefon diye türkiye de satıp sayfa sayfa reklam verenlerin hadi eyvallah...

• bende aldıgımda beri avea hattını bu telde kullanamadım.. 3 kere garantiye yolladım aynı şekilde geldi.. önceden 3 gün giden şarj garantiden geldikten sonra yarım gün gitmeye basladı.. trackball iyice laçka oldu .. kulaklıgı çıkarınca bazen kulaklık çıkarıldı uyarısı görünmüyo.. yani kulaklık çıkarılmasına ragmen kulaklık takılı görünüyo.. birisi arıyınca konuşulmuyoo.. saçma sapan bi telefon
  • ikinci el aldım ama facebooka kısa yoldan giremiyorum bilnemyen ssunucu diyor bilen varsa ayarlarını alabilrmiyim anca wifiden java üzreinden giriyorum her girişte java indiryor netim sınırsız ama girmeyekorkar oldum ek ücret yansırmı?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.