Şimdi Ara

TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU] (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.338
Cevap
205
Favori
522.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçen sene bende ayrı sorunu yaşıyordum gidip n14u aldım yine kopmalar oluyordu. Türk telekomu aradım ertesi gün gelip bina girişindeki ankastre kutusuna baktılar sıkıntı oradaymış.

Turkneti aramanı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSwindLer -- 3 Şubat 2017; 11:38:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Turk Telekom'un vermiş oldugu Tilgin 2331 modem yerine Asus N17U aldım, Turk Telekom'u arayıp modemi bridge moda' almaları için kayıt açtım, 6 saat sonra mesajgeldi işleminiz gerçekleşti diye.. Daha sonra çeşitli konularda verilmiş olan farklı önerileri takip edip kurulumu yapmaya çalışsam da başarılı olamadım, en son aşağıdaki linkte yazılanları yaptım ve 10 saniye içinde Asus N17U üzerinden fiber internetimi kullanmaya başladım.

https://www.cozumpark.com/forums/thread/426198.aspx

Uğraşan başka arkadaşlar varsa bilginiz olsun istedim..
  • Çıtayı yükselttim ac52u alacam

Alma diyen varsa pazara kadar yazsın yoksa ok yaydan çıkacak:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandirmali92 kullanıcısına yanıt
    TR'de işini gerçekten bilen o kadar az teknik eleman var ki... Her gelen sorunu bulamayınca suçu ona buna atıyor, ne saçma bir sebepmiş hayatımda ilk kez gördüm, bunca ASUS kullanan o kadar para veren insanlar duydunuz mu ? asus modemler sisteme yükleniyormuş vay anasını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

Çıtayı yükselttim ac52u alacam

Alma diyen varsa pazara kadar yazsın yoksa ok yaydan çıkacak:)

Bu model hakkında şikayet bildirenler az değil, dikkat.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    :( 16n yada 17u hangisini alayım yani 17u da şikayetler çok ise mecbur 16 alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

:( 16n yada 17u hangisini alayım yani 17u da şikayetler çok ise mecbur 16 alacağım

17U gayet stabil, yılı aşkın akrabam kullanıyor bir kere bile sorun belirtmedi ve 7/24 açık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecü

merhabalar n17u modemim var. torrentte sorun yaşıyorum. utorrentte 70 kişiye baglanıp 1.5 mb ile indirirken modemin uygulamasında 4-5 kişiye baglanıp 50-60 kb ile indiriyor hatta çogunlukla tamamen duruyor. benimle aynı sorunu yaşayan var mı? çözümü olan var mıdır?

Ben modem uzerinden torrent kullanirken sikinti yasiyorum n17u ile baska bir sıkıntım yok ancak bu durumu yardimci olabilecek var mi?

• Arkadaşlar. N17u dan çok memnunum ama telekomun verdiği zyxel wifi konusunda biraz daha performanslı. Bendeki n17u'yu satacağım. Almak isteyen varsa özelden konuşalım. Yaklaşık 1 yıl olmadı. Vatan bilgisayardan alınma. 2yıldan fazla garantisi var. Kutu, fatura, ful içerikli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultranet kullanıyordum,35mbps hipernet'e geçtim.Speed test yaptığımda ilk anda 32-33mbps e kadar çıkıp geri düşüyor.upload'da geeçen ay akk ye girdiğim için indirme hızımı test edememiştim fakat upload'da 2.3mbps i görüyordum oda düştü şuan.Bunun sebebi nedir acaba? Müşteri hizmetlerini aradım sorun modeminizden kaynaklı olabilir dediler.Modemi yeni resetledim. Asus dsl ac56u
    TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]]TRNİN EN BÜYÜK ASUS MODEM REHBERİ | N16, AC750, AC51, AC55U, AC68U, AC88U[ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d_e_h_a_406 -- 4 Şubat 2017; 8:17:36 >

• arkadaşlar n14u kullanıyorum torrentlerde 1080p veya bluray veya iso formatındaki dosyaları indiremiyorum desteklemiyor mu??? yoksa ayarmı lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Geçen sene bende ayrı sorunu yaşıyordum gidip n14u aldım yine kopmalar oluyordu. Türk telekomu aradım ertesi gün gelip bina girişindeki ankastre kutusuna baktılar sıkıntı oradaymış.

Turkneti aramanı öneririm

türkneti kaç kere aradım sonuç 0 sövmekten ağzım yamulacak kıvama geldi hatta direkt taksam bile sorun var hadi dedim modemi değiştiriyim dedim teknosadan ondada sonuç 0 2ci ele girdiğine iade alamayız dediler napak böyle kullanmaya devam
  • ecü kullanıcısına yanıt
    Bağlantı ayarlarından port kısmını 19999 ile değiştirip, eş sayılarını da arttırın.
  • Merhaba

n14u modemi n16 ile değiştirdim vdsl ye geçtim.Evdeki her şey pc,telefon,tv sorunsuz bağlanıyor nette.Notebook bağlanmıyor ağı görüyor ama sınırlı bağlantı deyip internete girmiyor neden ola bilir ki ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: chizyo

Merhaba

n14u modemi n16 ile değiştirdim vdsl ye geçtim.Evdeki her şey pc,telefon,tv sorunsuz bağlanıyor nette.Notebook bağlanmıyor ağı görüyor ama sınırlı bağlantı deyip internete girmiyor neden ola bilir ki ??

Laptop'tan bağlandığınız Ağ'ı unutun.

Wifi kanalını ve wifi şifresini değiştirin.

Tekrar deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 5 Şubat 2017; 15:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

TR'de işini gerçekten bilen o kadar az teknik eleman var ki... Her gelen sorunu bulamayınca suçu ona buna atıyor, ne saçma bir sebepmiş hayatımda ilk kez gördüm, bunca ASUS kullanan o kadar para veren insanlar duydunuz mu ? asus modemler sisteme yükleniyormuş vay anasını.

bana dedikleri o dış hat 10 numara çalışıyor senin cihazlar suçlu dediler gülsemmi ağlasammı bilemedimde bu git geller çok canımı sıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Bağlantı ayarlarından port kısmını 19999 ile değiştirip, eş sayılarını da arttırın.

nasıl yapacaz hocam bi tarif etsen asusun yabancısıyım :D

(modem bakımından)
  • olmadı maalesef yine.harici alıcı ile bağlanıyor kendi alıcısı ile bağlanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chizyo -- 6 Şubat 2017; 11:8:23 >
  • Bandirmali92 kullanıcısına yanıt
    Dm icinde bt ayarlari var. Baglanti portu var orada ve es baglanma sayisi ile maks. baglanti olmasi lazim. Pc kadar iyi olmasa da mevcuttan daha iyi olabilir.

• benim pirelli marka modem miladını doldurduğu için yeni bir modem arıyorum. şu an oturduğum yerde sadece adsl hizmeti var 2 ay sonra triblex bir eve taşınacağım oradada sadece adsl hizmeti var benim aradığım çekim gücü iyi kopmalar olmayan bir modem nette araştırmalarım sonucunda asusa karar verdim hangi asusu almalıyım 12-14-16-17 bir sürü seri var.. ben modem olarak 12u alıp alt kata koyup bir yükselticiyide orta kata koymayı düşünüyorum.. başka önerisi olan varsa bekliyorum... bütçe 250 tl ye kadar ... internette yaptığım sörf yapmak haber sitelerinde gezmek film izlemek müzik dinlemek. yani profesyonel kullanıcı değilim. kullandığım servis sağlayıcısı awifi adında çanak antenden internet sağlayan bir sağlayıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahirlacin -- 5 Şubat 2017; 23:20:4 >
  • 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.