Şimdi Ara

Yeni Forza Motorsport, büyük bir nesil sıçraması vaat ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 24
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Lord Melkor (6 mesaj) aydinnesty (3 mesaj) Kankkunen (2 mesaj) muhlisgursoy (2 mesaj) TheCapedCrusader (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (4 mesaj) Mini (5 mesaj) (3 mesaj) (1 mesaj) (4 mesaj) (2 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Yeni Forza Motorsport, büyük bir nesil sıçraması vaat ediyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3989 Mesaj
    Bunlar yeni nesile sıçrayana kadar başka bir nesil gelecek
    |
    |
  • Yarbay
    6461 Mesaj
    sony müritleri gelmemiş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    427 Mesaj

Motorsportu bilmem ama belki son 10 yılda fh4 den daha iyi yarış oyunu olmadı son 20 senede ise nfs underground 2 ve most wanted var fh4den iyi

|
    |
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Ne demek yeni nesile çıkan mükemmel grafikli oyuna 600 tl istenmiycek
    |
    |
  • Yarbay
    4976 Mesaj

Aynı sıçrama, Horizon 5'te de olur umarım.

|
    |
  • Yarbay
    4331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Forza horizon ne kadar aşmış bir oyunsa motorsports da o kadar gtsportsa rakip olamaz

GT Sports'a rakip mi olamaz??? Bu söylediğinde ciddi misin yoksa fanboy söyleminden öte bir şey değil şeklinde mi algılayalım? GT Sports denilen çöpün içinden geçtim ama gram zevk almadım, bana anlatmayın şu oyunu.

• Yarbay
    7654 Mesaj

Forza motorsportsun multisi sana anlamlı veya rekabetçi mi hissettiriyor yoksa arcade güzel grafikli çarpışan oto gibi mi hissettiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 9 Haziran 2021; 18:11:49 >
    |
    |
    Kankkunen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4331 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Forza motorsportsun multisi sana anlamlı veya rekabetçi mi hissettiriyor yoksa arcade güzel grafikli çarpışan oto gibi mi hissettiriyor

Önce şunu söyleyeyim ben bu oyunu 299 saat oynamışım, platinledikten sonra sırf eksik arabaları satın almak için para kasmasam o kadar bile oynayacağım bir oyun değildi. Multi konusuna gelince, ben yarış oyunlarında multi sevmem, oynarsam platin almak için veya arkadaş grubu ile oynarım nadiren. Single tarafı boş oyun benim gözümde beş para etmez. Forza 7 bu konuda iyi mi hayır, GT Sport iyi mi hayır, iyi olmadığı gibi bir de aşırı kolay. Sadede gelirsem Forza 7'yi GTS'den 400-500 saat fazla oynadım, ortada platin kupa vs olmadığı halde, yeni nesile geçmek için konsolu satmasam halen de F7 oynuyor olurdum.

GT'nin Ps4'e de çıkacak olması çok iyi oldu, zira benim için konsol aldıracak oyun olma özelliğini çoktan kaybetti. PS4 de biraz oynar geçerim.

• Yarbay
    7654 Mesaj

O zaman oyundan beklentimiz farklıymış. Gtsin single player içeriği aşırı az ve kötü hatta olana içerik bile demem.
    Zaten oyunun çıkış amacı single player değil. Benim için de tam tersi multiplayerı önemlidir. İki tarafta da tek bir multiplayer yarış yapsaydın ne dediğimi anlardın.
    |
    |
    Kankkunen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3512 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Rambo_FT

Bakın, her firma kendi kült oyununu yapabilir. NFS bunu Underground ile başardı, Forza ise Horizon ile.

Ancak bir firma özünden koptu mu ne yaparsa yapsın tutunamıyor. Bunun en kaliteli örneğini, vasat oyunlarıyla yine NFS sergiledi. Carbon'dan sonra çizgisinden kopunca bir daha hiç tutunamadı.

Bir ara Race Driver GRID'de kendi özgün oyunuyla karşımıza çıkıp gönülleri fethetti.

Demem o ki, her firma kendi özgün fikriyle oyun yapınca, ne türde yaparsa yapsın bir şekilde tutunabiliyor. Ancak özünden kopunca malesef değerini yitiriyor.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    37072 Mesaj

Bu sene Horizon 5 geliyor büyük ihtimalle. Bu da seneye gelir.

|
    |
  • Yarbay
    4609 Mesaj
    Yayınlanan trailerdaki grafikler nesil sıçraması dedirtecek bi boyutta değildi bence. Üstüne geliştirecekler mi göreceğiz
    |
    |
  • Yarbay
    3725 Mesaj

iki oyunu da aktif olarak oynamaktayım. forza motorsportsun hissiyatı simülasyondan çok arcade gibi. keyif vermiyor. sanki bütün arabalar aynı gibi. gt bu konuda biraz daha simülasyona yakın. içerik olarak forza daha zengin ama gtde araba sürmek daha keyifli geliyor bana.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.