Şimdi Ara

YENİ FORD TOURNEO COURİER ANA KONU (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.090
Cevap
49
Favori
475.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En full olanı titanium plus modelidir. Ama 45 bin liraya otomobil versiyonunu alabilirmisiniz bilmiyorum çünkü kamyonet geçenler o fiyatlara satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza61TS kullanıcısına yanıt
    Servis takariz yalniz 6 bin liraya malolur dedi :)

Butce 200 civari :)

Diğer araclardaki gibi dusuk butceyle yapılır mi diye arastiriyoruz..

• Arif kullanıcısına yanıt
    Dalga geçecek olsam başka türlü dalga geçerim motorun hangi araçlarda kullanıldığını sormadım o beni bağlamaz clio 4 kullandım 6 ay 2014 model 23 bin km ve ondan once seat cordoba kullandım tdı 2006 model 102 binde eger dci motorda seattan sonra turbo dan bahsediyosanız ben şüphe ederim ve derimki turbo lu bir dizel arac kullandınız mı diye soru çıkar, zaten sorumda o amaçlıydı

• selamlar bu araçlarda trim sesleri fazla olduğu söylendi sizin aracınızda var mı benzer durumlar? son dönemde epey iyileştirilmiş, yeni araç alanların görüşlerini merak ettim.
  • uprelude U kullanıcısına yanıt
    9 aydır Kızılaydaki işyerime günün her saati sorunsuzca gidip geliyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: quarentina_26

Herkese merhaba iyi forumlar arkadaslar bu hafta içi inşallah tourneo arac sahibi olacağım ancak aklıma takılan sorular var öncelikle 58 bin liraya titanyum modelinde karar kıldım ancak titanyum Plus modeline 3 bin lira fark istediler 2 hava yastığı start stop ısıtmalı koltuk ve ön cam olarak 3 bin fark sizce verılırmi??? Diğer bir sorum bu araçta turbo varmıdır yetkili satıcıdaki temsilci olmadığını söyledi ama TDCİ motor turbosuz degildir diye düşünmeden yapamadım ve son sorum benim için araçtaki en önemli parçalardan biri müzik sistemi nasıl??? videoda biraz bahşedilmiş ancak kullananlar olarak size sormak üstadım, müzik sistemi yüksek seslerde sesin kalitesini bozuyormu yoksa guzel bir akıcılıkta devammı ettiriyor cvplarsanız mutlu olurum simdiden tskkrlr.

Titanyum plus'ta 2 ön ,2 ön yan ve 2 arka yan olmak üzere toplam 6 adet hava yastığı var. Koltuk ısıtma 2 ön koltukta da var ; arka koltuklarda yok.Turbo tabiiki var. Start stop benim için önemli değil, hatta turbo için sakıcalı bence, ama var bu araçta. Debriyajı inanılmaz rahat. Arka cam sileceği sadece titanyum plus'ta mı var bilmiyorum. Benim için en önemli şey yan hava yastıklarının da olmasıydı. Ford'un Tourneo courier fiyat listesi sayfasında, özellikler eksik yazımış; yan hava yastığı yalnız ön kısımda var gözükmekte. Koltuk ısıtıcı ise sanki yalnız sürücü koltuğunda varmış gibi yazmışlar. Trim sesi şimdilik hiç yok.

• Arkadaslar bugun itibari ile 1.5 deluxe modeliyle araniza katilmis bulunmaktatim. Aracim suan 29000 de 30 bin bakimina az bir sure kalmis. Acaba 30 bin bakiminda neler yapiliyor ve ucreti nedir yetkili serviste. Iyi forumlar...
  • Arkadaşlar iyi günler bende ford courier almayı düşünüyorum titanyum plus husisi ruhsatlı sigorta kasko ve yıllık vergi leri kaç tlden başlıyor teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tourneo connect almak istiyorum ama grand modeli olmadığı için başka araca yöneleceğim galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkiki

Arkadaşlar iyi günler bende ford courier almayı düşünüyorum titanyum plus husisi ruhsatlı sigorta kasko ve yıllık vergi leri kaç tlden başlıyor teşekkürler

MTV yeni arttı. Sanırım yıllık toplam 1035 TL olmuş. Bunu 2 taksite bölüştürüp ödeyeceksiniz. Zorunlu trafik ve kasko yaşınıza, yaşadığınız şehre göre değişiyor sanırım.
  • aragorn03 A kullanıcısına yanıt
    30000 bakımını ben Ağustos ayında yaptırmıştım. Balatalarında değişmesini söylediler. Balatalarla birlikte 1000TL ye mal oldu. Balataar değişmezse 700TL standart bakım ücreti. Yer İstanbul Ataşehir Otokoç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stat -- 21 Ocak 2017; 11:54:38 >
  • burakkiki B kullanıcısına yanıt
    MTV si 1100TL civarında.
    Kaskoyu 1300TL ye Zorunlu trafik sigortasını ise 2000TL ye yaptırdım.
  • Zorunlu trafik sigortası 2000 Tl mi? Çok değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanuçar -- 27 Ocak 2017; 23:21:24 >
  • Arkadaslar ticari alinca aracin kaskosu 1000-1500 tl arasi, trafik sigortasi 1500-2500 tl arasim mi cikiyor.?

Çok?

Kasko ve trafik sigortasinda sizce ticari- hususi farki ne kadar cikar...

Yillik muayene masragi disinda kullaniciya ticarinin hususî ye gore külfeti nedir?

Karar vermeye çalıştığım: ikinci elde 2-3.000 tl fazla verip hususi mi alayim yoksa ticari mi?

• Arkadaşlar kalkışlarda özellikle yokuşlarda ötme sesi geliyordu bu konuda serviste garantiden faydalanan var mı?

• stat kullanıcısına yanıt
    Hocam kaza varmıydı senin?

• quote:

Orijinalden alıntı: pulashibee

Arkadaslar ticari alinca aracin kaskosu 1000-1500 tl arasi, trafik sigortasi 1500-2500 tl arasim mi cikiyor.?

Çok?

Kasko ve trafik sigortasinda sizce ticari- hususi farki ne kadar cikar...

Yillik muayene masragi disinda kullaniciya ticarinin hususî ye gore külfeti nedir?

Karar vermeye çalıştığım: ikinci elde 2-3.000 tl fazla verip hususi mi alayim yoksa ticari mi?

Hususi almanı tavsiye ederim. Tabi dediğin gibi 2-3 bin ₺ fark varsa....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selcukserbes -- 7 Şubat 2017; 1:22:58 >
  • 3000 km de courier titaniun kullanıyorum bir kaç gündür, aracın debriyajına bir türlü alışamadım. Özellikle kalkışlarda vitese taktıktan sonra debriyaj pedalı çok yavaş kavrama noktasına geliyor.

• ebnim ruhsatta yük taşıma- hususi yazıyor bugün biri senin src belgesi alman lazım yoksa ceza yazarlar dedi ben ticaretle uğraşmıyorum sadc kendim ve ailem biniyor ona rağmen yinede almak zorundamıyım
  • hanedantr kullanıcısına yanıt
    Bir işyerine ait ticari bir mal taşımadığınız müddetçe böyle bir zorunluluk yok. Yük nakli hususi yazılması sadece hız sınırı, fenni muayene vb. durumlarla ilgilidir.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.