Şimdi Ara

Yeni Ford Kuganın fiyatları açıklandı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
6.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri bana kuga ile focus arasındaki performans vs farkını çocuğa anlatır gibi ablatabilir mi?

şanzımanlar ve motor aynı dediler sanki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat gerçekten rekabetçi olmuş
  • Fiyatı gayet güzel. Ah benim astrayı yeni almamıs olsaydım kesinlikle düşünürdüm

• Style donanım seviyesinin çok eksikleri vardır..o nedenle iyice karşılaştırmadan fiyatlar makul demek yanlış olur
  • Crv'nin lafta 4 çekeri varmış motor yok şanzıman yok :)

Vetenes CRv evlat acısı gibi herhalde senin için.

• TormentedSoul kullanıcısına yanıt
    Arada 300 kg ağırlık farkı var. Yerden daha yüksek ve rüzgarlardan daha çok etkileniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Kuga ekstra donanım paketleriyle 160bini de geçer ama 3008 in donanımına gelemez. 3008 de kullanılan malzeme işçilik premium araç sınıfında. Yıl olmuş 2017 aracın içi transit connect gibi hala. Yatırımdan kaçarsan müşteri de senden kaçar.

Bir kaç kere 3008e denk geldim içi güzeldir eyvallah ama dıştan kutu gibi araba arkasını hiç beğenmedim önden daha iyi duruyo o paralara verilmez bu arabalara

• CRV grubunda 4 çekere güvenip yolda kalanları gördükçe nasıl mutlu oluyorum bir bilsen :)

En azından saçma sebeplerden yolda kalmaz.

• vetenes kullanıcısına yanıt
    He vetenes he...

• quote:

Orijinalden alıntı: KaymaklıLokum

Şu an zotacing olsa üstteki bütün mesajlara tek tek cevap yazar fordu yerdirmezdi kimselere

Donanımları görmeden konuşmamak lazım ama fiyatlar makul gibi gözüküyor.

Gerçekten nerelerde o? Banlandı mı yoksa, görünmüyor epeydir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ford kalitesiyle dizel otomatik bu fiyata çok iyi. Muadilleri 150binlerden devam ediyor.
    Otomatiği powershift, çok akıcı bir sürüş vadediyor.

Fakat titanyum olan otomatik vergi dilimine girmiş. Style veya manuel titanyum alınabilir
  • 10 sene focus 1 sw kullanmış olan biri olarak fordu severim. Ama son zamanlardaki motor donanım kombinasyonlarının berbatlığı sayesinde maalesef bir ford sahibi daha olamadım. En üst donanım seviyesi olan Selectivede xenon/led far, sunroof ya da navi olmaması ve bunlar için eşek yüküyle para istemesi tam bir facia. umarım kugada bu hatadan dönmüşlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 20 Şubat 2017; 20:28:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam başka fark var mı?

focus ve kuga arasındaki motor şanzıman farkını anlatcak babayiğit aranıyor hala

Katıliyorum Enescigim lakin benim önceliklerim performans ve sürüş keyfi olduğu için mevcut Kuga aracima devam edeceğim,ekonomi düşünen arkadaşlar için yeni kuga güzel alternatif olmuş.Bu segmentte hep söylerim Kuga tiguan ve crv disindaki lar piyasa modelidir.gerçek ihtiyacı olan kullanıcı bu araclara yönelir.benim için aracın kapasitesi ,dinamiği ıvır zıvır göz boyama donanimlardan daha önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nejoz -- 20 Şubat 2017; 21:56:5 >
  • Kuga 4*4 degil miydi?

• Kuga yı yeni 3008 ile kıyaslamak doğru değil. 3008 crossover tadında bir araç, içi basık ve dar. Sağlam bir araba hissiyatı uyandırmıyor kesinlikle. Açıkçası ben 3008 i incelediğimde hayal kırıklığına uğradım, beklentilerim farklıydı. Kuga ise suv tarzı bir araç ve 4 çeker modelini 1 yıl kullanmış biri olarak arazi şartlarına yatkın bir araç olduğunu söyleyebilirim. Yani çıt kırıldım değil taş gibi bir araç. Zaten kapı ağırlığından bile 3008 gibi araçlardan farkını rahatlıkla hissedebilirsiniz. Kadjar test sürüşünden sonra kugaya geçtiğimde de farkı net şekilde anlamıştım, kuga ben daha büyük bir aracım diyor, bunu hissettiriyor. Kuga'da orta sütunlarda güçlendirme amaçlı roket çeliği kullanıldığını yabancı bir kaynakta okumuştum. Makyaj ile aracın daha sessiz olmasına yönelik iyileştirmeler yapılmış. Özellikle süspansiyonda değişikliklere gidilmiş vs. Ford araç alınacaksa makyaj sonrası göz kapatılıp alınabilir bana göre.

• TormentedSoul kullanıcısına yanıt
    Motor şanzıman farkı yok. Tamamen aynı

• Blok kardeşim hadi işine

• kuga ile aynı motor şanzıman varken

en donanımlı focus ile en boş kuga arasında iyi bir meblağ varken

neden kuga peki?

• 123.000 dizel oto ,gercekten iyi ,donanıma bakmak lazım,iç dizayn kotu ama,gecen tiguan a baktım ,eski nesilden farkı yok..1.5 dizl ve poweshift için deneyim olanlar yazar ise memnun olurum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.