Şimdi Ara

YENİ FORD KUGA (DONANIM VE FİYAT) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
8
Favori
31.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C5 aircross, Grandland X, 3008 üçlüsünün karşısında bu fiyat ile şansı yok.
  • Bu arabayı bekliyordum ne zamandır fakat tek alınabilecek donanım Titanium o da engelli fiyat sınırını geçmiş.Bari engellilerin alabileceği seviyeye çekselerdi.
  • Ben tasarımını seviyorum. Ne bileyim Stelvioyu , Levanteyi hatırlatıyor bana.

Alınacak versiyon ST line+ kırmızı veya mavi renk+ teknoloji paketi(güzel paket bu) +konfor paketi (sadece akıllı bagaj kapağı için ) o zaman fiyat 365 bin TL oluyor. Bu fiyatla hiç şansı yok. 3i00 cvarı olsa ben de alırdım, yok da satardı. Haddim olmayarak vignale hariç diğer versiyonları ve de ST line ı paketsiz almayı düşünmeyiniz derim..
  • Savior Fenix kullanıcısına yanıt
    Bayi de 303 bin sınırına çekerler diye düşünüyorum titaniumu
  • Ecoboost koyup 120 hp 4x2 getirmek saçmalık 1.5 Tivct bile 123 hp yada katalog hatalı, benzinliler 4x4 geliyordu 4x2 getirmişler, hibrit olanın ise 4x2 olması boylu boyluna saçmalık herkes gider 2.0 dizel alır nedense ford Tr ye hiç olmayacak seçenekleri getirmiş avrupadaki küçük hacimli turbo hibritlerini veya 180 hplik 4x4 ecoboostları getirmesi daha mantıklı 1.5 tdci awd de var ama bizim ülkede 4x4 pek satmıyor ve 1.5 tdci awd manuel
  • Vignale’ye peşin 150K veririm.
  • 3008 bunun ancak servis aracı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartipi

Ecoboost koyup 120 hp 4x2 getirmek saçmalık 1.5 Tivct bile 123 hp yada katalog hatalı, benzinliler 4x4 geliyordu 4x2 getirmişler, hibrit olanın ise 4x2 olması boylu boyluna saçmalık herkes gider 2.0 dizel alır nedense ford Tr ye hiç olmayacak seçenekleri getirmiş avrupadaki küçük hacimli turbo hibritlerini veya 180 hplik 4x4 ecoboostları getirmesi daha mantıklı 1.5 tdci awd de var ama bizim ülkede 4x4 pek satmıyor ve 1.5 tdci awd manuel
    1.5 dizel + otomatik dışındaki seçeneklerin hiçbir önemi yok.

4x4'e müşterilerin %5'i bile bakmıyor.

Mevcut kasa 1.5TDCI + PWS dışında satmıyor neredeyse.
  • Güzel olmuş
    Beğendiğim
  • tasarım porsche a benzemiş guzel ,titanyumda led opsiyon olması kotu,ne zaman satısta
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Şu an ön satışta
  • St line dizel 8 ileriyi ne kadara bırakır bayi acaba?
  • isthmus İ kullanıcısına yanıt
    Fiyat alacaz bakalım
  • texmo kullanıcısına yanıt
    internet sitelerinde yazan fiyatlardan baya aşağı verirlerse mesela 285 - 315 aralığında bence direkt alınır. ben aracı nedense beğendim ama yorumlara bakılırsa kötü bir araç olmuş diyorlar. aracı henüz incelemedim ama buram buram kalite kokuyor önceki kasaya göre çok teknolojik ve tok duruyor.
  • Aracın eleştirilecek o kadar çok şeyi var ki fiyata bakınca zaten yorum yapmaya bile gerek kalmıyor. 1.5tdci spor mod koymuş 0-100 12sn :) 360bini geçiyor birde tam komedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

3008 bunun ancak servis aracı olabilir.
    Hayırdır Engin bilgin ve usta ellerde büyümüş zanaatkarlık vasfınla mı bu kanıya vardın?

Yeni kugaya bakınca ne görüyorsun?

Yerden yükseltilmiş focustan başka bir şey değil?

Özelliklere bak getirdiği motor seçeneklerine bak.

Fiyat etiketine ayrıca bak.

Bunlar araç satmayamı uğraşıyor yoksa keriz avlamaya mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Valla hocam aynı kafadayız.
    Her zaman her yerde konusu geçse bende derim, seçenek sunsalar direk klimayı manuel seçerim diye.

Derece felan bilmem, kırmızı mavi çizgiler olacak hangisini istersem ona göre ayarlıcam.

Otomatik olunca sanki bir halt değişiyor, sadece ve sadece satış stratejisi milleti kandırma başka hiç bir şey değil.

Tüm markaların böyle maskaralıkları hemen hemen aynı
  • Arkadan Edge'e benzenttim. Bu fiyatlara alinir mi tartisilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Bir türlü ısınamadım ford kuga serisine. Bu fiyat bandı içerisinde 3008 sanırım en mantıklı seçenek
    Evet at arabası dingilli torsiyon çubuklu 3008 ileride arka kesiliğ pickup vs yapılabilecek çok yönlü bir araç bence de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Hayırdır Engin bilgin ve usta ellerde büyümüş zanaatkarlık vasfınla mı bu kanıya vardın?

Yeni kugaya bakınca ne görüyorsun?

Yerden yükseltilmiş focustan başka bir şey değil?

Özelliklere bak getirdiği motor seçeneklerine bak.

Fiyat etiketine ayrıca bak.

Bunlar araç satmayamı uğraşıyor yoksa keriz avlamaya mı?

Alıntıları Göster
    Otomotiv sektörü böyle bir şey hocam mesela renault kamyon clionun yükseltilip genişletilip motoru büyütülmüş dingil takılmışı biz de büyümüş çocuklarız inekler beslenmiş gelişmiş buzağılardır meşe ağacı fidanının sulanıp beslenip uzatılmışı....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.