Şimdi Ara

Yeni FORD KUGA 2013 tanitildi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
40.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otosan'ın ilginç politikaları var.Full paketli aldığınız C max da manuel ayarlı sürücü koltuğu,kumaş koltuk varken, aynı paketlerle bir Focus'ta elektrikli sürücü koltuğu,ısıtmalı deri koltuklar falan var.Ford sevdiğim bir marka fakat sırf şu Otosan denen(arkasında Koç var tabi) şirket yüzünden Ford almak içime sinmiyor.Ticari marka haline getirdiler Ford'u.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O canım araç SONY'siz alınmaz.
    Selective donanımın içeriğini bilmiyorum ancak xenon far vs dahilse fiyat rekabetçi geldi.
  • acaba 1.6 dizel hiç mi olmayacak ya da bu yıl içinde mi eklenecek?
    bayiden sorduğumda yıl içinde geleceğini söylemişlerdi.
    bekleyip göreceğiz artık.
  • Araç güzel fakat yeni mondeo, yeni fiesta gibi yenilenen çizgileri taşımıyor?

Yeni FORD KUGA 2013 tanitildi

• mp3 dünyasında hala bu sony fetişi nerden kaynaklanıyor ben de bunu anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

mp3 dünyasında hala bu sony fetişi nerden kaynaklanıyor ben de bunu anlamıyorum.

Selam; belki beni mazda 2 konusundan hatırlarsınız.

Sizin USAda kullandığınız SEL versiyonda bile MFT SONY varken ; burada titaniumda bile MFTyi bırakın düz SONY bile yok.
    SONYnin en azından estetik olarak standart CD çalara göre çok daha güzel durduğunu siz de düşünmüyor musunuz? Bence içeriye bambaşka bir hava katıyor. Bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

Orijinalden alıntı: mimmurat06

quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Fordun Türkiye sitesinde yeni kuga yerini almış.

birde fiyaty bilgisini girseler
    umarım 1,6 dizel gelir, yokuş kalkış destek sistemi olsun manuel olsun razıyım

1.6 dizel kesinkes yok...

Ben bir bayiiden fiyat listesini öğrendim doğru mudur bilmem.

Kuga TrendX
    1.6L EcoBoost 150PS 2WD:59,900
    1.6L EcoBoost 182PS AWD A/T:65,900

Kuga Titanium
    1.6L EcoBoost 182PS AWD A/T:71,900
    2.0TDCi 163PS AWD PowerShift:104,250

Kuga Selective
    1.6L EcoBoost 182PS AWD A/T:77,900
    2.0TDCi 163PS AWD PowerShift:110,250

Aksesuarlar...(1.6 fiyatları)
    Metalik Boya:1,000
    Titanium Navigasyon Paketi:3,250
    Açılan Panaromik Cam Tavan: 2,000 (titanium ve selective için)
    Selective Navigasyon Paketi:2,250
    Tekno Paket:6,500

TrendX ve titaniumda dandik fiesta çaları var, selective de SONY. Titaniuma 3250 TLlik nav paketi alırsan SONY geliyor. Yani en ucuz SONYli 71900+1000+3250 ile 76150 oluyor.

2.0 tdci+Powershift+AWD selective alıp özel metalik boya açılır tavan+navigasyon+tkno paket ekletirsen 120yi geçiyor. Hay maaşallah ...

rakamlar doğru bende aynı fiyatı aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

quote:

mp3 dünyasında hala bu sony fetişi nerden kaynaklanıyor ben de bunu anlamıyorum.

Selam; belki beni mazda 2 konusundan hatırlarsınız.

Sizin USAda kullandığınız SEL versiyonda bile MFT SONY varken ; burada titaniumda bile MFTyi bırakın düz SONY bile yok.
    SONYnin en azından estetik olarak standart CD çalara göre çok daha güzel durduğunu siz de düşünmüyor musunuz? Bence içeriye bambaşka bir hava katıyor. Bence...

Tabii ki hatırlıyorum , merhabalar.

Birincisi benim kullandığım versiyon ve 4 paketin arasında en full'ün bir altı ve onda dahi sony yoktu.

İkincisi bu arabanın içi için esas beliryeci ekranın ebatı, Sony olup olmaması resimlerden görüleceği üzere görünüş açısından hemen hiç şey bir fark yaratmıyor.

İlk resim sony MFT, diğeri normal, çoğu kişi fark dahi edemez muhtemelen...

Küçük ekranlı versiyonlar arasında sony olan bir nebze fark yaratıyor belki ama orda da öyle ahım şahım, alım kararıma etki edebilecek farklar yok yok bana göre. Onun yerine sony olmayan MFT'yi her türlü tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19can84 -- 6 Şubat 2013; 19:40:28 >

• quote:

Küçük ekranlı versiyonlar arasında sony olan bir nebze fark yaratıyor belki ama orda da öyle ahım şahım, alım kararıma etki edebilecek farklar yok yok bana göre. Onun yerine sony olmayan MFT'yi her türlü tercih ederim.

Ahh işte ben de bunu söylüyorum. Beni desteklediğiniz için teşekkürler :)
    SONY MFT veya SONY olmayan MFT zaten Avrupada yok. O tercih önemli değil geçelim.

75-80 bin verdiğiniz CD çalarlı bir araçta, CD çaların SONY olması ile noname olması arasında ciddi fark var. Cmaxten biliyoruz. Bence ya trendX denen en baz alınmalı veya titanium+3250 TLlik navigasyon paketi..

• aracın eski kasasının arkası ve profiliyle yeni kasanın önünden ouşan bir şey olsaymış çok daha iyi olurmuş arka ve profilden ısınamadım
  • Aklıma takılan bir konu var. Trend modeli seçilirse cam tavan alınamıyor mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

quote:

Orijinalden alıntı: Bay KospiR

yol bilgisayarındaki geniş bilgi ekranı olmaz, konsoldaki sony ve my ford touch olmaz, otomatik dizel gelmez vs vs vs diye uzar gider o

+1

resimde gördüğünüz kuganın yarısı bile gelmez

ayrıca kırmızı renk avrupa modelinde yok,dolayısı ile gelmeyecek.
  • Yok artık yaaa.Renkte bile ülkelere göre ayrım mı yapıyolar. Otosan kafayı yemiş.

• Ford un sitesinde resmi fiyatlar açıklanmış. Fiyatlar bence çok güzel. İşte satış fiyatları :

http://www.ford.com.tr/SBE/fiyat-listeleri/binek-arac-fiyatlari/p=1205003806885
  • powershift sanzimanli 2 ceker model yok ve sehirlerarasi tuketim 6.6lt. biraz fazla ama gulu seven dikenine katlanir cinsinden bir durum var ortada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 88-90.000TL'ye ağzına kadar dolu 1.6 otomatik alınabiliyor. Güzel fiyat. Çok yol yapanlar için belki dizeli daha mantıklı olabiliyor o da elektrik beyazı ile 126 ları buluyor...

Düzeltme: Full 2.0 lt dizel 127.280TL'yi buluyormuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autograph -- 15 Şubat 2013; 15:35:20 >
  • gomulu orta konsolda 5" ekranda navigasyon ve kamera
    o ekrani surucu koltugundan gorebilene madalya verecekler
    mutlaka birsey eksik olacak koy 7-8-10" ekran maliyeti nedirki?

bir de en ust donanıma xenon koyulmamis,xenonu 6000 tl lik baska bir guvenlik paketine koymuslar,hangi akla hizmettir anlamak zor
    ingiltere de xenon ust donanımda var ,bizde xenonla birlikte pakette olan serit degistirme,city safe,kor nokta vb ingilterede opsiyonel yani olmasi gerektigi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goofyitu -- 15 Şubat 2013; 10:49:39 >
  • Otosan sağolsun paket seçimini işkence haline getirmeyi başarmış.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.