Şimdi Ara

Yeni FORD KUGA 2013 tanitildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
4
Favori
40.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Los Angeles fuarinda yeni Fod Escape tanitildi ve bu arac Avrupa`da yeni Kuga olacak. Euro Spec olarak ufak tefek degisiklikler olabilir ama cok fazla olmayacaktir. Bildiginiz gibi Ford artik Avrupa ve Amerika icin ayni araclari satmayi hedefledi. Once Fiesta sonra Focus, simdi de Kuga/ Escape. Onceki Escape cok daha koseli bir yapidaydi Kuga ise bildiginiz gibi modern yapidaydi. Ikisinin nasil bir ortak noktada bulusacagi merak konusuydu. Benim gordugum Kuga`ya daha yakin bir model ortaya cikmis sanci C-maxten izlerde tasiyor gibi. Ben biraz MPV havasi sezdim, eski Kugaya gore. Yine de guzel bir tasarim olmus ben genel hatlariyla begendim. Siz ne dusunuyorsunuz? Su anki Kugadan daha mi iyi? 1.6 TDCi gelirse guzel satar bence.

Daha fazla resim ve bilgi icin:
    http://www.insideline.com/ford/escape/2013/2013-ford-escape-targets-improved-fuel-economy-2011-los-angeles-auto-show.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 16 Kasım 2011; 16:10:39 >

• yol bilgisayarındaki geniş bilgi ekranı olmaz, konsoldaki sony ve my ford touch olmaz, otomatik dizel gelmez vs vs vs diye uzar gider o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay KospiR

yol bilgisayarındaki geniş bilgi ekranı olmaz, konsoldaki sony ve my ford touch olmaz, otomatik dizel gelmez vs vs vs diye uzar gider o

Evet Focusta boyle hayal kirikliklari olmustu sony opsiyon bile gelmemisti. Gene ayni hatalari yaparlarsa basirisizlik olur tabiiki.
  • güncel model daha güzel.
  • Araba cidden iyi olmuş ama arkası Hyundai ix35 'e benzemiş.
  • Ekran kısmı infiniti fx35 den esinlenilmiş. Beğeniyorum bu tip tasarımı. Güzel olmuş
  • tasarımı gerçekten güzel olmuş. arka kısmı özellikle stopların ix35'e benzediği konusunda hemfikirim. umarım hiç bir kısıtlamaya uğramadan gelir ülkemize.
  • Ben beğendim, bi de canlısını görmek lazım.

TR'de tutulacağını sanmıyorum. Bizim millet Captiva'ya kafayı taktı bi kere .

Arkadan güzel duruyor

• Güncel X paketli full bir KUGA 120.000 Tl 'ye azimle yaklaşmışken bu kasa Ford Tch , bir kaç ıvır zıvır ile 150.000 dayanır KOÇ'un bindirimiyle , selefi kadar bile satmaz ...

+++F/p' yi ayrı bir yana koyarsak , KUGA her haliyle güzel araç vesselam ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golfçü_ -- 16 Kasım 2011; 17:06:29 >
  • suvlarda en cok beğendiğim bir araç. Keşke 1.6 dizel otomatiğide olsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35turka

Araba cidden iyi olmuş ama arkası Hyundai ix35 'e benzemiş.

+1
  • Araç Suv'dan Mpv'ye dönmüş sanki.Özellikle 2. fotoğrafta...
  • araç bence çok güzel olmuş Türkiye'ye my touch ve dizel otomatik ile gelirse çok satar
  • Şimdikinden daha güzel olmuş kesinlikle.Çok beğendim
  • Çok güzel araç konsol hariç.
  • fordun suv sınıfındaki başarılı modeli.iç mekan olduğu gibi gelse,satış rakamları oldukça başarılı olurdu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bence Ford-Renault-Fiat-Citroén-Opel gibi markalar jip yapmasın. Olmuyor çünkü gerçekten olmuyor. Ayrıca bu firmalar egzoz salınımı, düşük tüketim diye yırtınırken, bu tarz büyük araçlar üreterek çelişki yaratıyorlar.

Bırakın jip piyasasını iyi yapanlar yönetsin.

Listeden Ford`u cikarmak lazim bence cunku bu firma eskiden beri buyuk aracla uretiyor. Focus, Fiesta, C-Max vs. hepsi yeni sayilabilecek araclardir. Bundan once hep SUVleri, Pick-uplari, D-E sinifi sedanlari vardir Ford`un. Tabi Amerikan firmasi olmasi dolayisiyal boyledir, sonra Avrupa da iyi is cikararak ufak arabalar konusunda basaril olmustur fakat dedigim gibi gecmisi farklidir. Ford F serisi Amerikada halen acik ara en cok satan aractir (bakin pick-up degil en cok satana arac, hem de son 34 yildir). Simdi FOrd cok yakiyor diye pick-up yapmayip Focus mu uretsin? Yani Ford icin kucuk arabayi iyi yapiyor biraksin bu isleri demek biraz haksizlik olur.

• Ekranın altına doğru yatay olarak gelen butonlar infiniti ve lexus dan özenilmiş
  • Keşke 1.6 Ecoboost 180 versiyonu gelse de 60-65.000 civarına satılsa. Tiguan'a güzel rakip olur.

Dizeli gelmese de olur, dizeli gelince fahiş fiyatlı oluyor.

1.6 dizeli olsa 85.000'e falan satarlar.

Nissan'da QQ ile aynı şerefsizliği yapıyor. Otomatik vitesi 2.0 motorla getiriyor.
  • içini eski c-max içinden kurtarsalar yeterliydi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.