Şimdi Ara

[size=2]Yeni Fluence 130 hp Alıcam Yardım..[/size]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni Fluense 130 Hp almayı düşünüyorum.. Arabayı yakından görmedim... Kullanan ve ya test eden var ise yorumunu bekliyorum.. Ayrıca bu aracı en son kaça alabiliriz.. En iyi teklifi hangi bayiden alırız... Teşekkürler..

Yeni Fluence Icon 1.6 dCi 130 bg 60.650 TL

Opsiyonlar

Elektrikli Açılır Tavan, Xenon Far ve Far yikama, 17'' Aluminiyum Jant 3.500 TL

RENAULT R-Link Multimediya ve Navigasiyon sistemi 2.000 TL

Toplam 66.150 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanciliz -- 23 Ocak 2013; 12:53:05 >

• güzel seçim 1.6 dci motor harika.1.6 dci sportswagon test ettim 320 tork yardırıyor.Bende araç bakıyorum ama bana söylenen mart ayını beklemem gerektiği.Araç çoğalacağı (2012-2013 olayı)için daha rekabetçi fiyatlar olur dediler.
  • 66.000 tl yi gonul rahatliyla ben renault a veremem.

Not: renault kullanicisiyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı fiyata jetta highline alınıyor.. Fakat Renault daki motor beni etkiledi.. Güçlü ve ekonomik..
  • Bence aldigin fiyat cok iyi ben haftasonu gebze renault faz'da araci inceledim, uzun zaman sonra piyasada bu paralari hakeden bit arac yapmislar, ben tum paketler icinde 70 bin lira fiyat aldim, araci almayi dusunenlere kesinlikle tavsiye ederim, araca girerken kafam tavana carpti :) azcik yuksek olsaymis iyiymis bi de direksiyon simidini begenmedim, sanki o dikisler patlayacakmis ve kenarlari hemen asinacakmis gibi, zaten yetkili kisi de bakim esnasinda garanti kapsaminda direksiyon simidini yenilediklerini soyledi, uzun lafin kisasi alinacak araba, parasinin hakkini veriyor, diger alt donanimlari begenmedim ama bu 1.6dci 130bg full donanim paket cok iyi bir arac...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanirim talep cok ve fiyati da bu yuzden ufak ufak artacak gibi duruyor, ha bu arada icindeki siyaj deri koltuklar asiri rahat:) dijital gostergeler de cok şık olmus...

• En önemlisi ise 1.6 130 bg motor, ustelik 100 km'de sadece 4 litre ort. yakit tuketimi

• Fluence 130 bg dizel Sınıfındaki diğer araçlarla performans olarak kıyaslanmayacak kadar üstün. Fakat Nisan 2013 te aldım. O zamandan bu zamana harcadığı yakıt göstergede 7.3 lt/100km'nin hiç altına düşmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: agurkan1

Fluence 130 bg dizel Sınıfındaki diğer araçlarla performans olarak kıyaslanmayacak kadar üstün. Fakat Nisan 2013 te aldım. O zamandan bu zamana harcadığı yakıt göstergede 7.3 lt/100km'nin hiç altına düşmedi.

Demekki E 46 3.20 D ile aynı yakıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: agurkan1

Fluence 130 bg dizel Sınıfındaki diğer araçlarla performans olarak kıyaslanmayacak kadar üstün. Fakat Nisan 2013 te aldım. O zamandan bu zamana harcadığı yakıt göstergede 7.3 lt/100km'nin hiç altına düşmedi.

Valla ben kia ceed premium aldım.. 59600 tl... Liste fiyatı 63 idi... Şu an ise 78.000 tl... 7,3 demişsiniz.... Bana çok fazla gibi geldi.. Benim aracın fabrika verisi sehir içi 7,2 lt.. Otomatik olduğu için biraz fazla.. Bende 7,5-8 lt arası geziyorum.. O da performanslı kullandığım için.... Sakin kullanımda 6,5 lt falan...
  • Megane 2 dci kullanıcısıyım 80 hp 200 tork uzun yolda 4.2 lt değerleri yakalıyorum ş.içi ise 5.5 - 6 lt gibi ,, 130 hp 1.6 olan motordan 4 lt fabrika verisini asla beklemeyin kesinlikle tutmaz nerden biliyorum çok kullandım şirket araçlarıyla çok yola gittim , fabrika verilerine itimat etmeyin sonra hayal kırıklığı yaşarsınız olmadı bi gün fluence kiralayıp deneme yapın öyle karar verin ,haaa şunuda belirteyim ileride gücüm yeterse fluence gözü kapalı alırım reno markasından dolayı sevilmiyor ama haksız yere yargılanıyor bence bir çok tanınmış markadan daha üstün bir araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendel50 -- 9 Nisan 2014; 7:45:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.