Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.583
Cevap
8
Favori
754.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

Orjinalden alıntı: ŞAhin

Arkadaşlar bizde linea almaya karar verdik.Personel fiyatları açıklanmamış,açıklandığı zaman 1.3 multijet 90bg dynamic almayı düşünüyoruz.Umarım hayırlısı olur.

Hadi hayırlı olsun.

ne renk beğendiniz?

ilk 500 1-2 hafta çıkıcak heralde

SAol dostum inşallah olur.babama alıcaz zaten aracı bende focus var Altın rengi var 293 kodlu o çok hoşumuza gitti.zaten ben Tofaşta çalışıyorum bu koç indirimi belli değil şuan belli olsun büyük ihtimal alıyoruz.Allah herkeze nasip etsin.
  • fiat araclari icin turkiyede segment arasi segment olusturmus sanki ve bu moda diger markalari da sarmakta

panda a segment
    palio b- segment
    albea b segment
    punto b+ segment
    linea c- segment
    bravo c segment

linea bana tam c segment havası vermedi; bravo tasarımıyla rakipleriyle daha rekabetçi olabileceği kanısındayım
    linea da emotion modelinde havalandırma ızgaraları üstündeki boşluga navigasyon düşünseler tadına doyum olmazdı bu arabanın
    benzinli motorda 77lik 1.4fire yerine bravonun 90 lık 1.4fire motorunu da kullanabilirlerdi, dizel motorda doğru seçim yapılmış
    hayırlı olsun umarım başarılı olacaktır...
  • arkadaşlar buyrun lineanın göstergeleri

YENİ FİAT LİNEA
  • neon88 sağol o foto daha önce verildi.
    yukarıda kokpit fotoları var .montajlanmış halini görebilirsin.....
  • G.PUNTODAKİ 1.4 95 BG Star-jet motoru neden bu arabaya koymadılar acaba ?

1.4 77 BG Fire motordan çok daha fazla satardı.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

G.PUNTODAKİ 1.4 95 BG Star-jet motoru neden bu arabaya koymadılar acaba ?

doğru tespit
  • Arkadaşlar şu fiyat konusunu bir açsakmı.Acaba aranızda pazarlık yapan oldumu en son kaça bırakıyorlar bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bizimle paylaşsın lütfen

• duy sesimizi Tofaş bu arabaya 95 BG Star-jet motor koy...DAHA ÖNCE YAPTIĞIN YANLIŞA DÜŞME ...

C sınıfı bir araca yakışmıyor 77 BG. activede neysede hiç olmazsa dynamic ve emotıona 95 bg seçeneği eklemeleri gerekli.....

bu arada yeni fotolar için aşağıdaki linki tıklayın açılan sayfada sağ alt köşede fotolar var....

http://www.worldcarfans.com/news.cfm/newsID/2070503.001/page/1/country/ecf/fiat/fiat-linea-set-for-launch

• artık şu internet sitelerinide açsalar süper olacak
  • quote:

sonunda doğru dürüst fotolar buldum....emotıona ait...onlar buraya yasak getirsin, dışarıda tüm açıklama ve fotolar var...
    hadi bakalım gözünüz bayram etsin.......

YENİ FİAT LİNEA

YENİ FİAT LİNEA

YENİ FİAT LİNEA

cumartesi günü tüm bayilerde şenlik var............
    fiat lineanın gördüğünüz gibi özgün bir kockpiti var emotion modelinde...
    matrix ekran ve blue&me-navigation geliyor........
    değişik donanımlarda farklı kocpitler olacak....
    daha yeni üretilen modeller tanıtım amaçlı piyasada...ona göre de fiyatı var...
    motor gamı çok zengin olacak...zamanla 1.4 t-jet 120 hp sonra 150 hp,1.6 ve 1.8 benzinli,2.4 ve 2.4 turbo benzinli lancia motorlar
    1.4 ve 1.6 yeni turbodizeller....ve inanamayacaksınız ama hybrid,elektrikli ve hidrojenle çalışan dünyanın en modern motorları gelecek...
    4*2 ve 4*4 stationwagonlar gelecek............umarım tofaşta üretilir.......
    ve linea sedan tüm avrupaya...hatta dünyaya yayılacak........ülkemizden....
    sonra brezilya,çin ve hindistanda da üretilmeye başlanacak....tofaş desteği ve öncülüğünde.........
    bunlar zaman içerisinde bazı değişikliklerle gelişip oluşacak....planlar bunlar.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havnitekin -- 4 Mayıs 2007; 23:29:55 >

• quote:

Orjinalden alıntı:
    havnitekin

motor gamı çok zengin olacak...zamanla 1.4 t-jet 120 hp sonra 150 hp,1.6 ve 1.8 benzinli,2.4 ve 2.4 turbo benzinli lancia motorlar
    1.4 ve 1.6 yeni turbodizeller....ve inanamayacaksınız ama hybrid,elektrikli ve hidrojenle çalışan dünyanın en modern motorları gelecek...
    4*2 ve 4*4 stationwagonlar gelecek............umarım tofaşta üretilir.......
    ve linea sedan tüm avrupaya...hatta dünyaya yayılacak........ülkemizden....
    sonra brezilya,çin ve hindistanda da üretilmeye başlanacak....tofaş desteği ve öncülüğünde.........
    bunlar zaman içerisinde bazı değişikliklerle gelişip oluşacak....planlar bunlar.........

Günün en güzel haberleri. Ohh Be....
    Sağolun Hüseyin Avni Bey...

• motorları beğenmeyen arkadaşlara duyurulur daha ne olsun 2,4 yazıyor orada
  • motorları beğenmeyenler 1.4 77 hp ı beğenmeyenlerdi zaten; 2.4 ü kim beğenmez
    quote:

Orjinalden alıntı: ftezel

motorları beğenmeyen arkadaşlara duyurulur daha ne olsun 2,4 yazıyor orada
  • Bu dakikadan itibaren Linea'nın çıkışını kutlamak amacıyla avatarımı birkaç günlüğüne değiştiriyorum.

Hoşgeldin LİNEA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 4 Mayıs 2007; 0:30:17 >

• Şu fiyat konusuna hala değinen bir müslüman çıkmadı be yani liste fiyatını biliyoruz da pazarlık lı fiyat alan olmadımı hiç Havni hocam bu konuyada bir el atsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNeo_33 -- 4 Mayıs 2007; 0:41:14 >
  • arkdaşlar ben yazıyım bakın fiyatlar şöyle 1.4 t jet 77 hp active 30.500 ytl
    1.3 mutijet 90 hp dynamic 35.500ytl 1.3 multijet 90 hp emotion 38.500 ytl eğer 3000 ytl kaparo verirseniz ve alıcağınız bayiye ayrılmış indirimli araba sayısı yeterliyse(mesela bizim kaparo yatırdığımız üstün otonunki 14 adetti) bu fiyatların 2000 ytl altına alırsınız aracı kampanya 4 mayısa kadardı ve vazgeçilirse kaparodan kesinti oluyo ama anlaşırsan onuda yapmazlar :D bide aracın emotion modeli ile dynamik arasında göğüsde bi deri bide klima farkı var gerisi birebir aynı bugun gördüm aracı motor seside harika araba çok hoş olmuş canlı ilk kez gördüm inşallah rüyama girmez :D
    ha bide dostum pazarlık yok biz sadece kaparo konusunda bi pazarlık yaptık oda tanıdık vardı beğenmezsek para kesintisi olmasın diye başka bi fiyat konusunda zaten pazarlık olamazdı çünkü 2000 ytl indirim oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.demirer -- 4 Mayıs 2007; 11:01:15 >

• Arkadaşalr başka konu açmayım dedim buyrun fiatın gelecek planı

• quote:

Orjinalden alıntı: kobraaa

quote:

G.PUNTODAKİ 1.4 95 BG Star-jet motoru neden bu arabaya koymadılar acaba ?

doğru tespit

Yanlış tespit

1-fire 8v in maliyeti starjet den doğal olarak düşük(baz fiyatı indiriyor)

fiat linea da fiyat avantajı sunmak zorundaydı ve bunu sundu.

2-fire 8v 5 ileri şanzıman( starjet 6 ileri maliyet artıyor) üstelik bu vites kutusu ithal edilmek zorunda

3-fire 8v 100 kg ağır doblo yu dahi uygun şanzıman oranlarıyla taşıyabiliyor

4-fire 8v max torkunu 3000 devirde veriyor.starjet 4500.

starjet in kasayı taşımak için sürekli yüksek devir çevirmesi gerekli.

5-1.4 t-jet zaten starjet in turbolusu.extra maliyeti gerek teknik olarak gerek de donanım olarak kaldırabiliyor.baz donanım olarak da verilmeyeceği için turbosuz starjet e gerek kalmıyor.

• Ben bu arabayı honda city ile kıyaslıyorlar ona şok oldum.

zaten tofaş ne getirse honda city ile bir kıyaslanma durumu oluyor.

bir tek yeni ducato ile karşılaştırmadılar.

arabanın boyu 4.56 yine de c sınıfı değil.diyorlar platform gp ya

platform gp nin genişletilmişi aks mesafesi 2.6 m diyoruz ama anlatamıyoruz.

Honda City-Linea mı??
    Platformun G.Punto nun revize versiyonu olduğunu bilecek seviyedeki kimsenin bu aracı tutupta City ile kıyaslaması bence yanlı bir tutumdur,muhtemelen Linea ile Albea yı da denk tutarlar o zaman!?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FİAT SATIŞ

KARDEŞİM HANGİ BAYİİ SENİN???
    quote:

Orjinalden alıntı: ronintr

Ronin bende 2 hafta önce Antalyada test ettim.
    Üzgünüm.

Ben bayii değilim.Tr nin ve Dünyanın tek ciddi modifiyeli Grande Puntosu RED SCORPION un sahibiyim ve özel davetle gittim.Ama sadece test kısmına.
    www.kirmizi.tc P.tesi yayında ama istersen ön bir resim var.Hatırlarsın beni

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.