Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.401
Cevap
174
Favori
897.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sağlık olsun napalım, ilelebet fiat kullanacak değiliz, ilerde şartlar değiştiğinde bizde onlara yüz vermeyiz olur biter :)

• Gofalt kullanıcısına yanıt

hocam beni 20 sinde aradılar istekte bulunduğum renk değil de farklı bir renk kotalarına düşmüş isterseniz size verelim diye biz de okeyimizi verdik aracın ankaraya gelmesini bekliyorum şu an 30 una kadar gelir dediler inşallah gelir beklemedeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: incubus77

Vallahi facebookta egea sayfasına bakıyorum ekim ayı başında sipariş verip teslim alanları gördüm vazgeçenlerin kotası gene bize kalmıyor araya kişi alıyorlar. Zaten test sürüşü yapmadan 1.4 fire siparişi verdim yorumlarda çekmiyor gitmiyor yazan çok makyajı beklemek daha mı iyi olur kestiremiyorum

Alıntıları Göster

Aynı gruptan 8 günde teslim alanı da gördüm hemde 1.4 motor. Ben 12'sinde kapora gönderdim tarih bile vermiyorlar.

Buradakilere Aralık Ocak demişler bana onu bile demiyor. Bende aracımı satmıyorum bakalım ne olacak.

• Skayn kullanıcısına yanıt
    Aman hocam, satmayın sakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ocak sonrası egea kasası kesin değişecek mi ?

Şuan 135 bin tl olan Mirror ne kadar olur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Gofalt

Aracı Aralık ayında alsak yalandan yere bin lira mtv ödeyeceğiz. Aralık ayında fiyat sabitlemesi yapsalar bari de Ocak ayında alsak; hem 21 model hem de mtv'den yirtariz. :)

bizde 3 ay keyfini süreceğiz mtv'nin :) ocakta artık bin tl elimizden öpecek.

• 20 gun olcak hala arayan yok

2021 modeller nasıl acaba

• bace3434 kullanıcısına yanıt
    Kanka şiparişi ne zaman verdin ? Bir de araç gelince geldiği tarihi yazsana sana zahmet ?

• 20 gun once telefon bıraktım...iki bayiyede
    aramadılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam kapora bırakmadıysanız aramaları zor, o şekilde beklerseniz çok beklersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gofalt

Hocam kapora bırakmadıysanız aramaları zor, o şekilde beklerseniz çok beklersiniz.

kapora goturrum 5 bin tl verdim almadilar

sizi aramamizi bekleyin o zaman kapora getirin dediler

kaporasiz cok beklersek.bunun anlami hic kimseye satis yapmiyorlardir.satisa kapali demek oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 26 Ekim 2020; 14:58:54 >
    Hocam 1 ay önce 3 tane bayi ile görüştüm, ikisi kapora almıyoruz sizi ararız dedi, bir tanesi kapora alıp sıraya sokuyoruz dedi. Kapora almayan iki bayiden geri dönüş olmadığı gibi tesadüfen aradığım bir gün "kapora verin, sıraya alalım" dediler. Nasıl bir satış politikaları var ben hâlâ anlamadım.

• 5 bin tl elimdeydi.parayi getirdim dedim.para almiyoruz tel ver dediler

2 hafta sonra yine gittim.dedilerki telle aramamizi bekleyin dediler...yine gidemiyorum...beni taniyorlar

• Ümitsizliğe sevketmek istemem ama inşallah ararlar Hocam.

• genie1 G kullanıcısına yanıt

Merhaba,Ben de aynı problem, yaşamaktayım. sürücü tarafından tabanadan başlayarak koltuğa sonrada şoföre kadar gelen bir titreme/sallama hissediyorum. En ufak yoldaki bozuklukta hissediyorum. Araçtan soğudum. Kocaeli de 3 farklı servise götürdüm lastik havalarını 32 psi dan 34 psi a çıkarmaktan başka bir şey yapmadılar. Sizin probleminiz devam ediyor mu acaba?

• Herkese selamlar, şu an için tüm ilgimi gelecek olan 1.0 turbo egeaya yönlendirmiş durumdayım. Ne zaman gelir, bilginiz var mıdır? Lansman tarihi konusunda bir çok bilgi var ancak net bir şey yok sanırım.

• Lansman için 2021 Nisan falan diyorlar, o da Avrupa için verilen tarih galiba. Pandemi tekrardan patlarsa o da yalan olabilir. Avrupa pandemi konusunda tekrardan kemer sıkma politikasına girmek üzere. O aşamada da döviz kuru, ötv vs. ne olur bilinmez Hocam. Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali.

• Gofalt kullanıcısına yanıt

Aslında ben cok kızmıyorum hocam bu durumlarda çünkü bir piyasa düşünün kapanın elinde kalıyor ve fabrika kafasina göre üretim yapıyor. 1.3 mjet sedan mirror için ekim basinda 2020 aralik ya da 2021 ocak dedi sonra 10 gun sonra hocam beyaz renk kac aydan sonra bize ilk kez uretim düştü olur mu dedi ben de cok beyaz istemesem de kabul ettim. 20 sinde uretildi faturasi kesildi onumuzdeki haftalarda elimizde olur diye bekliyoruz. şimdi siz söyleyin ne tanıdığım var ne de bir torpilim.bayiye ayrılan kotanın durumuna gore değişiyor.

• okanki O kullanıcısına yanıt
    Vallahi Hocam, bu memlekette her şeyden anlayacaksın ve her yerde bir adamın olacak. Bayilerin elinde işe yaramayan araç kalınca aramıyoruz sanırım

• Merhaba. Site otoparkında bulunan aracımın sol stop lambası kırılmış. Bir parmak girecek boyutlarda.

Bu darbe ve çiziklerden korunmak için branda çadır tavsiyesi rica ediyorum. Branda kullanan arkadaşlar varsa aranızda marka olarak öneriye açığım.

Aracı haftada bir kullanacam. Branda takıp çıkarmak pek problem yaratmayacak bana.

Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ayrıca kırılan stop lambası servis dışı yaptırırsam herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım?

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.