Şimdi Ara

-Yeni Fiat Bravo Kulübü- (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.787
Cevap
57
Favori
555.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oduncu06

aynen ikinci eli satışı hızlı olsun diyosan focus ama hiç bozulmasın ömürlük olsun eşşek biner gibi biniym diyosan görüntüsüde sıradışı olsun ful olsun diyosan bravo 1.6 mjet derim.. sahsen ben kullanıyorum seytan kulagına kursun motoru kaya gibi araba hiç arıza yapmaz bakımlarını aksatma yeter.. ama focus motor arızasını fazlaca veriyo kullanan arkadaşlarımdan duydugum kadarıyla özellikle 2007 sonrası dizelleri..

ben bu sefer golf aldım. 2. eli en sorunsuz araba. araçta sıfır tıkırtı. binerken de satarken de memnun edecek gibi, bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

aynen ikinci eli satışı hızlı olsun diyosan focus ama hiç bozulmasın ömürlük olsun eşşek biner gibi biniym diyosan görüntüsüde sıradışı olsun ful olsun diyosan bravo 1.6 mjet derim.. sahsen ben kullanıyorum seytan kulagına kursun motoru kaya gibi araba hiç arıza yapmaz bakımlarını aksatma yeter.. ama focus motor arızasını fazlaca veriyo kullanan arkadaşlarımdan duydugum kadarıyla özellikle 2007 sonrası dizelleri..

ben bu sefer golf aldım. 2. eli en sorunsuz araba. araçta sıfır tıkırtı. binerken de satarken de memnun edecek gibi, bakalım...

hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanızı dilerim. ne kadara mal ettiniz, hangi seri öğrenebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

hayırlı olsun, güzel günlerde kullanmanızı dilerim. ne kadara mal ettiniz, hangi seri öğrenebilir miyiz?

Tşk. 1.4 comfort. Eski aracım stilodan çok farklı. Onu da sıfırdan almıştım. Ama bu bambaşka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 6 Ocak 2016; 20:28:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    1.4 tsi comfortline yani; hmm tercih güzel ama fiyatı haliyle tuzludur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: albay_alpay

1.4 tsi comfortline yani; hmm tercih güzel ama fiyatı haliyle tuzludur...

64. Hem de metalik. Tuzlu olsa almazdım.

• Merhaba arkadaslar aracım 2012 bravo sorunum şu bazı zamanlar elektrik sisteminde kesilmeler oluyor temassızlık gibi 1-2 saniyelik motorun çalışmasını etkilemiyor bu sorun ile ilgili ne gibi önerileriniz var teşekkür ederim

• Arkadaşlar dizel duologic bravo nun triger değişimi ve baskı balata değişimi masrafları hakkında bilgi verebilir misiniz?

• Up
    Tecrübeli, konuya hakim arkadaşlardan yardım bekliyorum...

• slmhzl S kullanıcısına yanıt
    burada biraz yavaş ilerliyor sayfa, Bravo'nun kendi forumunda eminim daha çabuk cevap bulursunuz. saygılar...
  • merhaba.
    1.4 t-jet 120 ile 1.4 turbo arasında ne fark var acaba. kafam karıştı.
    malum sitede satılık ilanlarında t-jet ile 1.4 turbo farklı yazılmış
  • Geçenlerde ege üniversitesi hastanesi patolojide beklerken onun park yerinde gördüm 64 plaka otomatik şöyle içine bir bakış attım nasıl diye cama yapıştım akabinde sanırım üst donanım bir araçtı sadece kalite akıyordu içeriden dışarıya doğru,içine girip bakma imkanı yoktu tabi ama içim gitti sahibini görsem telefonunu ver iki yıl sonra arıcam dedirtecek bir temizlik deydi maşallah diyimdi nazar etmeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casper73

merhaba.

ikisinde de aynı motor var 1.4 120bg t-jet
    satış isimleri farklı.

1.4 turbo 2008-2009 yani ilk çıktığında satış adıydı daha sonra t-jet oldu.

1.4 turbo sport seçeneğinde 1.4 150bg motor var. tjet motor ancak %70'i 120bg'den farklı. camshaft, turbo, dişliler, ecu birçok şey farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Orijinalden alıntı: casper73

merhaba.

ikisinde de aynı motor var 1.4 120bg t-jet
    satış isimleri farklı.

1.4 turbo 2008-2009 yani ilk çıktığında satış adıydı daha sonra t-jet oldu.

1.4 turbo sport seçeneğinde 1.4 150bg motor var. tjet motor ancak %70'i 120bg'den farklı. camshaft, turbo, dişliler, ecu birçok şey farklı.

bilgi için teşekkürler.
  • Tüm Bravo sevenlere selamlar.
    Dün başka bir şehre 2012 fluance dizel otomatik almaya gitmeden önce son bir kez malum siteye göz atayım dedim;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-cam-tavan-f1-vites-otomatic-full-plusfull-262665733/detay

bunu gördüm. Şok oldum. Diğer araçtan şimdilik vazgeçtim. Fiyatı yüksek gibi, sahibi de pek düşmeye niyetli değil telefonda görüştüğümüz kadarıyla.
    5664 de 4 kazası var. ikisi toplam 5k, ikisinde meblağ yok. satıcı, tek kazayı yakın zamanda yaptığını söylemişti oysa. ne dersiniz?

bir de bu var:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-bravo-t.jet-d.plus-47.000-km-otomatik-cam-tavan-263290684/detay

bu satıcı da, aadet yerini bulsun diye fiyat düşecek. fiyatlar mı şişti anlamadım. T-jet mi M-jet mi, yorumlarınız değerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdaryal -- 15 Ocak 2016; 16:53:30 >

• kaza ciddiyse alınmaması tercih olur ancak ufak tefek sıyrıklar vs ise hiç düşünmeden alın neticede bu tarz çarpışmalardan çok kaçış yok

bravoların genel anlamda ikinci elleri yükseldi. 2011 senesinde ikinci ilandaki aracın sıfırı 33-35bin tl'ydi hatta.

t-jet lpgde dizel kadar az yakar. 18-25 kuruş arası ama LPG markası çok önemli. dizelde bildiğiniz dizel performansı. üzmez kesinlikle.
  • DXM06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Son bi sual daha. Peki hangi motor iç mekanda daha sessiz konforlu acaba. Dizel orjinal haloni koruduğu icin lpgye göre daha tercih edilesi.

• t-jet aşırı sessiz bir motor rölantide. dizel bravoya hiç binmedim ama dizelin benzinliye göre daha sesli çalıştığı bir gerçek.
    lpg prins brc falansa güvenle alınır binilir. tjete %100 uyumlu lpg. ancak takılan lpg'nin turbo kitli olması şart.
  • arkadaşlar merhaba 1.6 multijet sport style araç almayı düşünüyorum 1-2 ay içerisinde, tercihim beyaz skydome da olursa tadından yenmez. 35 civarı bi bütçem var bu fiyatlara bulmam mümkün müdür? üstüne çıkma şansım pek yok nedir şansım bu konuda sizce
  • bobbywalter3 B kullanıcısına yanıt
    istediğiniz özellikte 45 den aşağı bulamazsınız. m.air ya da tjet belki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

istediğiniz özellikte 45 den aşağı bulamazsınız. m.air ya da tjet belki..

şu an m.air de çok zor hocam, dediğiniz gibi t-jet bir ihtimal...
  • 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.