Şimdi Ara

Yeni eve yeni ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba şuandaki evimde las950m soundbar kullanıyorum ama yakın zamanda yeni eve geçeceğim ve eve taşınmadan duvatları kırıp döküp kablolar geçirebilirim. Sorum şu evde kablo gözükmeden kabloları siva altından geçirerek kullanabileceğim 7.1 ve avr tavsiyeleriniz varmıdir. 5 veya 7000 tl ayırabilirim. Birde salon 30m2 ve apartman dairesi olduğunuda belirteyim acaba las950m ile devammı etsem yoksa sağlam bir ses sistemimi taksam karar veremedim. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sisteme yedibin onbin harcamaktan ziyade sesi açabilecekmisiniz önemli olan o sesi açamadıktan sonra 50.000 lirada harcasanız farketmez sinemanın zevki yüksek sesle çıkar sesi açmıcam derseniz elinizdeki soundvarla idare edin yalıtım yaptırırım derseniz o başka o odayada 15 20 bin yalıtıma gider herhalde
  • odesy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler evet yalıtım olmayacak eldeki sistem ile devam etmek ozaman daha mantıklı

• Las 950 yabana atılacak bir sistem değil apartman dairesinde yeter artar bile ben las 950 ses seviyesini daha 20 üzerine çıkamadım sub biraz zayıf tek eksi tarafı bu

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Yok zaten çok memnunum 2 tanede h3 aldım süper oldu ama acaba hazir yeni eve geçiyorken duvarlarıda kırıp dökebilecekken sistem değişimine gerek varmı diye merak etmiştim sağol teşekkürler bu sistem ile devam edeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.