Şimdi Ara

Yeni eve tasindim Internet problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni eve tasindim yer altı kablosu yokmuş burada internet olmazmış o yüzden masaüstü PC kullanıyorum alternatif olarak nasıl Internet bağlayabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eğer port sorunu olsaydı superonline'nın wınn tarifesi var 50GB interneti 64 TL'ye veriyordu,https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/4-5g-evde-vinnwifi-kampanyasi bu linkten ulaşabilirsin. Alternatif bir tek wınn tarzı cihazlar var, bende çok aramıştım 3 ay boyunca hem port sorunu yaşadım, hemde kablo çekilmesini bekledim, basit işler için aylarca bekletiyorlar, he birde bu airwifi gibi havadan internet hizmeti veren firmalar varmış onları araştırabilirsiniz hocam, bizim burda yoktu. Telekom kısmında sürekli baskı yaparsanız işlemleriniz hızlanır. Paul amcaya yazın yardımcı oluyor.

• Hocam türkiyede telefon hattının olmadığı yer var mı ya? Hat mı yok yoksa binada kutu mu yok? Yanlış anlamış olabilir misin?
  • enesunsal7 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim daha önce mobil internet ile sıkıntımı gidermk icin arastırma yapmıstım ama tam olarak yapamamışım gercekten cok ihtiyacımı görecek teşekkür ederim.
  • ne demek hocam rica ederim, bende çok yaşadım bu sorunları zamanında bizde çok uğraştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesunsal7 -- 19 Kasım 2017; 23:21:23 >
  • cyberenerger kullanıcısına yanıt
    hocam bina yeni olunca telekomun kablo çekmesi zaman alıyor, arkadaşın bahsettiği problemde binaya kablo çekilmemesi sanırım.
  • kısace olay su telekom artık bakır alt yapı cekmıyor dolaysı ıle fıber alt yapı gelene kadar beklemek durumunda kalıyorsunuz...
  • BarbarosTUGRUL kullanıcısına yanıt
    Fiber çekince de sadece kendisi servis veriyor? Yeni bina ise Türk Telekom'a mahkumsun yani?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.