Şimdi Ara

Yeni ehliyet almış birine tavsiyeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Burada istediğin kadar oku istediğin kadar kenara not al istersen her şeyi kelimesi kelimesine ezberle direksiyonun başına geçtiğinde çoğu şey aklına gelmeyecek.Hata yapıp tecrube etmen gerekiyor kaza korkusunu atlatman gerekiyor.Tehlike atlattıkça yapmaman gereken şeyleri çok iyi anlayacaksın mesela ben sürekli beyaz çizgilerin sollama yasağı olduğunu biliyordum ama ehliyeti aldıktan sonra direkt olarak kafama nasıl kazındığını anlatayım size:

Rampa yukarı geniş düz bir yol var rampayı çıkıyorum karşıdan gelen görünmüyor.Rampa yukarı olduğu içinde sollama yasağı var bir an nasıl olduysa sollamaya çıktım (kafa yerinde değil cenaze var kesintisiz 14-15 saat araba kullanmışım toplasan 1 saat mola vermemişimdir doğru düzgün uyku yok) önümde ki kamyonu araba lpgli clio bagaj+5 kişi rampayı çıksam mı çıkmasam mı diye düşünüyor.

Karşıdan bir anda araba belirdi orada ki çaresizlik ölüm korkusunu iliklerime kadar hissettim biran haberlere çıktığımız kısım bile geldi gözümün önüne ''Cenazeye gittiler cenazeleri geldi''.Ondan sonra sollama yasağı olan hiç bir yerde sollamaya çıkmadım.

Bir musibet bin nasihatten iyidir hesabı

Sana verebileceğim en iyi tavsiye araba kullanmayı öğrenmek istiyorsan bol bol trafiğe çık gez dolaş kaza yapacağım diye korkma aman ne olursa olsun diyede boşlama dikkatli ve yavaş sür.

Şuan 1.5 senedir ehliyetim var babam ilk başta arabayı vermeye çekinirdi şimdi geçer yan koltuğa vurur kafayı uyur nereye gideceksek götür bizi der.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.