Şimdi Ara

Yeni Düzenleme İle Akk Nasıl İşliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
88
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim, bugüne kadar okuduğum, duyduğum nokta:1 Mayıstan itibaren 02:00-08:00 arasında indirmeler Akkye takılmayacak; akk aşılmış olsa bile bu saatler arasında download hızı kişinin kullandığı tarifede belirtilen hızlarda olacağı yönünde idi. 1 Mayısta belirtilen saatler arasında deneme yaptım ve gördümki Akk kotasından yiyor. Bugünde deneme yaptım ve kotaya yansımış. Bende biraz önce türk telefom,destekten bilgi almak için aradım. Oradaki yetkli bana yeni düzenlemenin,"Eğer kişi akksini aşmışsa, 02:00-08:00 saatleri arasında hız düşüşü olmadan indirmelere devam edebileceğini, geri kalan zamanlarda ise yeni düzenlemedeki düşürülmüş hızı alacağını söyledi. Yani 02:00-08:00 saatler arasında indirmeler downloada dahil edilecek ve akkden yiyecek. Sonra akkyi aştığınızda hızınız yeni düzenlemedeki hıza düşecek. Lakin 02:00-08:00 bu saatler arasında gene maksimum hızı almaya devam edeceksiniz dedi. İtiraz ettim ve bildiğin, anladığım düzenlemeyi söylediğimde, bize bu şekilde bildirdiler dedi.
    Şimdi telekom bizimi kekliyor yoksa biz her şeyi baştan yanlış mı anladık?

Düzenleme:
    Yeniden aradım, başka bir müşteri temsilcisi çıktı. Bu da, o saatler arası indirme akk yansımaz diyor, peki diyorum online işlemlerde gördüğüm 35gblık kota nerden geliyor? O sizin 2 günde bu saatler dışında kullandığınız kotadır diyor. Arkadaş 2 günde normal kullanmada 35gb yersek bizde fena sorun var demek
    İşin aslın, müşteri temsilcileride tam bilgiye hakim değil. Bence şuanki durum:
    Online işlemlerde gözüken toplam kota(2-8 arası indirme dahil) ama akk kotası değerini ayrı tutuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -SKYNET- -- 2 Mayıs 2017; 12:53:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.