Şimdi Ara

Yeni DOBLO (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.038
Cevap
14
Favori
575.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 34MUSTAFA37

quote:

Orijinalden alıntı: DalyaNTurguT

quote:

Arkadaşlar Herkese merhaba bende yeni sipariş verdim

1.6 PREMİO + Konfor Paketi. 36950 TL

10 Veya 15 güne kadar teslim edeceklerini söylediler

Aracınızı nerden alıyorsunuz? Bende bugün işlem başlatıcagım ama, sizin yazınızı yenice okudum ve fiyatta arada cok fark var. Bana İstanbul-Birmot'ta en son 1.6 premio standart için, 37.700tl fiyat verdiler. Fiyata trafik sigortası dahil değil! Siz nasıl bu kadar uygun fiyat aldınız? Yeriniz neresi bilgilendirirseniz sevinirim, saygılarımla...

Ben aracımı teslim aldım.
    İletişim bilgilerinizi özelden veya burdan yazarsanız görüşürüz
    elimden gelen yardımı yapmaya çalışırım.

Ah güzel kardeşim, bende bugün siparişi verdim. Cevabınız biraz geç oldu ama, sağlık olsun. 10 güne kadar da benim aracı teslim edecekler, umarım süre daha da sarkmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aracınızı nerden alıyorsunuz? Bende bugün işlem başlatıcagım ama, sizin yazınızı yenice okudum ve fiyatta arada cok fark var. Bana İstanbul-Birmot'ta en son 1.6 premio standart için, 37.700tl fiyat verdiler. Fiyata trafik sigortası dahil değil! Siz nasıl bu kadar uygun fiyat aldınız? Yeriniz neresi bilgilendirirseniz sevinirim, saygılarımla...

Ah güzel kardeşim, bende bugün siparişi verdim. Cevabınız biraz geç oldu ama, sağlık olsun. 10 güne kadar da benim aracı teslim edecekler, umarım süre daha da sarkmaz.

Hayırlısı olsun. bir kaç gündür foruma giremiyordum. görmedim mesajınızı yoksa daha önce cevaplardım.

Son fiyat kaça anlaştınız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlısı olsun. bir kaç gündür foruma giremiyordum. görmedim mesajınızı yoksa daha önce cevaplardım.

Son fiyat kaça anlaştınız.

Konfor paketli 1.6 premio anahtar teslim fiyatı 38bin tl.

• Arkadaşlar hafta sonu arabamı gelin arabası yaptım çok yakıştı fakat arabanın içi gelinliğin simlerinden doldu.İç temizliği için en uygun şarzlı veya farketmez el süpürgesi öneriniz varmıdır?

Bu arada frenler nedense bana güven vermiyor Allah Korusun ani bir durumda sanki durmayacak hissi veriyor bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmr45

Arkadaşlar hafta sonu arabamı gelin arabası yaptım çok yakıştı fakat arabanın içi gelinliğin simlerinden doldu.İç temizliği için en uygun şarzlı veya farketmez el süpürgesi öneriniz varmıdır?

Bu arada frenler nedense bana güven vermiyor Allah Korusun ani bir durumda sanki durmayacak hissi veriyor bana...

Frenlerde sadece ön taraf disk araka taraf kampana bundan dolayı olabilir mi acaba??
  • Açıkcası frenlerle ilgili bir problem hiç hissetmedim. Hatta ABS'nin 4 ayda sadece 1 kez devreye girdiğini gördüm. Bu bence iyi birşey. Eski aracımda zırt pırt ABS delirtiyordu beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurbagaprens

Açıkcası frenlerle ilgili bir problem hiç hissetmedim. Hatta ABS'nin 4 ayda sadece 1 kez devreye girdiğini gördüm. Bu bence iyi birşey. Eski aracımda zırt pırt ABS delirtiyordu beni.

Benimde eski araçta abs çok devreye giriyordu fakat normal frenlemesi iyiydi.Dobloda ise fren mesafesi daha uzun sürüyor.Alışmam gerekir heralde.
  • Yeni doblo elime bir ulaşsın, halen 4 disk abs frenli opel vectra ya sahip biri olarak, frenleri test edeceğim. Sonucları burdan yazarım ama, daha 10 gün kadar beklemem gerekecek sanırım.
  • quote:

Yeni doblo elime bir ulaşsın, halen 4 disk abs frenli opel vectra ya sahip biri olarak, frenleri test edeceğim. Sonucları burdan yazarım ama, daha 10 gün kadar beklemem gerekecek sanırım.

2012 model olacak herhalde ;)
  • 105 multijet yazısını fiat müşteri hizmetleri adresime gönderdi.
    dün serviste yapıştırdılar.

Dedikleri şey normalde göndermeleri gerekmiyormuş
    ama arabayı alalı bir hafta olduğu için göndermişler.
    belki bu yazı 2012 lerde olacak

• http://forum.donanimhaber.com/m_42257295/mpage_135/key_sportage/tm.htm

****************************************************************************************************************************
    steinbeck0635
    Teğmen

[X]

22 Temmuz 2011; 23:47:28
    Yeni mesajlar yok Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.
    arkadaşlar rahatsız ediyorum ama bir iki sorum olacaktı izninizle
    Ben böyle konularda biraz sonuna kadar hakkımı ararım da
    Birinci sualim araç alanlar aldıklarında depolarinda ne kadar benzin vardı ben bayiden ciktim 1- 2 km benzinciye gidemeden yolda kaldım bir macera atlattık öyle böyle daha önceki sayfalarda sayfalardan birinde sanki birisi 200 lira doldurmuşlar sağolsunlar diyordu

Ikincisi fatura hesabı
    Şöyle faturayi ayrıntısıyla vereyim sanki faturam zamsiz fiyattan ama bana 59dan verdiler trafikle birlikle
    ayrintilar

Araç çıplak fiyatı. 35.650
    Nakliye. 150
    Otv lı mal bedeli. 49046
    Kdv % 18 toplam 57874

Bir yanlışlık varmı Otv %37 mi yoksa %39 mu yazıyor sizde. Yüzde 39la 59k fiyatina geliyor

Herkese Iyi haftasonu diliyorum *****************************************************************************

Karar verilmiştir. Ticari araç alınıp aradaki vergi farkıyla 3-4 yıl mazot ihtiyacı karşılanacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: elefer

quote:

Yeni doblo elime bir ulaşsın, halen 4 disk abs frenli opel vectra ya sahip biri olarak, frenleri test edeceğim. Sonucları burdan yazarım ama, daha 10 gün kadar beklemem gerekecek sanırım.

Yok 2011 olacak, eğer 2012 olmasını istersem hem %4 zamlı almam gerekecekti, hemde eylül ayını beklemem gerekecekti. Onun için 2011 alıyorum, Benim model takıntım yok,ha 2012 olmuş ha 2011 olmuş farketmez, önemli olan km'yi sıfırdan kullanmaya baslamak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-max

http://forum.donanimhaber.com/m_42257295/mpage_135/key_sportage/tm.htm

****************************************************************************************************************************
    steinbeck0635
    Teğmen

[X]

Yeni mesajlar yok Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.
    Birinci sualim araç alanlar aldıklarında depolarinda ne kadar benzin vardı ben bayiden ciktim 1- 2 km benzinciye gidemeden yolda kaldım bir macera atlattık öyle böyle daha önceki sayfalarda sayfalardan birinde sanki birisi 200 lira doldurmuşlar sağolsunlar diyordu

Ikincisi fatura hesabı
    Şöyle faturayi ayrıntısıyla vereyim sanki faturam zamsiz fiyattan ama bana 59dan verdiler trafikle birlikle
    ayrintilar

Nakliye. 150
    Otv lı mal bedeli. 49046
    Kdv % 18 toplam 57874

Bir yanlışlık varmı Otv %37 mi yoksa %39 mu yazıyor sizde. Yüzde 39la 59k fiyatina geliyor

Herkese Iyi haftasonu diliyorum *****************************************************************************

Karar verilmiştir. Ticari araç alınıp aradaki vergi farkıyla 3-4 yıl mazot ihtiyacı karşılanacak.

Benim aracım şehir dışından geldiğinde otoparka görmeye gitmiştim km si 12 deydi ama bir gün sonra bana teslim ettiklerinde km 0 daydı benim bildiğim fabrikada hepsine aynı oranda yakıt konulur (96,98 yıllarında ford otosanın bakımını yapıyorduk ordan biliyorum.hepsi aynıdır bence) serviste aracınızı fazla kullanmışlarsa yakıt onun için erken bitmiş olabilir.

• quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_42257295/mpage_135/key_sportage/tm.htm

steinbeck0635
    Teğmen

[X]

Ikincisi fatura hesabı
    ayrintilar

Nakliye. 150
    Otv lı mal bedeli. 49046
    Kdv % 18 toplam 57874

Benim aracım şehir dışından geldiğinde otoparka görmeye gitmiştim km si 12 deydi ama bir gün sonra bana teslim ettiklerinde km 0 daydı benim bildiğim fabrikada hepsine aynı oranda yakıt konulur (96,98 yıllarında ford otosanın bakımını yapıyorduk ordan biliyorum.hepsi aynıdır bence) serviste aracınızı fazla kullanmışlarsa yakıt onun için erken bitmiş olabilir.

Yani sizin km yi sıfırlamışlar diyorsunuz. Bu durum arabanızı ilerde satarken sorun yaratmaz umarım, servise baktırırken bu aracın km si sıfırlanmış derlerse, düşeceğiniz durumu siz tahmin edin...Bende arac, İzmir den gelir gelmez, bana haber verdiklerinde kontrol amaçlı gidip bakacağım. Eğer sorun yoksa, plaka işlemlerine onay vereceğim, bu şekilde anlaştık... Bakalım sizin gibi km farkı görecekmiyim?

• km nin sifirlanip sifirlanmadigi ilerde anlasilmaz merak ermeyin
  • Benim aracıda aldığım gibi benzinciye uğramak zorunda kaldım.Hatta benzinci 2011 modelmi diye sormuştu bende daha 1 km demiştim hey gidi günler :)Benim araba ilk geldiğinde teslim edeceklerini zannedip yıkamaya almışlar fakat ben uyararak onları aracı otoparka çetirmiştim.Çünkü temmuzda teslim almak için anlaşma yapmıştım.Teslim alırken km sıfır şeklinde aldım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elefer

quote:

Yok 2011 olacak, eğer 2012 olmasını istersem hem %4 zamlı almam gerekecekti, hemde eylül ayını beklemem gerekecekti. Onun için 2011 alıyorum, Benim model takıntım yok,ha 2012 olmuş ha 2011 olmuş farketmez, önemli olan km'yi sıfırdan kullanmaya baslamak...

2012 Modeller Ağustos ayında çıkıyor. Ama yeni çıkan yasayla birlikte tüm araçlar ocak ayından itibaren yeni yıl modeli olarak çıkabilecek. 2013 Yılından itibaren...

• Orijinalden alıntı: DalyaNTurguT

Yani sizin km yi sıfırlamışlar diyorsunuz. Bu durum arabanızı ilerde satarken sorun yaratmaz umarım, servise baktırırken bu aracın km si sıfırlanmış derlerse, düşeceğiniz durumu siz tahmin edin...Bende arac, İzmir den gelir gelmez, bana haber verdiklerinde kontrol amaçlı gidip bakacağım. Eğer sorun yoksa, plaka işlemlerine onay vereceğim, bu şekilde anlaştık... Bakalım sizin gibi km farkı görecekmiyim?

İlk araç teslimi olduğu için bence sıfırlanması normal. Sizin aracınızdada aynı işlemi yapacaklarlardır.

Bayi oldukları için kodlamaları onlarda benim görmem tesadüf oldu halbuki teslim gününde 12 km yi görseydim aracım kullanılmış diye sorun çıkartabilirdim.
    Ben sadece bu işlerin nasıl olduğunu bildiğimden bir şey demedim.
    Her yeni aracın sizi yolda bırakma ihtimali vardır. bize km sıfırlanarak teslim ediliyor onun için daha öncesinden ne kadar kullanıldığını bilemiyoruz yakıtın sizi ne kadar götüreceğini kestirmek zor.

• Bana satış ofisinden verilen bilgi 2012 modellerin Ağustos ayında üretime alındıklarını ve ilk tesliminde eylül ayında olacağını söylediler. Üstelik yeni modellerin %4 zamlı olacağını söylediler. Hem beklememek için hemde daha fazla para ödememek için, bende ellerinde mevcut olan konfor paketli, 1.6 motorlu çöl grisini seçtim. Bütün evraklar hazır, ancak aracın burdaki şubeye gelmesini bekliyoruz. Araç İzmir'den yola çıkarken de, buraya gelince de, bana haber verecekler ve gidip kontrol edeceğim, nakliye sırasında sorun oluşup oluşmadığına bakmak için... Daha sonra satış sorumlusuna haber vereceğim ve plaka çıkıcak. Plaka 1 günde çıkıyormuş, hayırlısıyla kazasız belasız bir gelse aracım...
  • quote:

Bana satış ofisinden verilen bilgi 2012 modellerin Ağustos ayında üretime alındıklarını ve ilk tesliminde eylül ayında olacağını söylediler. Üstelik yeni modellerin %4 zamlı olacağını söylediler. Hem beklememek için hemde daha fazla para ödememek için, bende ellerinde mevcut olan konfor paketli, 1.6 motorlu çöl grisini seçtim. Bütün evraklar hazır, ancak aracın burdaki şubeye gelmesini bekliyoruz. Araç İzmir'den yola çıkarken de, buraya gelince de, bana haber verecekler ve gidip kontrol edeceğim, nakliye sırasında sorun oluşup oluşmadığına bakmak için... Daha sonra satış sorumlusuna haber vereceğim ve plaka çıkıcak. Plaka 1 günde çıkıyormuş, hayırlısıyla kazasız belasız bir gelse aracım...

DalyaNTurguT Kardeşim aracını beklerken trafik tescilden plakanı ayırtsan en azından istediğin
    plakaya sahip olma şansın doğar (plaka takıntın varsa tabii)Trafik Tescile biraz bağış yaptığında plakayı ayırıp kimseye vermiyorlar Ayırttığın plakayıda müşteri temsilcine söylersin işlemleri o plaka üzerinden yürütürler.
    yoksa 1 günde plaka her şubeden çıkmaz o şubenin yoğunluğuna bağlı.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.