Şimdi Ara

Yeni Dizel Mazda 3 Sky-D 27 Mayıs'ta Sizleri Bekliyor!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ee yapacak birsey kalmiyor geriye o halde. 6 ay sira bekleyip bos passat alacaz o zaman ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mazda.com.tr ye araçlar gelmiş, fiyatlarıda yazdıklarımızdan farklı değil. Hayırlı olsun...
  • Mazda 3 modeli şimdi de dizel otomatik seçeneği ile satışa sunuldu.
     Yeni Dizel Mazda 3 Sky-D 27 Mayıs'ta Sizleri Bekliyor!!!

92.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan satışa sunulan dizel otomatik Mazda 3, geçtiğimiz ay içinde Selanik'te gerçekleştirilen lansmanı ile tanıtımı yapılmıştı.

Euro 6 normlarını karşılayan ve sessiz yapısı ile dikkati çeken turbo dizel motora klasik 6 ileri tork konvertörlü otomatik şanzıman sistemi eşlik ediyor. Otomatik şanzımana vites kolu üzerinden de manuel olarak müdahale edilebiliyor.

C segmentinde yer alan en hafif karosere sahip araçlardan biri olan Mazda 3 bu yapısı ile hem tüketim hem de performans konularında daha başarılı. SPortif süspansiyon sisteminin de yol tutuş kabiliyetini arttırdığını belirtmek gerek.

Mazda 3 standart güvenlik donanımlarının yanısıra üst donanım paketlerinde i-Activsense, Şehiriçi Fren Destek Sistemi, arka araç izleme ve Şerit Değiştirme İkaz Sistemi gibi yüksek güvenlik donanımları da barındırıyor......

http://www.motobilim.com/2016/06/mazda3-dizel-otomatik-92bin-tl-den.html

• Beyler bir tane Allah'ın kulu yok mu şu dizel otomatik olanı test eden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar dizeli test eden varsa bilgilerini paylaşabilirmi birde en son fiyat ne aldınız?
  • Mazda Garaj'da test videosunun altında yorum olarak bir şeyler yazılmış, benim dikkatimi çeken "dünyanın en sessiz dizeli" cümlesi oldu. Dizel ile sessizliği buluştursa buluştursa ancak Mazda buluştururdu zaten dedim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.