Şimdi Ara

YENİ DALGALARDA HİÇBİR NUMARA YOK! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "Gözaltına alınmak" ile "İfadesine başvurulmak için emniyete çağrılmak" arasında ne fark olduğunu bilmek lazım önce..
  • henüz soruşturma tamalanmadı.kısıtlama ve gizlilik kararı var.(bu karar genelde; deliller karartılabilir ya da daha toplanabilir delil olduğu durumda olur).kimse bu durumda delilleri göremez.Savcı elindeki delillere göre,bilgilere göre bir sonraki aşamada kimlerin sorgulanacağına karar verir.tüm deliller toplanır,savcı dosyayı soruşturmayı bitirtikten sonra iddianemeyi hazırlar özel mahkemelere(aynı devletin hakimleri vardır sadece daha acil olan yargı süreçlerine bakar) sunar o zaman aziz babanız kendini savunur.bunun için de elinde zaman olur merak etmeyin.normalden hızlı bir yargı süreci yaşansa da yine de yeterince uzun sürer..

açın araştırın,okuyun ondan sonra fikir sahibi olun . daha da başka birşey yazmıyacağım çünkü bilmiyorsunuz,yazdıkça devamı gelecek...
  • İyi misin sen.. Yazmamak senin adına tam isabet olmuşş

10 gündür hiç bir şey okumuyor musun..Nasıl fikir sahibi oldun da bilgi veriyorsun

Bütün konuşmalar deliller her şey medyada çarşaf çarşaff( Tabii sadece FB aleyhinde olanlar )
    Ve ne hikmetse içerde olanlar kendilerini savunsunlar diye onlara da söylemiyorlar...
    Tv kanallarında yazarlar her gun mahkeme gibi tartışıyorlar..
    Neyin gizliliği kaldı.
    Siz o delillere göre zaten FB yi mahkum etmediniz mi?

Kanaltürkte Erman anlatıyor
    TV 8 de baransu konuşuyor..
    Bu kadar aleni olup da adı gizli olan bir şey görmedim duymadım

Milli Güvenlik kurul toplantıları gizli toplantıdır
    Resmi kurumlar açıklamadıkça kimse bilmez

Bizim bu süper medya orada içerde konuşulanları da anlatsınlar yaa
  • Yahu bu GS den kimse hesap sormayacak mı ?
    Adamlar en masum kimliğine bürünüverdiler.
    Ulusoy dönemlerini neden araştırmıyorlar ?
    O zamanlar şike suç değilmiydi ?
    Denizli macini arastirsinlar, gecen seneyide..o kadar kulup arastirin dedi, kimsede tik yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Yahu bu GS den kimse hesap sormayacak mı ?
    Denizli macini arastirsinlar, gecen seneyide..o kadar kulup arastirin dedi, kimsede tik yok...

Başkanın her şeyi biliyorum dedi sonra ses gelmedi, her gün ona buna mektup yazıp kendini acındıracağına delikanlıysa açıklasın ne biliyorsa onu tutan yok

Ayrıca denizli maçında olsa olsa teşvik olurda bizim o zamanlar otobüse bincek paramız yoktu denizliye yollasak yollasak iki ekmek 1 süt yollamışızdır herhalde

• quote:

istersen fenerinde geçmişini araştırsınlar. elinde kanıt varsa söyle yoksa iftira atma. işin içine galatasarayı katmak için yapmayacağınız şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

istersen fenerinde geçmişini araştırsınlar. elinde kanıt varsa söyle yoksa iftira atma. işin içine galatasarayı katmak için yapmayacağınız şey yok.

Elinde kanıt olmadan laf söylenilmiyorsa forumun sıfırdan başlatılması gerek komik olma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SieGeRRR

"Gözaltına alınmak" ile "İfadesine başvurulmak için emniyete çağrılmak" arasında ne fark olduğunu bilmek lazım önce..

Bir insanı yargılamadan önce mahkeme kararını beklemekte lazımdı ama işine gelirse
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

İyi misin sen.. Yazmamak senin adına tam isabet olmuşş

10 gündür hiç bir şey okumuyor musun..Nasıl fikir sahibi oldun da bilgi veriyorsun

Bütün konuşmalar deliller her şey medyada çarşaf çarşaff( Tabii sadece FB aleyhinde olanlar )
    Ve ne hikmetse içerde olanlar kendilerini savunsunlar diye onlara da söylemiyorlar...
    Tv kanallarında yazarlar her gun mahkeme gibi tartışıyorlar..
    Neyin gizliliği kaldı.
    Siz o delillere göre zaten FB yi mahkum etmediniz mi?

Kanaltürkte Erman anlatıyor
    TV 8 de baransu konuşuyor..
    Bu kadar aleni olup da adı gizli olan bir şey görmedim duymadım

Milli Güvenlik kurul toplantıları gizli toplantıdır
    Resmi kurumlar açıklamadıkça kimse bilmez

Bizim bu süper medya orada içerde konuşulanları da anlatsınlar yaa

Ben inanmıyorum onlara ama siz inanıyorsunuz.Baksanıza medyadaki herşeyi bir anda delil yapmışsın.
    Sonra da emenike çıkınca,hani para sayma görüntüleri vardı diyip medyaya yiyiştiriyorsunuz.
    Bu ne çelişkidir.
    Madem deliller çarşaf çarşaf,medyada verilenler gerçekten delil o zaman delil falan istemesinler gazetelerde çıkanlar delil ya güya! onlara göre savunmayı yapsınlar.

Ben medyadaki yazanlara değil,devletin savcısına ve tutuklama talebini kabul gören hakimlere,itiraz dilekçesini reddeden hakimlere güveniyorum.Ve bunlara dayanarak büyük ihtimalle onlar suçludur diyorum.Ama siz bunları hiçe sayarak,hiçbir şey bilmeden savcı yanlış yapıyor,hakim yanlış yapıyor diyorsunuz.Onlardan daha fazla hukuk bildiğini iddia edebilecek var mı?Bırakın da adamlar işini yapsın.Yaptıkları iş zaten zor,Türkiyenin en büyük adamlarını içerde tutuyorlar milyonlardan küfür yiyorlar..

Bu bir oyun diyeceleri tahmin ediyorum o yüzden de bunun hakkında da yazayım.Aziz yıldırımı fenerbahçeden uzaklaştırmak için çok daha kolay yol bulabilirlerdi.Direk Örgüt bağlantısı bulurlardı ya da sokarlardı ergenekonun içine 3 yıl ne olacağı belli olmazdı içerde beklerdi veya bir çoçuk çıkarırlardı aziz yıldırım bana taciz etti diye iftira atarlardı,veya yolsuzluk yaptı diye devlet makamlarınca (güya bu oyunu devlet yapıyor ya!) defterlerde oynama yapılarak içeri de atılabilirdi..Komplo böyle olurdu.

20 Milyon kişiyi karşısına almak kimsenin işine gelmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

FB yi zaten hedef seçtiler, durum ortada...
    Esas geçmişte bu işlere bulaşıp şimdi ak kaşık modunda dolaşanları araştırmak lazım. Senin 2. başkanın demedi mi zamanında
    "Şike olsa biz yapardık" diye. 2006 da üstü kapatılan olaylar incelensin işte. GS bulaşmadı mı bu işlere ? Çocuklar güler bu iddiaya
    Başka hangi takım, oyuncusunu başka oyuncu yerine oynattı. Bunu yapan kulüpmü yapmayacak ?
    Teşvik primide suç sayılıyor bu arada...
    FB, BJK, TS bulaştı, ama GS hiç bulaşmadı...Inandık. Kendin bile inanarak söyleyemezsin bunu
  • Bu arada orgut lideri derken kasteddiginiz mafya mi bu aziz yildirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwightt

Bu arada orgut lideri derken kasteddiginiz mafya mi bu aziz yildirim?

El kaidenin yeni lideri..
  • Düşmeyeceğiz ama olan transfer sezonuna oldu bom b*k geçti
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.