Şimdi Ara

YENİ DALGALARDA HİÇBİR NUMARA YOK!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zafer Önder İpekde serbest kaldı, herkes serbest, Savcılık istediğini elde edemiyor, Delilleri tamamlıyamıyor, eksik delilleri itiraflarla tamamlamaya çalışıyorlar, bişey çıkaramıyacaklar, az bişey çıkartsalar bile düşürmeye yetmeyecek... Şike yaptığını bilen kişi, suçlu olan biri delilleri istemez(Aziz&Şekip)...he Aziz Yıldırımın şike yapmasa bile orada kalacak örgüt işleri var gibi, zaten Sadri Şenerle Aziz Yıldırımı ayıran tek durum bu, ikiside şike iddialarından müztarip ve SUÇLU ama Aziz Yıldrımı tutuklu yapan örgüt lideri olduğu iddiası...

• Korcan,Bülent Uygun,Ümit Karan yazık etmişler kendilerine.Aziz'in örgüte girerek.
  • ok örgüt üyeleride mosturoğlu,ekşioğlu vs vs demi ?
  • Vallaha bu süreçi sizden iyi takip ediyorum belki mağdurluk derecemiz biraz daha yüksek olduğundandır...

gelelim yazdıklarınıza

Korcandan başlarsam eğer Abisinin yazdıkları yani röpartajda söyledikleri gerçekse Korcanda hiç bir numara yok demektir, yani tertemiz...(ki abisi bu ciddi konuşmalardan dalgaya girmişe benziyor...)

gelelim Mecnun'a onun baya örgütle telefon konuşmaları varmış yani Sivas Fenerbahçe maçıyla ilgili değil, yani çokkk sayıda Pekerle konuşması

ve de Bülent Uygun onunda çok sayıda Pekerle mesajı varmış, anlayacağınız buradan Fenerbahçeye zarar verecek bişey çıkaramazlar..

ama şekip ile ilhanın açık açık açık tel konuşması varsa yani yarım yamamlak değilse ozaman Fenerbahçeyle ilgili yaptırım uygularlar yoksa ZOR...
  • he Pekeri Fenerbahçeye bağlarlarsa ozaman bir yaptırım uygularlar Fenerbahçeye ama bir bağlantı bulamazlarsada dediğim gibi bir şey yapamazlar....

bu bağlantılar KulüpLERİN hesap hareketlerinden belli olacaktır zaten....
  • onların serbest kalması tamamen suçsuz olduğunu göstermez. futbol hukuku ile yargı hukuku farklıdır. yargıya göre suç olmayan bir durum futbol açısından suç olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

onların serbest kalması tamamen suçsuz olduğunu göstermez. futbol hukuku ile yargı hukuku farklıdır. yargıya göre suç olmayan bir durum futbol açısından suç olabilir.

İşte bu durumu hesaplamayan fenerliler pollyannacılıktan öteye geçemiyor

Kendinize yazık edersiniz düştüğünüzde

Ama alışırsanız pekte bişey olmaz düştüğünüzde
  • quote:

onların serbest kalması tamamen suçsuz olduğunu göstermez. futbol hukuku ile yargı hukuku farklıdır. yargıya göre suç olmayan bir durum futbol açısından suç olabilir.

bana göre de tam tersi
  • İyide zaten bu dalgada tutuklama olmayacağı biliniyordu bunların ifadesine başvuruldu mesela uğura teklif edildiği konuşmalarda var adamı çağırıyorlar soruyorlar ama kabul etmemiş adamı niye tutuklayacaksın aynı şekilde can aratta
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbdemir

Zafer Önder İpekde serbest kaldı, herkes serbest, Savcılık istediğini elde edemiyor, Delilleri tamamlıyamıyor, eksik delilleri itiraflarla tamamlamaya çalışıyorlar, bişey çıkaramıyacaklar, az bişey çıkartsalar bile düşürmeye yetmeyecek... Şike yaptığını bilen kişi, suçlu olan biri delilleri istemez(Aziz&Şekip)...he Aziz Yıldırımın şike yapmasa bile orada kalacak örgüt işleri var gibi, zaten Sadri Şenerle Aziz Yıldırımı ayıran tek durum bu, ikiside şike iddialarından müztarip ve SUÇLU ama Aziz Yıldrımı tutuklu yapan örgüt lideri olduğu iddiası...

sadri şenerin şike iddialarından suçlu olduğunu ne biliyosun be adam kafandan yazıyosun bide yetmezmiş gibi aziz yıldırımlan aynı kefeye koymuşsun ortada aziz yıldırımın susma hakkını kullandığı sorular var federesyonu kendi malı gibi kullandığı konuşmalar var basına yansımış görüntüler var sadri şenerin bu güne kadar şike iddialarıylan ilgili ilişkisini gösteren hiçbirşey olmadı saçma sapan hayali senaryolarlan anca kendinizi kandırırsınız . gerçekleri sizde biliyosunuz ama işinize gelmiyo işde.

• quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

quote:

Zafer Önder İpekde serbest kaldı, herkes serbest, Savcılık istediğini elde edemiyor, Delilleri tamamlıyamıyor, eksik delilleri itiraflarla tamamlamaya çalışıyorlar, bişey çıkaramıyacaklar, az bişey çıkartsalar bile düşürmeye yetmeyecek... Şike yaptığını bilen kişi, suçlu olan biri delilleri istemez(Aziz&Şekip)...he Aziz Yıldırımın şike yapmasa bile orada kalacak örgüt işleri var gibi, zaten Sadri Şenerle Aziz Yıldırımı ayıran tek durum bu, ikiside şike iddialarından müztarip ve SUÇLU ama Aziz Yıldrımı tutuklu yapan örgüt lideri olduğu iddiası...

sadri şenerin şike iddialarından suçlu olduğunu ne biliyosun be adam kafandan yazıyosun bide yetmezmiş gibi aziz yıldırımlan aynı kefeye koymuşsun ortada aziz yıldırımın susma hakkını kullandığı sorular var federesyonu kendi malı gibi kullandığı konuşmalar var basına yansımış görüntüler var sadri şenerin bu güne kadar şike iddialarıylan ilgili ilişkisini gösteren hiçbirşey olmadı saçma sapan hayali senaryolarlan anca kendinizi kandırırsınız . gerçekleri sizde biliyosunuz ama işinize gelmiyo işde.

tamam şimdi inandım ya ama sende alttaki linke tıkla birazda benim yazdıklarıma inan, taraflı gözlerle bakma (inş Kalın yazıyı okumuşsundur...)

http://fanatik.ekolay.net/Senerin-itirazi-reddedildi_3_Detail_35_232493.htm

• quote:

quote:

bana göre de tam tersi

bu işler kişiye göre olmuyor. sana göre, bana göre diye bir şey olamaz.

• quote:

quote:

quote:

bana göre de tam tersi

bu işler kişiye göre olmuyor. sana göre, bana göre diye bir şey olamaz.

o zaman şöyle diyim bu zamana kadar duyduklarıma göre (haklısın cümleyi niye kişiselleştirdiysem)

• Mahkeme harıl harıl delil arıyor itirafci ariyor anladılar fos çıkacağını,ermanı bile çağırdılar.Korcanin avukatı ve abisinin dedikleri yeterli benim için.
  • Kendinizi avutun.
  • quote:

Fbdemir: Şike yaptığını bilen kişi, suçlu olan biri delilleri istemez

bu arkadaşı bir de ciddi ciddi dinleyenler var yahu.
  • Hala delil itirafci aramalari cok sacma.ermani cagirip zorla sikayetci oldurdular.kimi helal olsun diyor ama rezaletten baska bisey degil.adam seneler sonra sikayetci oldu.yenimi aklina gelmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

Senle aynı havayı solumaktan daha mantıklı emin ol. Adam mantıklı birşey söylemiş cevap vermek yerine sataşıyorsun .
    Bu arada imzanı çok sevdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb Stark

quote:

quote:

Senle aynı havayı solumaktan daha mantıklı emin ol. Adam mantıklı birşey söylemiş cevap vermek yerine sataşıyorsun .

profilimdeki takım galatasaray o logonun nasıl değiştireleceğini bilmiyorum.

mantıklı mı?o cümle de nasıl bir mantık vardır?suçlu veya değil tüm yargılanan insanlar delillerini görmek ve delillere göre avukatları planlı bir şekilde savunmak için hazırlanır.mantık mış bilmeden boş boş konuşmayın.Bu delilleri çok merak edenlerde genelde suçunu bilenler olur,hangi şeylerin ispatlandığını bilmek isterler ona göre bu işten kurtulmaya çalışırlar.Suçsuz olan ise sadece neden içerde olduğunu merak eder..

senin gibi bilen bilmeyen konuşunca bilgi kirliliği oluşuyor işte.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Robb Stark

quote:

quote:

profilimdeki takım galatasaray o logonun nasıl değiştireleceğini bilmiyorum.

mantıklı mı?o cümle de nasıl bir mantık vardır?suçlu veya değil tüm yargılanan insanlar delillerini görmek ve delillere göre avukatları planlı bir şekilde savunmak için hazırlanır.mantık mış bilmeden boş boş konuşmayın.Bu delilleri çok merak edenlerde genelde suçunu bilenler olur,hangi şeylerin ispatlandığını bilmek isterler ona göre bu işten kurtulmaya çalışırlar.Suçsuz olan ise sadece neden içerde olduğunu merak eder..

senin gibi bilen bilmeyen konuşunca bilgi kirliliği oluşuyor işte.

Sorun zaten savunmanın hazırlanamaması . Kendi ağzınla söyledin işte savunma hazırlarlar diye . Bu davada suçlu olarak adledilen insanlara kendilerini savunma hakkı verilmiyor.

Lütfen takım renklerine bakmadan cevap ver şuna .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.