Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.987
Cevap
211
Favori
476.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim hocam ama benim cihaz güncelleme almadı :)
  • Güncelleme almayan cihazları müşteri hizmetlerine belirttip gönderim sağlayın ben öyle yaptım 1.1.17 ile güncel geldi.. Bir diğeri de müşteri hizmetleri numarası saat 6 da mesai saatleri dışında uyarısı verdi.. Ve şuan saat 10 tüm müşteriler meşgul diyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    @GokhanTR Bu demek oluyor ki wifi ye bağlı olan ünite kendini güncellerken diğeri eski yazılımda kalıyor. Benim kombi ünitem wifi bağlantılıydı ama 1 hafta boyunca güncelleme almadı. @nami.sahin 'in mesajına istinaden pille çalışır hale getirdim istasyonu, gece o halde bıraktım. Sabah baktığımda güncelleme almıştı. Sonra tekrar pilleri söküp, usb den bağladım istasyonu. Şimdi usb'den çalışıyor. Cosa cihaz ayarlarında Cosa modeli altında cosa heater unit, yazılım sürümü de 1.1.17 olarak gözüküyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giovanni -- 17 Ağustos 2018; 11:32:51 >
  • Benim hep fiste takılı.cosa mobilden baktım 1.1.17

Bu bilgiye istinaden ben kombi ünitesi ile olan internet bağlantımı termostatı fişe takarak denedim ancak dediğiniz gibi 1.1.11 olarak görünmedi hiç fiste çalışmamasina rağmen güncelleme sini almis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 17 Ağustos 2018; 20:47:56 >
  • tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Termostatı fişe takmak yetmez hocam kurulumu termostattan yaptığınıza eminmisiniz? yani cosa ayarlar da cosa modeli Cosa Heater unit yazmıyordu dimi?
    Evet yazmiyordu ama yinede gunceldi ama 1.1.17 guncellemesini alamadim hatta dun musteri hizmetleriyle görüştüm bana fabrika ayarlarina almamı söyledi iki cihazida aldım zaten pille kullanıyorum cihazı cosa heater unit yazıyor ayarlarda ama 1.1.17 guncellemesini yinede alamadım 1.1.16 guncellemesini cihaz kendisi otomatik yapıp iki cihazı birden guncellemisti halbuki. Ayrıca özellikle sordum cihazın biri guncellendiginde diğeri otomatik guncellenir ayrı işlem yapmaniza gerek yok birbirlerine bağlı oldukları için dedi teknik birim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 18 Ağustos 2018; 11:13:36 >
  • Bu arada cihaz aldığımdan beri 2. Takım pilleri bitirdi ekran açık kalmalarına rağmen piller uzun dayanmiyor

• En cihazı iade ettim. 3.nesil ile yola devam. Bu olmamış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyfnktk

Bu arada cihaz aldığımdan beri 2. Takım pilleri bitirdi ekran açık kalmalarına rağmen piller uzun dayanmiyor
    Evet 1 sene gidecek şekilde tasarlandı demişlerdi.. Benimde 2 hafta olmadan tamamen bitti...

• Ben artık pille kullanmıyorum kablo bağladım ama internet bağlantısını hala kombi ünitesi üzerinden kullanıyorum 1.1.17 guncellemesini bu şekilde aldı cihaz

• Ben klimada kullanmıyorum. İki cihaz da elimde. Kablolu olarak duvara asıp kullanmayı düşünüyorum ancak şu sürekli sıcaklık göstermeyi aktive etmeleri gerek.

• Cosayi kullanabilen var mi.ben hala kullanamiyorum.cihaz surekli acilip kapaniyor

• engindmn E kullanıcısına yanıt
    Ben klimada kullanmıyorum ama kombi termostat olarak çalışıyor test etmek içinde sürekli açık tutuyorum kapanma gibi sorunlar olmadı düzgün calisiyor

• Cosayı ilk alanlardanım ancak kombide yeni deneme fırsatım oldu. Cosa ünitesi ile termostat arasındaki bağlantıyı sağlayabildim. 32 dereceye getiriyorum hedef sıcaklığı, ilk kurduğum zaman gayet güzel çalışıyor. Sonra hedef sıcaklığı düşürüp tekrar 32 derece yaptığımda bu sefer kombi ateşlemiyor ne yapsam. Herşeyi sıfırlıyorum, tekrar kuruyorum yine ayne sorunlar. Eski cihazı mumla arattilar bizi resmen. Sorunumla alakalı bilgisi olan var mıdır arkadaşlar? Teşekkürler.

• maudet M kullanıcısına yanıt
    Cihaza guncelleme gelmeden önce bir kaç kez bu kopukluk bende de olmuştu hatta geri bildirimde bulunmuştum yazılım üzerinden 32 dereceye getirdikten sonra kombi ateslemiyordu termostatin ustundeki düğmeye basınca çalışıyordu kombi ama guncellemeyle bu sorun düzeldi yaziliminiz 1.1.17 mi acaba

• Elimde 3 adet cosa kombi + klima paketi olan cosa3 vardır.

1 Adet cosa kombi + klima 250tl'den satılır.
    İlgilenenler ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalcin33 -- 4 Eylül 2018; 19:18:55 >
  • Bu ekranın açık kalmasıyla ilgili hiç bir gelişme yok hala ekran açık.kalmıyor ara ara yanıyor diyenler olmuştu bende oda olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyfnktk

Bu ekranın açık kalmasıyla ilgili hiç bir gelişme yok hala ekran açık.kalmıyor ara ara yanıyor diyenler olmuştu bende oda olmuyor.
    Ara ara yaniyor saniyordum ama benim cihaz kendini surekli yeniden baslattigi icin oluyormus.ve maalesefki 2 aydir 3 gun anca kullanabildim .yarin kargo ile geri gi deriyorum .inceleyip duzelteceklermis v.s .bu 2m kez ginderisim .ben yenisini yada ucretini talep ettim.sanirim iade etmelerini isteyecegim.eski cihaz en azindan dogru duzgun calisiyordu .sogudum resmen varsin uzaktan kontrol olmasin.eski siemens rev 24 de donecegim.

• Cihazın satışı sonbahar gelmesine rağmen başlamadı sitesinde hala eski cihazın satisina devam etmekteler anlamış değilim amaçlarının ne olduğunu

• 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.