Şimdi Ara

YENİ COOL YENİ COROLLA(2016- ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
170
Cevap
19
Favori
14.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhaba aracı aldıgımı daha önce belirtmiştim ama daha teslim almadım 28 aralıkta gelecek inşallah çok konu okudum çok resim baktım almadan önce ama aracın anahtarını resmine ulaşamadım anahtarsız çalıştırma olanından resmini atacak bir kullanıcı olursa çok memnun olurum çok teşekkürler şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XPmax -- 15 Aralık 2016; 19:59:18 >
  • XPmax kullanıcısına yanıt
    Merhaba, toyota'nın sitesinde galeride yer alıyor aslında, Bir yakın plan bir de uzaktan görünen 2 farklı resimde görebilirsiniz. "Engine Start Stop" yazıyor üzerinde. Tabi eğer bunu sormuşsanız :)
     YENİ COOL YENİ COROLLA(2016-     ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek YENİ COOL YENİ COROLLA(2016-     ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marilyn_666 -- 16 Aralık 2016; 11:32:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marilyn_666

Merhaba, toyota'nın sitesinde galeride yer alıyor aslında, Bir yakın plan bir de uzaktan görünen 2 farklı resimde görebilirsiniz. "Engine Start Stop" yazıyor üzerinde. Tabi eğer bunu sormuşsanız :)
     YENİ COOL YENİ COROLLA(2016-     ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek YENİ COOL YENİ COROLLA(2016-     ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek

Cevap için teşekkürler ama benım kast ettiğim bu değil ben anahtarın kedisinin peşindeyim çalıştırma düğmesinin değil :D

•  YENİ COOL YENİ COROLLA(2016-     ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek

YENİ COOL YENİ COROLLA(2016-     ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek

Anahtarsız çalıştırma olan advance ve premium anahtarı. Diğer donanımlarda makyajsız kasadaki premium harici tüm donanımlarda olan anahtar var.

• Touch,Active,Advance manual için son zamanlarda fiyat alan oldumu
  • Şuanda ortalama olarak liste fiyatlarından metalik dahil olarak 3-4000 lira ralığında indirim alabilirsiniz benzinlilerde. Dizellerde ekstra indirim olduğu için bu oran biraz daha düşük olabilir.
  • Koruc1903 kullanıcısına yanıt
    bende aynı araçtan 2016 mm 1.4d advance yeni tip, sensörlü aldım, kauçuk paspas+ bagaj havuzu ve arka sensör hediye dediler, fakat stil pakette tampon koruma diye birşey daha var, onu da isteyeyim mi? nedir o acaba?
    Önerdiğin aksesuar, işlem var mı sıfır araca?
    teşekkürler.
  • 88500 1.4 mm advance inci beyazı
  • siyahimawi S kullanıcısına yanıt
     YENİ COOL YENİ COROLLA(2016-     ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek
  • XPmax kullanıcısına yanıt
    güzelmiş fakat 750, pazarlıkla 500 TL etmez bence, ufak sıyırıklar ok, fakat bam güm vurmada bunun faydası olmaz sanırım.
    geri görüş kamerası var, bide sensör de takıldı, dikkat edip ince sıyrık aldırmamak için gayret etmek daha mantıklı geldi.. Teşekkürler paylaşım için.
  • Toyota yeni alınca faydalı olacak club vb üyelik önerdiğiniz yerler neler var?
    Teşekkürler.
    bide basit anlatımla bu mm 1.4d için vites sistemini anlatan, açıklayan site, video önerecek var mı?
    Kapı ve tampon bantlarını 300 er liradan almıştım. O kadar fark olmaması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    toplam 300 tl mi, ne zaman?
    faydasını gördünüz mü? önerir misin?
    300 er liradan şeklinde yazmıştım dikkat ederseniz. Her ikiside oldukça faydalı, özellikle kapıları çarpanlara ve tampona dokunduranlara karşı koruyor.
    Ustad 1.33 makyajliya xenon far onerirmisiniz?

• cagataybas kullanıcısına yanıt
    Asla!!!! Farın yapısı halojen ampule göre yapıldığı için, ne yaparsanız yapın karşıdan geleni rahatsız etmeme ihtimali yok. Yükseklik ayarının otomatik olması gerekir o da yok, farda mercek desen yok. Yolda polis görse ceza yazma hatta aracı bağlama yetkisine dahi sahip. Muayenedende geçmez.

Onun yerine halojen olarak oldukça kaliteli ampuller var orjinali ile aynı watt değerinde. Watte değeri kesinlikle aynı olması gerekir yoksa tesisata zarar verirsiniz.
    Cok tskler uyari icin. Peki ampul olarak onerebileceginiz bir urun var mi ustadim. Yani sunu alin uygundur diyebileceginiz bir urun linki paylasma sansiniz var midir?

Son olarakta 1.33 icin touch ekran hala orjinal olarak cikmadi degil mi? Yani servisler takmiyor degil mi hala?

Osram ürünleri seçilebilir, kitapçıkta uygun watt değerleri ve soket tipi yazıyor. Ona uygun şekilde(sarı renk olsun beyaz özellikle yağışlı ve sisli havalarda aydınlatmaz) seçilebilir.

1.33 için çıkma olarak alırsınız orjinal ekranı. Serviste 2000 liradan aşağı çıkmaz orjinal sipariş edilmesi durumunda.
    osram nightbreaker plus tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8585İ -- 13 Ocak 2017; 21:44:54 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.