Şimdi Ara

YENİ COOL YENİ COROLLA(2016- ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
19
Favori
14.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ankara efe plazadan aldim ben ustadim

Bu mesaja eklenen görseller:

YENİ COOL YENİ COROLLA(2016-     ) ANA KONU İlk Mesaj Sürekli Güncellenecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ustad bu orjinal toyota touch 2 ekran mıdır?

birde maliyeti ne kadar oldu acaba?

resim için tesekkur ederim...
  • cagataybas kullanıcısına yanıt
    Orjinal ekran değil, tıpkı önceki kasalara yapıldığı gibi navitech veya başka markanın ürünü.

Muhtemelen 1500 1750 lira civarında bir ücret istenmiştir. Bu rakamlara eğer navigasyon şart değilse orjinal ünitr çıkma olarak çok çok rahat şekilde bulunur.

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    bende orjinalden yanayım ustad. navigasyon onemli degil. arabanın orjinalliğini bozmamak benim için en onemli etken. o nedenle biraz yaygınlasana kadar bekleyeyim sizin dediginiz gibi cıkma bir ekran buluruz insallah.. sizinde aklınızda olsun ustad denk gelirse haber verirseniz sevinirim...
    hocam urun necvox full dokunmatik ustunde hicbir tus yok. 2500tl fiyati var garantiyi bozmuyor...
    nedemek hocam yardimci olduysam ne mutlu bana
  • Arkadaşlar bugün itibariyle 1.6 corolla advance otomatik makyajlı kasa aracımı teslim aldım ilk deneyimlerime göre bu araç bir harika özellikle sport sürüş modu beni bayağı etkiledi ivmelenmesi çok iyi bu arada bana tavsiyede bulunacağınız veya araçla ilgili dikkat etmem gereken şeyler varsa ve paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

• http://youtu.be/NdZIci8119w

• yer_cekimi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilk sayfaya ekleyeceğim uygun zamanda.

• makyajlı kasa life donanım için cruise control çubuğu sipariş etmek istiyorum aliexpressten ama hangi parçayı sipariş vereceğimi bilemedim
    birde orda çubukla beraber satılan kapaklar bizim direksiyondaki yere baktığımda uyumsuz gibi görünüyor bu işlemi daha önce yapan varmı
    tecrübelerini bizimle paylaşsın teşekkürler
  • ibozi İ kullanıcısına yanıt
    Daha önce parça kodlarını paylaşmıştım. Diğer konuda arama yapın, bulamazsanız eğer bana mesaj atın uygun zamanda yardımcı olurum.

Ben tekirdağ'da yaşıyorum tanıdığımız da bizim ile beraber 1.33 Life aldı 2015 servisten deri koltuk takılmasını istedi servis tarafından deri koltuk takıldı Tekirdağ/Çorlu Köşkdere

• nettur N kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin aracı nekadar fiyata alabildiniz birde hediye olarak ne aldınız.araçta f1 vites değiştirme varmı?:D:D
  • onuronur86 O kullanıcısına yanıt
    Amin çok sağolun aracı 77.000 TL ye aldım kar beyazı tek alabildiğim hediye arka park sensörü bu arada F1 vites yok

• tüm arkadaşlara selamlar Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin öncelikle
    merak ettiğim bir husus var arkadaşlar . bu 2016 öncesi olsun sonrası olsun çok hoş görünüyor , motor kalitesi sağlamlığı , yakıt tüketimi ve sessizliği rakiplerinin çok önünde fakat kafamı kurcalayan bir şey var. sene olmuş 2016 hatta bitiyor 100 bin civarı liste fiyatıyla corolla dizel hala neden multimode denilen otomatikleştirilmiş o rezil sistemi kullanıyor....?
    ben 2010 linea dualogic te bile ucuz fiyatına göre bile bile ucuz alıp maşa gibi kullanmama rağmen yeri geliyor isyan ediyorum. dizel otomatiği 100 bin küsürlere yakın para verip 14,7 saniyede 100 e çıkan ( bizim linea bile teknik verilere göre daha çabuk hızlanıyor) o lanet sisteme isyan etmiyor musunuz , memnun musunuz arkadaşlar?
  • Selamlar arkadaşlar,
    Malum daha önce kaza yapmıştım. Aracım metalik renk sedefli kırmızıydı. Boya tutarmı fark olurmu falan bin türlü düşünceyle servise verdim...
    Sonuç mükemmel. En ufak fark yok arkadaşlar.
    İzmir Gaziemirdeki toyota tokullar gerçekleştirdi tüm işlemleri. Bilginiz olsun. Reklam yapmak istemezdim ama sonuçtan çok memnun kaldım. Boya durumunuz olursa bu servis aklınızın bir köşesinde olsun

• Aslında iyi etmişsiniz (Akasey) arkadaş servis ismi vermekle çünkü bazı servisler çok kötü bu şekilde iyi olan servisleri de bilmekte fayda var.
    Mesela bizim buradaki servis (Zonguldak-Ereğli) 2013-2016 corolla için eğitime dahi gitmemişler yanlızca araba ilk çıktığında tanıtım seminerine gitmişler o kadar, şimdi bayi el değiştirdi belki bu patron servis elemanlarını eğitime gönderir de adamlar biraz bilgi sahibi olurlar.
    Geçen hafta başımdan şöyle bir olay geçti - benim araç 1.6 MDS advance gösterge üzerinde yeşil renkli ECO ışığı var bu ışık kayboldu bende servise gittim ECO ışığı yanmıyor dedim CEVAP: "BUNLARDA BÖYLE BİR IŞIK VARMIYDI" ne kadar ilginç değilmi.
  • Bende 2016 makyajli 1.33 ile aranıza katıldım merhabalar benim sormak istediğim şey ise sis fari takılmak istenildiği takdirde tampondaki panjur sökülüp ayrıca ona uygun panjur mu alınıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykut2626 -- 25 Ekim 2016; 5:31:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykut2626

Bende 2016 makyajli 1.33 ile aranıza katıldım merhabalar benim sormak istediğim şey ise sis fari takılmak istenildiği takdirde tampondaki panjur sökülüp ayrıca ona uygun panjur mu alınıyor

Fiyat, renk ve bayi bilgisini öğrenebilir miyiz?
  • Merhaba,

Aracı bayiden aldıktan sonra sitede belirtilen aksesurlar bölümündeki herhangi bir aksesuarı daha sonra yetkili servisten arabaya taktırabiliyor muyuz? Gerçi aksesuar bölümünde yer almıyor ama mesela farları daha sonradan led yaptırmak mümkün müdür?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.