Şimdi Ara

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg ALINDI !!!!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
15.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    renaultclubtr.com sitesine bakarsan yapılan işlemleri görürsün. Aracınla ilgi bütün sorunlarını orada çözebilirsin. Burdan pek sonuç alamazsın tavsiye veren,aracı alan kaçıp gidiyor malesef.
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    kardeş senin arabanın aynısından bakıyorum ben de. icon paketli 1,2 120 beygir olanından 2013 sıfırını 49 bin'e bıraktı bayii...kararsızım..aracın artıları eksileri nelerdir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kapisiz -- 27 Mart 2014; 14:47:56 >
  • hocam öncelikle hayıurlı olsun birkaç sorum olacak aracın performansı nasıl ? yokuşlarda otobanda nasıl? yardımcı olursan sevinirim
  • hayırlı olsun ama o usb hiç olmamış

şu tarz bişey süper olur
     Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg ALINDI   !!!!!!
  • Hayırlı olsun kazasız belasız .Yanlız hocam resmi simage yaparsan daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kapisiz

kardeş senin arabanın aynısından bakıyorum ben de. icon paketli 1,2 120 beygir olanından 2013 sıfırını 49 bin'e bıraktı bayii...kararsızım..aracın artıları eksileri nelerdir acaba?

hocam merhaba.
    halen düşünüyorsanız yarın eldeki araçlara göre tekrar fiyat çalışması yapabilirim. size 49.500 fiyat vermiştim yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOŞNAK çocuk

hocam öncelikle hayıurlı olsun birkaç sorum olacak aracın performansı nasıl ? yokuşlarda otobanda nasıl? yardımcı olursan sevinirim

tessekurler
    performans onceden 1.2 moto kullandınızmı bımıyorum yokuslarda kalkıs felan guzel normal yolda ısıklarda felan kalkıs yaparken gayet basarılı kafa tuttugum oluyor ama 3 vıteste bıraz bayıyor sonra yolu aldımı banamsın demıyor ,
    aracta 4 kısı uzun yol yaptım cok rahattı oyle 1.2 motor cekmez gıtmez dıyenlere duyrulur adamlar lpg takıyorlar ya araca
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarx

hayırlı olsun ama o usb hiç olmamış

şu tarz bişey süper olur
     Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg ALINDI   !!!!!!

hocam sımdılık taktım zaten kayboldu oda :) degıstırıız artık
  • arabayı bilmem ama motor beş para etmez
    dacia aracımda mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk343458

arabayı bilmem ama motor beş para etmez
    dacia aracımda mevcut

Ne gibi beş para etmez gayet başarılı bence

• yakıt tüketimi 7-8 lt gibi
    çekiş 0
    kamyonlar dahi
    yokuşu daha iyi çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 1 Nisan 2014; 14:03:24 >
  • Coşkun kullanıcısına yanıt
    47,5 bin TL ye fiyat aldım ve hala kararsızım..
  • Alan arkadaşa hayırlı olsun, ama alacak olanlar için birkaç kelam etmek isterim. 1.2 joy paketini geçen yıl araç ilk çıktığında büyük hevesle aldım.Bulunduğum şehirde kalmadığı için komşu ilden sipariş verdim.Araç gelir gelmezde çelik janttan, krom aksesuarlarına, 3M filmine hatta bayide bulunmazken armster kolçağına kadar getirttim. Biraz arabalara meraklıyımdır hele de yakışan aksesuara:) neyse gel zaman git zaman yaklaşık 250 km sonra aracın çekiş gücünün düşüklüğü beni çok rahatsız etti. Bulunduğum il dik yokuşlarıyla meşhur, yazın klimayı da açtımmı kamyonların arkasına yapıstım .2.000 TL nin üzerinde masraf yaptığım aracı 3.500 km de elden çıkardım. Araç segmentine göre geniş sayılırsa da sanırım megane dan sonra bana epeyce de küçük geldi.İç mekan ferahlığı yok, donanım olarak segmentindeki tüm araçlardan üstün, ancak alacak arkadaşlara şunu kesinlikle söyliyim, bu kasaya bu motor kesinlikle olmamış.Zararına falan bakmadım sattım.Haa şehir içi gider gelirim diyorsanız aracın al benisi var.Bu arada az da yakmıyor, bende rodaj bile dolmadı ama yakıtı düşük diyemem. Umarım alacak arkadaşlara bi fikir verebilmişimdir...

• 2 yıldır logan 1.2 16v kullanıyorum bu motor
    kesinlikle alınmamalı hafif yokuşlarda bile
    sıkıntılı yakıt tüketimi diğer 1.2 lere göre fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 1 Nisan 2014; 14:02:20 >
  • hayırlı olsun çok güzel tasarımı var motor yetersiz kalabilir...
  • motor yeter 1.2 benzınde bıraz sert kullanırsanız ortalamanız 8 ı gorebılır lpg taktırırsınız 16 v oldugu ıcın fark olmaz ozaman ıstedıgın gıbı sert kullan.max hız 170 cok rahat gorursunuz bastınmı gıdıcek bır arac cekmez dıye bı kavram yanlış bunu dıyen 150 bg aşşagı arac bınmemısdır bence 100km yolu 25 dakıkada aldım otobanda cekermı cekmezmı sız kıyaslayın tek gecemedıgım arac audı klasmanıydı.savurma yok ruzgar alma yok ama 37 ustu fıyat vermek bana hıc cazıp gelmıyor acıkcası
  • arkadaşlar her 1.2 yazan motor 1.2 değildir:

fiesta 1.25
    i20 1.25
    corsa 1.23
    polo 1.2
    clio ise 1.15 lik motora sahiptir ve bu yüzden hem motor gücü biraz daha zayıf yakıtı da belki bu nedenle biraz fazladır
    misal clio 75 beygirken i20 85 beygirdir.
  • Teşşşekürler arkadaşlar
    tekrardan yorum yapmak ıstedım;
    aracı alalı 8 ay gıbı sure oldu ; bundan öncekı aracım SCENİC ti şimdi scenic yüksek bir aractı 1.6 16v bır aractı 2001 model
    bu aractan ınıpte 2013 model cliosporttourera bınmek bıraz buyukluk acısından benı olumsuz etkıledı fakat aracım SIFIR artı spor bır araba
    dış görünüm harika yani
    ST araçlarda suanda tek gecerım bu fıyat segmentınde BU arada arac ılk cıktıgında benım aldıgım arac 1.2 joy 31.999 tl ıdı ,
    dolar bır fırladı arac oldu 39.000 tl lere kadar cıktı sımdı 2014 modelı 42.000 cıvarı sımdı kalkıpta alacak olsam bu paraları vermem
    neden dersenız ıkıncı el araclara yonerlırım ,
    segment degıstırım en azından c sınıfı bır araca bınerım,

Aracım 3000 km 4 AY once felan nevsehıre gıttım geldım , özetle yokuslarda agır kalıyor evet ozellıkle o bolu tunelınde cok zorlandım
    cıkarken baskada hatırlamıyorum zorladıgımı aracı, yakıt tuketımı fabrıka verıleırnı yakaladım Şehiriçi 7 Şehirdışı 5 lt,

şimdi benım bu aracı secmemdekı sebep az kılometre yapıyorum vede sehır ıcı kullanım araba kısacası garajda yatıyor!!!! kalkıpta ne dızel almama
    gerek vardı nede buyuk segment arac butce meselesı bırazda tabi
    sıfır olsun ıstedım paramızda bu kadardı hem spor hem ST vagon dedım LODG ALCAKTIM hantaldı arac gittim clıo aldım olay bundan ıbaret arkadaslar ,

• kaç kuruş yakıyor şehir içi ve uzun yolda...

Araç yüklü olunca kaç kuruş yakıyor.. Tenkyu
  • Severek ve çok takıp edıpte aldığım aracımı Satıyorum arkadaslar...

sızce dogru karar verıyormuyum bılemedım
    şu anda 8100 km 15 aylık 2013 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom058 -- 31 Mart 2015; 21:47:44 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.