Şimdi Ara

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg ALINDI !!!!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
15.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Narc0s3

Milletin çekmez laflarına aldanma belki tamam rahat hızlanmaz ama illaha gider

Sankii herkez 3 bin 5 bin motor araba alıyor , konuşulacak kadar 1.6 ya kadar fark olduğunu düşünmüyorum

Yıllardır kulaktan dolma 1.3 1.2 1.0 gitmez lafları baydı sanki alan bilmiyor çok kaçmadığını

Hayırlı olsun

Sağolasın Hocam

1.6 KUllandım bundan once cok cok fark yok sehır ıcınde , 1,2 motor kullanıyorum şu anda sehır ıcınde gaet ıyı cok bıle desem yerıdır bız zaten oyle çok gelırlı bırısı degılız zaten oyle olsa BMW MERCEDES alırız degılmı,bızde kendı çapımızda aldık sıfır arac...

Aractan menmunum sımdılık sorun yok detay ısteyen olursa sorsun yazarım ,ben almadan once cok sordum ama cok cevap alamadım ...

iyi gunler

• Hayırlı olsun kardeşim, geçen gün 1.2 motor clio kullanmıştım, genel itibariyle güzel bir araba.tabi performans beklemeyin, ama işinizi fazlasıyla görür.Satmak istediğinizde de çok rahat elinizden çıkartırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Sankii herkez 3 bin 5 bin motor araba alıyor , konuşulacak kadar 1.6 ya kadar fark olduğunu düşünmüyorum

Yıllardır kulaktan dolma 1.3 1.2 1.0 gitmez lafları baydı sanki alan bilmiyor çok kaçmadığını

Hayırlı olsun

Sağolasın Hocam

1.6 KUllandım bundan once cok cok fark yok sehır ıcınde , 1,2 motor kullanıyorum şu anda sehır ıcınde gaet ıyı cok bıle desem yerıdır bız zaten oyle çok gelırlı bırısı degılız zaten oyle olsa BMW MERCEDES alırız degılmı,bızde kendı çapımızda aldık sıfır arac...

Aractan menmunum sımdılık sorun yok detay ısteyen olursa sorsun yazarım ,ben almadan once cok sordum ama cok cevap alamadım ...

iyi gunler

Siz memnun oltuktan sonra gerisini boşverin zaten

Temennim kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız

• quote:

Hayırlı olsun

Ağzına sağlık. Zaten 70 km/h sınır var E-5'de ve her yer EDS, otobanda desen 120 km/h sınırı var, bölünmüş yollarda desen 110 sınırı var, 5.0 olsa ne olur, 2.0 olsa ne olur. Zaten bu araba ekonomi amaçlı bir motora sahip. Çeker valla, öyle gitmez filan boş laflar.

GÜle güle kullan, güzel bir seçim yapmışsın arabayı alan arkadaş.
  • Bu fiyata bu donanımlarda gayet iyi bir araç güle güle kullanın. Krom kaplamalarda hava katmış, ileriki zamanlarda birde yakışıklı jant taktınızmı tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusau

şahsen 7 kişilik otomobil lazım değilse dacia'ya bulaşmayın bence. 15 güne kadar yeni sx4 gelecek suzuki dizel değil ama lpg atar 10 sene binersiniz tahmini fiyat 45 civarı. Dacia gibi bir arabaya 10 sene nasıl binilir 10 sene sonunda nasıl satılır. 2. el algısı nasıldır euroncap testleride ortada.

arabanın 2.elini bulamıyoruz 5 sene bindik gayet geniş ve güzel bi araba dacia gibi bi aradan hem performans hem güvenlik hem konfor hem geniş bagaj ve iç hacim beklemek yanlış olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

quote:

Orijinalden alıntı: dusau

şahsen 7 kişilik otomobil lazım değilse dacia'ya bulaşmayın bence. 15 güne kadar yeni sx4 gelecek suzuki dizel değil ama lpg atar 10 sene binersiniz tahmini fiyat 45 civarı. Dacia gibi bir arabaya 10 sene nasıl binilir 10 sene sonunda nasıl satılır. 2. el algısı nasıldır euroncap testleride ortada.

arabanın 2.elini bulamıyoruz 5 sene bindik gayet geniş ve güzel bi araba dacia gibi bi aradan hem performans hem güvenlik hem konfor hem geniş bagaj ve iç hacim beklemek yanlış olur

babamda 2012 duster var daciaya bilmeden sallamıyorum zaten 7 kişilik araba lazım değilse bulaşmayın demişim 3 ay önce bu görüşümün hala arkasındayım hatta arkadaş bence güzel bir tercih yapmış. Araba sırf geniş ve dizel diye 40 bin lirada sayılmazki zaten bu tip araba alan adam performans beklemez. dacia alan adam konforu zaten beklemesin ama bir zahmet güvenlik istesin.

• biz icon alcaktık 49.850 tl fiyat çıkarttılar full+full olana.
    1 hafta başka araçları araştırdık sonra yine bi sport tourer'e bakalım dedim clio bize küçük geldi vazgeçtik
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

quote:

Hayırlı olsun

Ağzına sağlık. Zaten 70 km/h sınır var E-5'de ve her yer EDS, otobanda desen 120 km/h sınırı var, bölünmüş yollarda desen 110 sınırı var, 5.0 olsa ne olur, 2.0 olsa ne olur. Zaten bu araba ekonomi amaçlı bir motora sahip. Çeker valla, öyle gitmez filan boş laflar.

GÜle güle kullan, güzel bir seçim yapmışsın arabayı alan arkadaş.

Teşşekürler sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Bu fiyata bu donanımlarda gayet iyi bir araç güle güle kullanın. Krom kaplamalarda hava katmış, ileriki zamanlarda birde yakışıklı jant taktınızmı tadından yenmez

Jantı kafamda belırledım kredı vs zorluyor bakalım ama yakın zamanda alcam sağol
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

quote:

Hayırlı olsun

Sağolasın Hocam

iyi gunler

Siz memnun oltuktan sonra gerisini boşverin zaten

Temennim kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız

teşşekurler sağolasın

• arkadaslar en sonunda şu jantı almaya karar verdım ...
    aracıma uyumlumudur acaba ...???

Kormetal KM685 BD CHALLENGER 6.5x15 PCD 4x108 ET 20 Jant
    Kormetal Km685 Bd Challenger 6.5x15 Pcd 4x108 Et 20 Jant (4 Adet) 12968263 - n11.com

http://www.n11.com/kormetal-km685-bd-challenger-65x15-pcd-4x108-et-20-jant-4-adet-P12968263

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg ALINDI   !!!!!!

• Hayırlı olsun. ST kasa çok satıyor ülkemizde. Hemen hergün görüyorum.
  • Jant'ı da taktın mı 10 numara olur.
    Güzel Olmuş gerçekten eline-cebine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Hayırlı olsun. ST kasa çok satıyor ülkemizde. Hemen hergün görüyorum.

TESSEKURLER ST vagon ulkemızde yavas yavas yerını buldu sayılır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemguneri

Jant'ı da taktın mı 10 numara olur.
    Güzel Olmuş gerçekten eline-cebine sağlık

jant takılcak en kısa zzamanda paylasırım burdan,
    tessekurler
  • st çok mantıklı bir seçim hayırlı olsun. bagaj da gerekli bazen.. bence fiyatına göre çok iyi bir araba. güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogretmenht

st çok mantıklı bir seçim hayırlı olsun. bagaj da gerekli bazen.. bence fiyatına göre çok iyi bir araba. güle güle kullanın.

Tessekurler ST gorunum olarak ta cok hosuma gıden arabalar oldugu ıcın tercıhım hep bundan yana olmustur,
    tessekurler sağolun
  • Araca PIONEER TS-G 1344R 220 WATT/13 Cm aldım

vede teyp cercevesını nasıl cıkarcagım bılemıyorum yardımcı olurmusunuz??

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg ALINDI   !!!!!!
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Konuyla ilgili bigim yokta ilk mesajı editlerseniz diğer arkadaşlarda yardımcı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.