Şimdi Ara

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg ALINDI !!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
15.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç için hala bekliyorum ....fiyat vermediler zamlancaklar dediler hep.bişey salliyorlar yaaa delircem....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BU FİYATLARI GORDUNUZMU HİÇ RENO ŞAŞIRMIŞ...

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg
    36.250 TL
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Madem MPV de bakıyorsunuz; İç hacmi ile sizi çok şaşırtacak olan Honda Jazz'a bakmanızı öneririm. CVT otomatiğin keyfi diğerlerinde bulamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Araç için hala bekliyorum ....fiyat vermediler zamlancaklar dediler hep.bişey salliyorlar yaaa delircem....

40 bin demişin,çıktığın rakam 50k küsür.
    Verebileceğin rakam ne öncelikle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Araç için hala bekliyorum ....fiyat vermediler zamlancaklar dediler hep.bişey salliyorlar yaaa delircem....

40 bin demişin,çıktığın rakam 50k küsür.
    Verebileceğin rakam ne öncelikle?

40 bin tlye kadar bakıyorum ...capturun ikinci elini buldum ama kaçırdık için 0.90 tce 42.000 tlye...
    Şimdi fiyatlar zamlandı ertelemek zorunda kaldım

• Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg.

Zamdan sonra alınan fiyat....

Beyaz renk...Park sensoru + sis farı+ stepne+ 35.500 15 ay sıfır faiz..15.000 tl için nasıl rakamlar sizce liste fiyatı 36.850 geliyor ...bugün karar vericem

• hocam size dizel lazım karavan bağladığınız zaman benzinlide tüketim uçar gider ancak dizelde çok sıkıntı olmaz neden logdy den vazgeçtiniz? arka koltukları yatırsanız çift kişilik yatak olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

hocam size dizel lazım karavan bağladığınız zaman benzinlide tüketim uçar gider ancak dizelde çok sıkıntı olmaz neden logdy den vazgeçtiniz? arka koltukları yatırsanız çift kişilik yatak olur

Lodgy biraz kalite vs çok canımı sıktı karavan olayınida erteledim gibi şimdilik...
    Durum bu aldığım fiyatta bu napsam karar veremedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

hocam size dizel lazım karavan bağladığınız zaman benzinlide tüketim uçar gider ancak dizelde çok sıkıntı olmaz neden logdy den vazgeçtiniz? arka koltukları yatırsanız çift kişilik yatak olur

Lodgy biraz kalite vs çok canımı sıktı karavan olayınida erteledim gibi şimdilik...
    Durum bu aldığım fiyatta bu napsam karar veremedim

hocam eğer temiz kullanırsanız takılmayın derim ben gittim inceledim eğer bu aracı alacağım zaman çıkmış olsaydı 20 bin fazladan vermez beyaz renk fulünü alırdım size tavsiyem aynı marka malzeme renault siz markaya para verirsiniz captur alırsanız bana kalırsa logdy torosa hurda yasa çıksın bende gidip 31-32 bine b sınıfı alacağıma 26 bine lpg li bir sandero alacağım

• Evet Sandero alınabılır ama ben bıraz genıs dusunuyorum aracı ...

TOYOTA AURİS e bıle baktım 42.000 tl ye 1.33 life verısıyonu için....

Ama ben CLIO ST dusunuyorum halen... 15.000 tl ye sıfır faız aslında cok ıyı kafdadan 3000 tl kar oluyor bunuda aracın zamlarına sayalım bari...
  • quote:

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg.

Zamdan sonra alınan fiyat....

Beyaz renk...Park sensoru + sis farı+ stepne+ 35.500 15 ay sıfır faiz..15.000 tl için nasıl rakamlar sizce liste fiyatı 36.850 geliyor ...bugün karar vericem

ARKADAŞLAR FİKRİ OLAN YOKMU HİÇ???

Yardımlarınızı bekliyorum
  • en baz donanımda arka camlar manuel 35 nin fiyat olan arabada aka cam neden otomatik olmaz ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: arimayaa

en baz donanımda arka camlar manuel 35 nin fiyat olan arabada aka cam neden otomatik olmaz ki

Neden olmaz orasini bendebilmiyorum

• çok alakasız olcak ama TANIDIGIMDA skoda roomster 2010 1.2 dynamic Var vede satıyor ılk sahıbı bıraz fazla ıstıyorum ama 27.000 tl bugun kullandım aracı 1.2 motoru ıncelemek ıcı gayet basarılı hızlı atak sasırdım sımdı bu aracıımı dusunmelıyım ne yapmalıyım dıye sordum 2010model panoromık tavan var nerdeyse aynı arac
  • 35.500 bugün anlaşacagiz sanirsam ...
    Uumarim sorun çıkmaz

• freedom058 kullanıcısına yanıt
    Bahsettıgınız araç ilk çıktıgında bende dusunmustum. ankarada gıtmedıgım plaza kalmamıs hıc bırıde ne ındırım yapmıs nede ılgı alaka gostermıstı. suanda bu fiyatları gorunce aman allahım dıyorum.

Clıo nun arka dız mesafesı cok dar bana gore, ayrıca benzinli bınebılecek gucunuz varsa yada cok az kullanıyorum dersenız sız bılırsınız ancak bu arac sehır ıcı 8 lt civarı yakıyor. 8x 5tl benzin dersek 40 ederkı bence cok para kmde. Bu aractan vazgectım ve 3 ay once ilk sahıbınden 36.5tl 3008 vti aldım. 1.600 lpg taktırdım sehır ıcı 23 kurusa gezıyorum. hem cok konforlu hemde cok genıs bır araca sahıbı oldum. clio lpg taktıırım dersenız stepne yerı altta oldugu ıcın mumkun degıl ıcerıye koyarsanız bagaj kalmayacak.

Bence ilanlara bakın bu fiyatlara cok daha avantajlı araclar var bende hayatımda ılk defa 2.el arac aldım ama dedıgım gıbı ılk sahıbınden temız kullanılmıs bır arac almanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAJAY

Bahsettıgınız araç ilk çıktıgında bende dusunmustum. ankarada gıtmedıgım plaza kalmamıs hıc bırıde ne ındırım yapmıs nede ılgı alaka gostermıstı. suanda bu fiyatları gorunce aman allahım dıyorum.

Clıo nun arka dız mesafesı cok dar bana gore, ayrıca benzinli bınebılecek gucunuz varsa yada cok az kullanıyorum dersenız sız bılırsınız ancak bu arac sehır ıcı 8 lt civarı yakıyor. 8x 5tl benzin dersek 40 ederkı bence cok para kmde. Bu aractan vazgectım ve 3 ay once ilk sahıbınden 36.5tl 3008 vti aldım. 1.600 lpg taktırdım sehır ıcı 23 kurusa gezıyorum. hem cok konforlu hemde cok genıs bır araca sahıbı oldum. clio lpg taktıırım dersenız stepne yerı altta oldugu ıcın mumkun degıl ıcerıye koyarsanız bagaj kalmayacak.

Bence ilanlara bakın bu fiyatlara cok daha avantajlı araclar var bende hayatımda ılk defa 2.el arac aldım ama dedıgım gıbı ılk sahıbınden temız kullanılmıs bır arac almanızı tavsiye ederim.

Aynen bende çok baktım ilk günden buyana...

Hatta dacia lodgy alcaktim sonra büyük gelir dedim vazgeçtim...
    Scenic vs 3008 bile baktım aslında kafa gidip gidip geliyor yada hiç araç almiycam kalcak ole...

• arkdaşlar LPG bu aracların yanı SPORT TOURERın tam olarak bagaj kısmnda nereye takıluıyor ?
  • Peugeot 208 mİ PEKI ...
    yoksa CLIO Sport tourer mu??? Şimdi Peugeot 208 incelıyorumda yakıt tuketımı sehır ıcınde 5.5 gorenler var !!!
  • Sizin kafa çorba olmuş azizim. Başlıkta mpv yazıyor ama konu nerelere gelmiş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.