Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (829. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
182
Favori
1.168.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • silecek seti aldım, 2 ön 1 arka. fiyat uygun..ürünler idare eder

https://m.n11.com/renault-clio-4-on-ve-arka-silecek-takimi-2012-2020-P389027112

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boostr B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben senden 1 hafta önce almışım aracı, şu an 1.600 km de :) ben sürekli shellden alırım, geçmişten beri, performansı hep iyi olmuştur. Pandemi bitsin o km sayacı görecek gününü
  • vulpius1905 kullanıcısına yanıt

Benim ilk 20 bin bakımına muhtemelen haftaya girer bugün birisi sağ arkadan sürtmüş gitmiş çamurlukta izler bununla birlikte tamponda boya atmaları var. Nasıl yaptırsam bilemedim. Belkide yaptırmamak en iyisi satmadan önce yaptırırım

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>>

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler selamlar 2019 model clioma difüzör ve spoiler taktırmak istiyorum garantiden çıkarır mı bunlar sizce?

Geçmiş olsun, yaptırmasanız bile olur sanki onu. Satışta takılınacak kadar birşey yok gibi görülüyor.
  • Merhaba arkadaşlar 1.5 dci clio ya sahibim aranızda baskı balata değişimi yapan var mı yakın zamanda aşağı yukarı fiyat ne kadar çıkar ?

geçmiş olsun. pastayla büyük ölçüde geçer. kalan yerlere de rötuş yaptırabilirsiniz.

• Teşekkürler bir kaç daha sorun var bakımdan sonra ilgileneyim diye düşünüyorum. Bir de taş izleri için sizce kapıt filmi taktırayım mı çok karıştı kafam bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 6 Mart 2021; 23:38:56 >

Ben taktırmadım. Çok kafanıza takılıyorsa taktırabilirsiniz. Yalnız iyi bir yerde yaptırın. Daha sonra çıkarırken boyaya zarar verebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: atrix1212

Bu arabada kafamı bozan tek nokta aşırı konforsuz oluşu.

içinde biraz bozuk veya taşlı yolda turşu bidonu gibi sallanmaktan yoruldum.

yol tutuş ve yakıt tüketimi çok iyi.

Yahu hakkaten bu nasıl bir süspansiyondur düz yolda yoldaki en ufak şekil bozukluğunu bile direkt yansıtıyor. Hiç böyle olduğunu tahmin etmemiştim inanılmaz kötü. Kapalı otoparkta yağ gibi zemindeki hafif bozukluklar bile hissediliyor. Eksik parça mı taktılar nedir asfalt yolda langur lungur araba

• Tamamdır bilgilenme için teşekkür ederim

• 2012 loganın bakımını yaptırıcam 1,2 16 v motor.
    enson 5 yıl önce triger değişmişti gerçi çokta kullanmadım şuan 65 bin km de.
    triger seti devirdaim ve antfriz değiştiricem başka neler değişmeli.
    lucas triger seti ve valeo devirdaim aldım şuan n11 den.
    antfriz totalin sarıya benzeyen yazan
    ürününü alıcam🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antares kullanıcısına yanıt
    Lastik basınç ölçer aldım (araçta basınç uyarı sistemi var malumunuz ama kaç psi olduğunu anlamıyorsunuz), onu test ederken farkettim ki 35 psi hava basmış fabrika, kapı içinde ise 33 yazıyor, 33 e indirdim bir miktar yumuşadı araba, kontrol edin bence.
  • Aynen bir kaç yorum buldum internette onlar da böyle demiş bi ölçtüm 38 çıktı. Bi nebze iyileşti ama yine de aşırı sallama mevcut

• Kapalı otoparkta zemin dümdüz olunca farkettiğim bir şey çıktı. Direksiyonu tam kırıp manevra yaparken tekerlek sanki taşın üstünden geçiyor gibi atlama yapıyor sadece tam kırınca oluyor ileri geri yavaş hareketlerde. İnternette bir kaç kişide oldugunu okudum symbolde falan. Araç bin km de daha sizce ne sorunu olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Antares

Kapalı otoparkta zemin dümdüz olunca farkettiğim bir şey çıktı. Direksiyonu tam kırıp manevra yaparken tekerlek sanki taşın üstünden geçiyor gibi atlama yapıyor sadece tam kırınca oluyor ileri geri yavaş hareketlerde. İnternette bir kaç kişide oldugunu okudum symbolde falan. Araç bin km de daha sizce ne sorunu olabilir?

Aynı durum bende de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneFamily

Aynı durum bende de var.

Alıntıları Göster

Napcaksınız hocam

• Antares kullanıcısına yanıt
    Ben pek önemsemedim açıkçası. Siz söyleyince sadece bende olmadığını öğrendim. Lastikler diye düşünmüştüm ben hep.
  • herkese merhabalar ben aracın boyasının çok kalitesiz olduğu kanaatindeyim ya da bana öyle denk geldi elbette bilemiyorum bu yüzden gidip veratint marka kaput koruma yaptırdım her gelen taş iz bırakıyordu. farlara ve kapı yanşlarına da yaptılar toplam 1350 tl ödedim paylaşımın umarım faydası olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostr -- 25 Mart 2021; 16:58:38 >
  • Beyler selam hatalı park yüzünden ceza yedim ama ödeyemiyorum gelir başkanlığında yada bankaların internet şubelerinde ne zaman gözükür bu ceza? Şuan bitek e devlette gözüküyor makbuz falanda yok cezaya dair?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 26 Mart 2021; 3:55:51 >
  • 
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.