Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (827. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
182
Favori
1.168.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sag stopu sokmeniz gerekiyor oradan hem geri vites kablosundan aldiginiz elektrik kablosunu hemde teybe giden goruntu kablosunu oradan gecirebilirsiniz.Goruntu kablosunu kapi altindaki plastikleri cikararak kanaldan teybe kadar ulastirin...
  • Clio 4 0,9 tce ilk yıl bakımı yaptırmak istiyorum araç dhaa 6 binde ama sene olarak doldu hatta 1 ayda geçti bakım fiyatı alan. varmı acaba bilgi verebilirmisiniz

• 80 bin km triger değişim zamanı geldi, triger'i internetten alsam uyguna, ustaya değiştirtmek mantıklı olur mu ? sanayi esnafının insafına kalmayalım

edit= şu ürün olur gibi, 400 tl fiyatı var

https://urun.n11.com/tahrik-kayislari-ve-kitler/triger-kayisi-seti-clio-4-12-16v-captur-12-16v-renault-mais-P204227266

yağ değişimi de geldi, onun da seti 185 tl

https://urun.n11.com/motor-yagi/renault-clio-4-12-yag-bakim-seti-2012-2019-P466051339

MOTOR YAĞI ELF 5/40 YAĞ 4 LT OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR - moligraf

YAĞ FİLİTRESİ   RENAULT  MAİS   OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR

POLEN FİLİTRESİ     RENAULT MAİS      OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

HAVA FİLİTRESİ      RENAULT MAİS OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 17 Ocak 2021; 21:54:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Clio 4 0,9 tce ilk yıl bakımı yaptırmak istiyorum araç dhaa 6 binde ama sene olarak doldu hatta 1 ayda geçti bakım fiyatı alan. varmı acaba bilgi verebilirmisiniz

Ayni durumdayiz.
    Benimki de 6 bin km.de. 10 gun kaldi yaziyordu ekranda.

Gecen bi arkadas 1180 fiyat almis.
    Sizinki bi ay gecmis cikarmasinlar garantiden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

80 bin km triger değişim zamanı geldi, triger'i internetten alsam uyguna, ustaya değiştirtmek mantıklı olur mu ? sanayi esnafının insafına kalmayalım

edit= şu ürün olur gibi, 400 tl fiyatı var

https://urun.n11.com/tahrik-kayislari-ve-kitler/triger-kayisi-seti-clio-4-12-16v-captur-12-16v-renault-mais-P204227266

yağ değişimi de geldi, onun da seti 185 tl

https://urun.n11.com/motor-yagi/renault-clio-4-12-yag-bakim-seti-2012-2019-P466051339

MOTOR YAĞI ELF 5/40 YAĞ 4 LT OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR - moligraf

YAĞ FİLİTRESİ   RENAULT  MAİS   OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR

POLEN FİLİTRESİ     RENAULT MAİS      OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

HAVA FİLİTRESİ      RENAULT MAİS OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

Garantisi dolmussa saglam bi ustaya ya da ozel servise gidin.

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    sorduğum aslında bunları internetten alıp mı ustaya gitsek yoksa sanayi esnafından da bu fiyatlara alabilir miyiz, orda mı alsak ?

• Netteki fiyatlari biliyosun sanayiyi bi dolas, fiyatlar ortalama aynıysa sanayiden al.

Gorerek kontrol ederek almak her zaman iyidir. Netten ne geleceği belli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Ayni durumdayiz.
    Benimki de 6 bin km.de. 10 gun kaldi yaziyordu ekranda.

Gecen bi arkadas 1180 fiyat almis.
    Sizinki bi ay gecmis cikarmasinlar garantiden?

Alıntıları Göster

Perşembe gidicem 1 ayı bir kaç gün geçicek.950 ye bağladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fren pedalına basıp ayağı hızlı çekince ses geliyor tak diye. Pedal geri gelirken stopere çarpıyor sanırım. daha önce yoktu diye hatırlıyorum 20 günlük araç çok kullanamadım da. Var mı bu sorunla karşılaşan?
  • Antares kullanıcısına yanıt
    Benim araç da 2 aylık. O durumu ara ara farkediyorum. Her zaman oluyor mu emin değilim ama arada dikkatimi çekiyor. Çok önemsemedim açıkçası
  • Ses var da hic farketmemisim bile, normal bence.

Bendeki sorun, gerci sorun mu onu da bilmiyorum.

Sabah soguk motoru calistirdiniz, rolanti yuksek calisip isindikca asagi iner bu olmasi gereken.

Yalniz devirde kararsizlik oluyor rolanti sabit degil devir artip azaliyor.
    Sizde de oluyor mu?

• Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    -BES- kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

Devir dediğiniz gibi yüksek başlıyor 1 dk sonra bin devire iniyor. Bu sırada mı dalgalanma oluyor sizde? Yoksa ışıklarda beklerken de oluyor mu

@-BES-

• Sabah calistirdim devir yuksek başlıyor isindikca dusuyor. Bu devrin dusme esnasinda mesela 1000 - 1200 devir arasinda gidip geliyor sonra 1000e dusuyor 900 le 1000 arasinda bi muddet dalgalaniyor.

• Antares kullanıcısına yanıt
    Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Bu sabah bununla ilgili bir video çektim. 40.saniyeden sonrasına dikkat ederseniz 3 4 kere gaz pedalına dokunmuşum gibi oynama oluyor. Dışardaki hava 1 dereceyi gösteriyordu bunu çektiğimde.

https://www.youtube.com/watch?v=OpoKyOHOJCw&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BES- -- 21 Ocak 2021; 10:35:13 >
  • Bende 2 dereceyken farkettim.
    Otomobil genel e konu actim bakalim anlayan cikacak mi?

• 2020 Clio 4 0.9 tce araca sahibim lpg yok 1.500 kmde. Aracı aldığım günden bu yana 1. ve 2. viteste ani hızlanmada anlık 2000 devirde gaz kesme tekleme oluyor ve saniyesinde geçiyor. Bu durum normal mi motorun küçük olmasına ve turboya bağladım servise de sormadım. Aynı sorun ile karşılaşan oldu mu?

• NeDemekŞakireÇayYok kullanıcısına yanıt

benim aracım 13binkmde hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım. servise danışmanız daha iyi olur.

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Hocam kavga dövüş 1000 TL ye yaptırdım Muğla Kutay. Aynı Km.
    1.300 demişlerdi.
  • Aranızda kısa far ampülü değiştiren oldu mu hiç? Bu sabah sol tarafın yanmadığını fark ettim 20-30 liraya ampüller var alıp kendim mi taksam diyorum?

Bu ampül değiştikten sonra far ayarı gerekir mi?

Garantiye versem değiştirirler mi?  

• .Tolga . kullanıcısına yanıt

çok kolay ampul değiştirmek. farın arkasında yeterince boşluk var. kendiniz alıp değiştirebilirsiniz. ampul sarf malzeme olduğu için garanti kapsamında olacağını sanmam. sırf kayıt açmak için 50tl istiyorlardı serviste. 50tl ampul, 50tl de işçilik desen 150tl yapar.

• 
Sayfa: önceki 825826827828829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.