Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
182
Favori
1.168.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim clio4 ün önünden kasislerden geçtikçe yaylı yatak gıcırtısı gibi sesler geliyor. çok rahatsız ediyor ayrıca dışarıya nasıl çıkıyorsa artık sesi duyan ya tip tip bakıyor yada gülüyor. sesin kaynağı nedir?
  • excelance_85 kullanıcısına yanıt
    Bu ürünlerin toptan satışını yapıyoruz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Baytarım

bizim clio4 ün önünden kasislerden geçtikçe yaylı yatak gıcırtısı gibi sesler geliyor. çok rahatsız ediyor ayrıca dışarıya nasıl çıkıyorsa artık sesi duyan ya tip tip bakıyor yada gülüyor. sesin kaynağı nedir?
    Kronik problem.. Garantiniz var ise götürürseniz hemen yapıyorlar ön pistonları yağlama gibi bir durum oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Aralık ayında yaptırdık sanırım biz de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiagraM

Bu ürünlerin toptan satışını yapıyoruz hocam.
    Anladım. Alcağım zaman sizi rahatsız ederim ozaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peacelove61

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-hatasiz-boyasiz-787890507/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-gerz-otomotiv-den-2015-model-clo-icon-hatasiz-781979501/detay

arkadaşlar 70-75 bin arası şu ikisi arasında kaldım. biri joy biri icon siz olsanız hangisini alırdınız.
    Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Detaylı İncelemedim ama Icon ve Joy arasında ciddi fark var. Bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Icon full paket.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Beyler selam 4-5 gün önce Fatih Sultan Mehmet köprüsünden geçtim hgs kartım var ama hiç düşmemiş ücret yada ihlal gözükmüyor nedendir.? web ihlal sitesinden bakıyorum ama
    Plakadan kontrol edip düşürüyorlar, HGS bakiyenizi ilerleyen günlerde kontrol edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Baytarım

bizim clio4 ün önünden kasislerden geçtikçe yaylı yatak gıcırtısı gibi sesler geliyor. çok rahatsız ediyor ayrıca dışarıya nasıl çıkıyorsa artık sesi duyan ya tip tip bakıyor yada gülüyor. sesin kaynağı nedir?
    Kaliper kapaklarıda kontrol ettirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Plakadan kontrol edip düşürüyorlar, HGS bakiyenizi ilerleyen günlerde kontrol edebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    hocam 1hafta oldu yansımazmıydı? cezası falan yok dimi böyle durumlarda?

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan028

Arkadaşlar sıfır 0.9 clio 4 aldım ve bazı izlenimlerimi paylaşmak istiyorum.

- Öncelik motor sesi. Aracı ilk defa benzin pompasına yanaştırıca vallahi inip kapağa koyulacak yakıtın cinsine bakma gereği duydum acaba bana yanlışlıkla dizel araç mı verdiler diye. Beğenenler var ancak bana garip geldi doğrusu. Benzinli bir araçtan dizel gibi motor sesi duymak istemezdim doğrusu.

- aracın vites kolu çok titreşimli ve gaz tepkimelerine göre hareket ediyor. Açıkcası bu da çok kalitesiz bir algı yaratıyor. Sanki debriyaja basmadan asılsam kendi kendine vitesten boşa geçecekmiş gibi.

- araçta özellikle 1-2-3 vitesler arası yoğun değişim gereken şehir içi trafikte bir tutarsızlık seziyorum. Sanki öksürüyor gibi geliyor, gazdan ayağımı çektiğim de bi kararsızlıkla böyle ilk an bir silkeleme oluyor.

- start-stop olayı ise tam muamma. Çözemedim yani neye göre devreye giriyor ya da çıkıyor bir standartı kesinlikle yok.

- bluetooth ile bağlantıda ilk etapta ufak da olsa bi gecikme yaşanıyor.

Yani Araç henüz 200 km de ama yine de bu tarz durumlar ilk etapta dikkatimi çeken olumsuzluklar. ilave şeyleri eklemeye devam edeceğim.
    bende aylarca start stop çalışmadı hatta servisi aradım akü yüklemesi yaparız gelin dediler sonra durduk yere çalışmaya başladı şimdi kısaca takılmayın çok.. gereksiz bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Aracınızın model yılı ve şuanki medianav sürümü nedir?
    2019 model var bende kendimiz yapabilirmiyiz video oynatmayı?

• arkadaşlar selam. yeni clio 4’e geçtim. 2016 model makyajlı kasa 1.5 dci edc icon. aracın klimasından memnun değilim. otomatikde iken ne soğutmada ne ısıtmada yeteri kadar üflemiyor. ayrıca örneğin 24 de üşütürken 26 da terletiyor. acaba benim araçta mı bir sıkıntı var. Golf 7 vardı bundan önce. Onunla bunu kıyaslamıyorum ama bu klima da otomatik modda işini yapması lazım değil mi?

• Merhaba arkadaşlar, 1.5 dCi 75 hp 2017 model renault clio araç aldım. bakım yaptırıcam. yağ ve filtreleri kendim alıp tamirciye gitmek istiyorum. yağ seçmek için motul, castrol vb. sitelere gidiğim zaman 1.5 dCi 75 hp araçlar DPF ve DPF olmayan olmak üzere 2 ye ayrılıyor. buradaki dpf dizel partikül filtresi sanırım. araçda DPF olup olmadığını nerden öğrenebilirim ? RN 0720 karşılayan MOTUL specific alsam iyi mi ?
  • ozgurkrcm O kullanıcısına yanıt
    2017 model dpf olmayan dizel araba olurmu hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler km sıfırlama nasıl yapiliyor bi yerden bi yere giderken kaç km yol gittim görmek için?

• mr.shadowx kullanıcısına yanıt
    Benzer bir durumu ben de tespit ettim. Klima sanki digital değilmiş gibi çalışıyor. Dışarısı 14 derece 20 dereceye ayarliyorsun ancak soğuk üflüyor.

Benim ilave bir sorum var. Kumandadan cam açıp kapama özelliği bir modül vs ile ayarlanıyor mu?

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Silecek kolundaki yukarı-aşağı tuşlarına aynı anda 3-5 saniye basılı tutarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda geçtiğinizde aracınızda HGS varsa oradan düşüyor.
    Düşmemiş ise HGS sorgu yapın kaçak geçiş var mı diye içinize halen sinmiyorsa HGS müşteri hizmetlerini arayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RuLazz_

Hali hazırda geçtiğinizde aracınızda HGS varsa oradan düşüyor.
    Düşmemiş ise HGS sorgu yapın kaçak geçiş var mı diye içinize halen sinmiyorsa HGS müşteri hizmetlerini arayın
    hgs uygulamasında ne ücret düşmüş gözüküyor ne kaçak geçiş...

hgs etiketini cama yapıştırmak şartmı acaba plakadan okuyup düşermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: extraordinaryman45

Benzer bir durumu ben de tespit ettim. Klima sanki digital değilmiş gibi çalışıyor. Dışarısı 14 derece 20 dereceye ayarliyorsun ancak soğuk üflüyor.

Benim ilave bir sorum var. Kumandadan cam açıp kapama özelliği bir modül vs ile ayarlanıyor mu?
    20 derece zaten soğuktur, tabi soğuk üfler. Araç içinin ısınmasını istiyorsanız 24+ derecede çalıştıracaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

hgs uygulamasında ne ücret düşmüş gözüküyor ne kaçak geçiş...

hgs etiketini cama yapıştırmak şartmı acaba plakadan okuyup düşermi?

Alıntıları Göster
    Etikete gerek yok, plakadan düşer ücret. Aracı yeni mi aldınız siz? 2.el ise araç, önceki sahibinin hgsden çekmiş olabilir. Benim de başıma geldi, Avrasya tünelinden kaçak geçtim araçta hgs yokken. Ama kaçak geçiş sorgulamada çıkmadı, 2 hafta bekledim yine çıkmadı. Sonra müşteri hizmetlerini aradım Avrasya tunelinin, sorun yok ücret alınmış dedi. Muhtemelen önceki sahibinden çekti, iptal ettirmemiş heralde hgsyi. Sonra ben yeni hgs çıkardım zaten. Şuan geçişleri benim hgsden çekiyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 10 Mart 2020; 11:29:27 >

• 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.