Şimdi Ara

Yeni civic eco lpg performansı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Honda civic elegance eco otomatik almak istiyorum. bugün test sürüşünü haliyle benzinli araçla yaptım, o yüzden performansı yeterli geldi, lpg li eco araç kullananlar performans hakkında bilgi verebilirler mi acaba?

• ben arabaya kapora verdim hala cevap gelmemiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hyırlı olsun kaça aldınız renk donanım vs ?
  • Hayirli olsun. Hissedilmeyecek derecede az olur performans kaybı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama genede benzinli kadar performanslı olamaz
  • ACİYORUM SİZİN GİBLERE 40 50 BİN TL VER SEN ERTESİ GUN TÜP TAKTİR NE DİYİM Kİ
  • acıma yetime, döner koyar eline. bende FD6 kullanıcısıyım ve tüp taktırmayı düşünüyorum ama senin sıkıntını anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ariftanis

ACİYORUM SİZİN GİBLERE 40 50 BİN TL VER SEN ERTESİ GUN TÜP TAKTİR NE DİYİM Kİ

İnternetin var, okuman yazman var yani dünyadaki gelişmeleri asgeri düzeyde takip edebilecek durumdasın, ama nasıl böyle şeyler düşünebiliyorsun?Bende sana acıyorum bu yüzden. Böyle şeyleri düşünmenin yanı sıra, bunları dile getirme üslubunda çok itici.

Avrupanın en büyük otomobil üreticisi vw ag bile araçlarını orijinalinden gazlı satıyor "ecofuel" adı altında. Bu kadar tehlikeli ve yapılmayacak işler olsa vw örneğindeki gibi büyük firmalar bile bu işe girişir mi? Kaldıki konu sahibinin dediği araçta "eco" civic diye tabir edilen, fabrikadan lpg'ye uyumlu halde modifiye edilmiş(motor üst kapakları, valfleri, elektrik tesisatı lpg ye uyarlanmış) olarak çıkan bir araç.Kaldıki insanların lpg li araç almak için bir çok mantıklı sebebi olabilir mesela adam aşırı çevrecidir lpg yi tercih eder veya dizel motorların çalışma karakterini sevmeyen benzinli motorları kullanmayı seven biridir çok kilometre yaptığı için lpg taktırmak durumundadır veya adamın lpg dönüşüm servisi vardır reklam olsun diye lpgli araca binmek ister veya lpg istasyonu vardır bu yüzden kendiği sattığı yakıtla aracını çalıştırmak için lpg li araç alır böyle liste uzar gider.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya çalıştığın konulara girip böyle beylik laflar edersen asıl sen daha çok acınacak hale gelirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ariftanis

ACİYORUM SİZİN GİBLERE 40 50 BİN TL VER SEN ERTESİ GUN TÜP TAKTİR NE DİYİM Kİ

paramız çok 2bin TL'yi de LPG'ye verelim dedik fena mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.