Şimdi Ara

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
17
Favori
110.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: texasboy77

Hangi araçlarda var ki bahsettiğiniz uyarı? 😮
    Citroen C5 Sedan (2009), Subaru XV (2014)!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEXUS_07 -- 25 Kasım 2019; 9:21:31 >
  • quote:

Hangi araçlarda var ki bahsettiğiniz uyarı? 😮
    2016 skoda octavia da vardı diğer araçları bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainTeeemo kullanıcısına yanıt
    Silecek suyu göstergesi değil de, lastik basınç göstergesi olsaydı çok iyi olurdu, lastik hava basınçlarına takıntılıyım ben! Maalesef o da yok, sadece azalma olursa uyarı veriyormuş!?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlmostFly kullanıcısına yanıt
    2014 i30 u 5 yıl kullandım, öyle bir özellik yok i30 da.

• quote:

Orijinalden alıntı: weycell1905

2014 i30 u 5 yıl kullandım, öyle bir özellik yok i30 da.
    Demek ki siz hep suyunu yeterli seviyede koymuşsunuz ya da bu arkadaş gibi sizin de ingilizceniz yeterli değil. Yalan söyleyecek halimiz yok.
    Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, aracı kullananlara bir sorum olacak. Ön park sensörü ne zaman devreye giriyor? Kitapçıkta 10km altı hızlarda devreye girdiği yazıyor ama kirmizi isikta mesela öndeki araca baya yaklaşıyorum, yine de ekranda gosterip ötmüyor. Tam olarak ne zaman aktifleşiyor?

• Leorsa L kullanıcısına yanıt
    Çok yaklaşınca dikkat uyarısı ile çıkıyor bende. Otlara falan çok yakın park edince çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Demek ki siz hep suyunu yeterli seviyede koymuşsunuz ya da bu arkadaş gibi sizin de ingilizceniz yeterli değil. Yalan söyleyecek halimiz yok.

Alıntıları Göster
    Neden türkçe değil? Vw’nin ekranını geçtim kaput altındaki plakaların tümü üstte türkçe altta almanca ve ingilizce.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Konu c5 aircross olduğu için daha fazla uzatmak istemiyorum ancak bu araçların 2014 haziran ayından sonra olan modelleri Türkçe. Ondan önceki üretimler ingilizce olarak geliyor.

• quote:

Silecek suyu göstergesi değil de, lastik basınç göstergesi olsaydı çok iyi olurdu, lastik hava basınçlarına takıntılıyım ben! Maalesef o da yok, sadece azalma olursa uyarı veriyormuş!?
    Hocam henüz bende bir uyarı çıkmadı.Aracım 6900km de uzun bir süre de lastik uyarısı almam gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • texasboy77 T kullanıcısına yanıt
    Sözüm meclisten dışarı, Cem Yılmaz esprisinde geçtiği gibi "ışınla mı doğdun? iki adım yol yürü"
    Teknoloji, sensörler, otonom sürüşler vs vs
    Abi arada sırada kaputu açın da, bir uyarıya gerek kalmadan iki bakının, kontrol edin.
    Aracınızı sevin, ilgilenin ki sizi yolda bırakmasın.
  • Musemmah kullanıcısına yanıt
    🤣

• Selamlar ben de bugün orta donanım için inci beyaz siyah tavan kırmızı airbump kaparo verdim. Inşallah bu kombinasyon bir araç temin edilir.

Hemen hemen tüm rakiplerini yerinde inceledim. Bazıları ile test sürüşü yaptım. Her rakibinin bir şekilde önüne geçti. Tamamen içimize sindi diyebilirim. Aralık 15 gibi teslim sözü verildi. Sanırım yukarıda belirtilen gemi ile geliyor. Hayırlısı bakalım.

• Hayırlı olsun öncelikle. 6 kasım aynı araçtan sipariş ettim. 20 kasımda teslim aldık. Sizin araçta çoktan üretilmiştir:)

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktasli123

Hayırlı olsun öncelikle. 6 kasım aynı araçtan sipariş ettim. 20 kasımda teslim aldık. Sizin araçta çoktan üretilmiştir:)

Hocam siz şanslıymışsınız. Biz 24 Ekimde aldık hala bekliyoruz. Bugün yarın dediler de bıraktım artık.

• Feel adventure dizel modelinin hızlanması yani performansi beni pek tatmin etmedi, yine fena değil ama benzinli motordan geçtiğim için de bana öyle gelmiş olabilir. Hızlanması yokuslarda ozellikle yavas kaliyor. Benzinli modelini mi alsaydim acaba diye dusunmeye başladım. O da sadece shine pakette bulunuyordu arada para olarak baya fark var.

Ama aracin konforu, tipi kısaca kalan her şeyini beğendim. Ozellikle park ederken kuşbakışı arabayı göstermesi çok kullanışlı. Direksiyonun yavas hizlarda yumuşaklığı ve yüksek hizlarda da güven vermesi çok güzel. Koltuklar efsane.

• NEXUS_07 kullanıcısına yanıt
    Gercekten beklediğimizden hızlı geldi. Ama biraz daha beklemeye değer..

• Leorsa L kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum yorumlarınıza. Hanım eco mode kullanımdan memnun. Ben genelde sport modda kullanyorum ve tork sayesinde sorun pek kalmıyor.

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    5 küsür yıl kullandım ve defalarca su kalmadığı için silecekler kuru kuruya çalıştı istemeden, çok sıkıntısını çektim bu durumun. 2014 Eylül ayında alınan araçta yok, öncesini veya sonrasını bilemem kullandığımı bilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: weycell1905

5 küsür yıl kullandım ve defalarca su kalmadığı için silecekler kuru kuruya çalıştı istemeden, çok sıkıntısını çektim bu durumun. 2014 Eylül ayında alınan araçta yok, öncesini veya sonrasını bilemem kullandığımı bilirim.
    Hala inatla olmadığını savunuyorsunuz ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten. Sizin aracanızda bir sıkıntı varmış demek ki bunu anlamak çok mu zor? Sensör arızalanmıştır mesela? İnanmanız için daha fazla yapabilecek bir şeyim yok.

Bu gereksiz konuşmayı burada bitiriyorum, verdiğiniz herhangi bir yanıta cevap vermeyeceğim. İyi günler.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.