Şimdi Ara

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
17
Favori
110.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: verso5

arkadaşlar benim araç bu sabah itibariyle bayiye gelmiş, işlemleri hızlı bir şekilde halledip cumaya teslim almayı amaçlıyorum inşallah bakalım. lokasyon istanbul, araç shine paket.
    Hadi gözünüz aydın hocam. Darısı diğer bekleyenlerin başına...
  • demek bütün araçlar aynı gemideymiş benim araçta sabah bayiye gelmiş (istanbul) ödemeyi yaptık bekliyoruz inş sonraki haftaya sarkmadan teslim alırız araçları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEXUS_07

Hadi gözünüz aydın hocam. Darısı diğer bekleyenlerin başına...

Alıntıları Göster
    sağolun hocam, darısı sizlerin ve tüm isteyenlerin başına olsun.

dommer2525 ve rampage hocam kazasız belasız arızasız güzel günlerde binmek ümidiyle diyelim.

bu arada satış temsilcisi arkadaş 257.000 tl dedi yeni fiyat olarak, gördüğüm kadarıyla daha öncede yazılmış ama not düşeyim bilgi anlamında. takipte olup almak isteyenler için sevimsiz bir durum olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: alimakgrav

Sizin şaka anlayışınız biraz farklı galiba. Eşek şakası gibi sanki..Şükür ki kapandı, en son mesajınızı okuduğumda zirve noktasındaydı ve baya bir rahatsız oldum ve belirtmek ihtiyacı duydum.

Yazım kuralları tabiiki önemli. Burası ortak bir forum herkes kafasına göre takılırsa, o zaman ortada bir düzen kalmaz. Dediğiniz gibi kendi bloğunuzda yazmak isterseniz bu sizin tercihiniz. Burası herkesin kullanımına açık bir yer ve bazı kuralları var. Mesela bir forumda bütün cümlelerin büyük harfle yazılması yasaktır; bağırmak, hakaret etmek veya küfür anlamına gelir, yerine göre. Ben sizin yazılarınızı okumak istemiyorum filan demedim, sadece biri gökte biri yerde, satırlara çok aralık verdiğiniz için 2-3 santim içinde yazılması gereken şeyleri neredeyse tam sayfaya yazıyorsunuz. Dolayısıyla okumakta zorluk çekiyorum, ki bir çok arkadaş da zorluk çekiyordur, çünkü fareyi sürekli aşağı doğru hareket ettirmek gerekiyor tek mesajınızı okurken. Uzun mesajlarınıza bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Yazılan şeylere, yorumlara, abartılı, ukalaca ve alaycı cevaplar vermektense, anlayışla karşılasanız hiç bir sorun kalmayacak..

Alıntıları Göster
    Hocam, öncelikle genelde mobilden yazıyorum. Söylediğiniz aralıklı yazma o sebeple olabilir diyeceğim ama tavrınız bana üzüm yemekten çok bağcıyı arayan birinin tavrına benziyor.
    Çünkü;
    "Mesela bir forumda bütün cümlelerin büyük harfle yazılması yasaktır; bağırmak, hakaret etmek veya küfür anlamına gelir, yerine göre." bu yazdığınız şeyi ben biliyorum ve forumu araştırın benim o şekilde bir tane bile mesajımı bulamazsınız. Bulursanız bu yorumu yaparsınız. Yapılmayan bir şeyi söylemek de konuyu saptırmak yada insanı zan altında bırakmaktan öteye gitmez.

Yazılan şeylere, yorumlara, abartılı, ukalaca ve alaycı cevaplar vermektense, anlayışla karşılasanız hiç bir sorun kalmayacak.. bu konuda da o arkadaşla olan atışmamız dışında böyle bir tavrım olmamıştır. Ki atıştığım kişi bile sizin kadar şikayet etmedi. Ayrıca forumda ki hiç bir başka arkadaş ta bundan rahatsızlık duymadı.

Ben aracımı alınca Nexus_07 yi başına koyarak bir konu açacağım. Siz değerli forum takip eden arkadaşlardan rahatsız olanları rahatsız etmemek için bundan sonra oradan paylaşımda bulunacağım.

Son olarak ta şunu söyleyerek konuyu kapatmak istiyorum. Forumdan 3 tane arkadaş bu mesaja alıntı koyarak biz rahatsız olduk alimakgrav bey haklı desinler ben bir daha bu konuya yazı yazmayacağım yorum yapmayacağım.

Teşekkürler.

NOT: Konuyu kapatmak istiyorum dedim ama elbette cevap verebilirsiniz. Sizden ricam bana cevap hakkı doğuracak özellikle de yukarıda belirttiğim gibi "yapmadığım şeylerle beni suçlayacak yada itham edecek" şekilde cevap vermemenizi rica ediyorum. Verirseniz de siz bilirsiniz. Ben tartışmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: domer2525

Galiba tüm İstanbul sevkiyatı yapıldı. Benim araç için de aynı şekilde geldi dedi bayi. (İstanbul)
    Hadi size de hayırlı olsaun. Darısı bizlerin başına. Paylaşımları bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

demek bütün araçlar aynı gemideymiş benim araçta sabah bayiye gelmiş (istanbul) ödemeyi yaptık bekliyoruz inş sonraki haftaya sarkmadan teslim alırız araçları.
    Size de hayırlı olsun...

Bir arkadaş yazmıştı. Çok satıyor diyorlar daha trafikte hiç görmedim diye. Bayiden konvoy yaparak şehir turu atın bari de çarşı pazar C5Aircross görsün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: verso5

sağolun hocam, darısı sizlerin ve tüm isteyenlerin başına olsun.

dommer2525 ve rampage hocam kazasız belasız arızasız güzel günlerde binmek ümidiyle diyelim.

bu arada satış temsilcisi arkadaş 257.000 tl dedi yeni fiyat olarak, gördüğüm kadarıyla daha öncede yazılmış ama not düşeyim bilgi anlamında. takipte olup almak isteyenler için sevimsiz bir durum olmuş..

Alıntıları Göster
    O fiyatlara hava gazı alırlar kodiaq dururken yanından geçmem shine pakete eski fiyatlar idealdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NEXUS_07

Size de hayırlı olsun...

Bir arkadaş yazmıştı. Çok satıyor diyorlar daha trafikte hiç görmedim diye. Bayiden konvoy yaparak şehir turu atın bari de çarşı pazar C5Aircross görsün...

Alıntıları Göster
    sağolun sanırım haftaya sokaklarda c5 aircross patlaması yaşanacak.

• HAYIRLI OLSUN HERKESE Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

HAYIRLI OLSUN HERKESE
    Hocam siyah ve siyah jant haaa...

Çok güzel görünüyor kesinlikle...

Sizin mi yoksa...

• NEXUS_07 kullanıcısına yanıt
    Ben son 3 aracıma da alır almaz on cam filmi yaptırdım. C5 icin henüz vakit olmadı. Hepsini llumar ahmet te yaptırdım. Ben şeffaf rengini seçiyorum dolayısıyla ne sararma ne yağmurda parlama ne de polisle ilgilidi sıkıntı yaşadım. Bu film yan camlara takılandan 3 4 kat daha pahaliydi ama yazın gercekten işe yarıyordu. Düşünenler icin paylaşmak istedim

• 19 jant da M&S lastikler gelmiyor. Ve konforu da olumsuz etkileyebileceğini düşünüyorum.

Yoksa şu araba da hiç fena görünmüyormuş.

Siyah 19 jantlarla doğrusu...
    Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mesutist

Ben son 3 aracıma da alır almaz on cam filmi yaptırdım. C5 icin henüz vakit olmadı. Hepsini llumar ahmet te yaptırdım. Ben şeffaf rengini seçiyorum dolayısıyla ne sararma ne yağmurda parlama ne de polisle ilgilidi sıkıntı yaşadım. Bu film yan camlara takılandan 3 4 kat daha pahaliydi ama yazın gercekten işe yarıyordu. Düşünenler icin paylaşmak istedim
    Isı ve güneş ışınlarının yalıtımı için iş görüyor diyorsunuz yani hocam. Aslinda Antalya da çok işe yarayabilir dediğiniz gibiyse. Bende zaten Lumar yaptırıyorum yan camları. Buna da düşünüyorum. Olmadı ön cama da fiyat alayım bir.

Bu arada kinadangelençerez arkadaşımızın dediği halojen farlar vurduğunda yada yağmurda sıkıntı yaşıyormuydunuz. Yada film yüzünden ışık kırılması yada belirtebileceğiniz her hangi bir sıkıntı yada sorun yaşadınız mı?

Bilgilendirme ve şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

HAYIRLI OLSUN HERKESE
    19 janta 235 50 yada 55 ebat takılabilirmi?

Ben de almadan once ayni konular icin kaygilaniyordum. Forumlarda epey bir araştırdım. Gece farları ve ozellikle yağmurlu havalarda sanki camda bir yağ tabakasi var gibi yansima olurmu diye. Olmuyor hocam. 3 arabama da yaptırdım. Ama fiyat sadece on cam icin 1000 tl uzerinde olabilir. Fiyat alırsınız buradan paylaşırsınız

• Yalitim konusunda iki tane şey buldum.

1. Kendi kendimize uygulayabileceğimiz birşey.

İşe yarar mı. Bence az da olsa yarar.

Link:

https://m.tr.aliexpress.com/item/32963420577.html?pid=808_0011_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32963420577&aff_trace_key=567393fd4f6a468490964794dd66dcc9-1571183087055-08711-FHzDx296&aff_platform=msite&m_page_id=3114amp-WdS4GU0AtM-V881o2qphAg1572439746374

• 2. Biraz profesyonel yardım gerektiriyor.

Ama bagaj içine yedek lastiği çıkartıp kendimiz uygulayabiliriz. Kaput içine de kendimiz uygulayabiliriz bence. Motorla kokpit arasında ki boşluğu görmek lazım.
    Belki su tahliye kanalinin olduğu yerin önüne yapilirsa biraz işe yarayabilir.

Birde paspaslari kaldırıp zemine döşenebilir ama. Bu ne kadar faydalı olur bilmiyorum.

Link:
    https://m.tr.aliexpress.com/item/32896103808.html?pid=808_0011_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32896103808&aff_trace_key=567393fd4f6a468490964794dd66dcc9-1571183087055-08711-FHzDx296&aff_platform=msite&m_page_id=3114amp-WdS4GU0AtM-V881o2qphAg1572439746374

• Bu da daha parçalı bir yapı.

İlginç ama resimlerin 2 sini bir türlü yükleyemiyorum.

Link:
    https://m.tr.aliexpress.com/item/4000267265494.html?spm=a2g0n.shopcart-amp.item.4000267265494&

Demek istediğimi anlıyorsunuz ama hala anlamamazlıkan geliyorsunuz. Bakın bu son mesajınız doğru şekilde ve normal aralıklarla yazılmış. Demekki isteyince olabiliyormuş, mobilden de yazsanız! Ben bunu demek istedim sadece. Siz hala bağcıdan bahsediyorsunuz. Ben sizin foruma katkı yapan herkes gibi, yazılarınızın daha iyi okunması için bir öneride bulunuyorum, siz hiç öneriyi kaale almadan başka şeylerden, başka forum açmaktan filan dem vuruyorsunuz, suçlama yapıyorsunuz ve hemen kötü niyet arıyorsunuz. Halbuki bahsedilen konuyla ilgili bir yorum yapsanız hiç bir sorun kalmayacak.

Büyük harflerle ilgili konuyu genel olarak yazdım örnek vermek için, niye hemen üzerinize alınıyor sunuz? Neyse kapatalım konuyu..
    Sağolun hocam. Kimin gönlünden geçiyorsa Allah hayırlısı ile nasip etsin. Kullandıkça artı ve eksi yönlerini paylaşırım

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.