Şimdi Ara

Yeni Citroen C5 Aircross SUV Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.272
Cevap
17
Favori
110.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NEXUS_07

Hocam ön cam derken. Ön cama da mı film yaptıracaksanız.

Daha önce yaptırmış mıydınız. Kullanımda rahatsızlık vermiyor mu. Bir tane ön camı filmli araca binmiştim görüş çok kötüydü.

Eğer kullandıysanız polis açısından sorun olmuyor mu?

Ön yan camlara bende düşünüyorum. Orta koyuluk seviyesinde. Ön camı hiç düşünmemiştim.

Yan camlarda da kafama takılan araç daha çok yeni oldugu için yan kapı panellerinin nasıl söküleceğini film kaplaması yapan hiç kimsenin bildiğini sanmıyorum. Bu biraz kafamı kurcalıyor. Paneli sökücez derlerken tırnak falan kırarlarsa sıkıntı olabilir.

Eger yaptırırsanız da sökülme anını kameraya alırsanız herkes faydalanmış olur...

Alıntıları Göster
    Yan cam filmlerde sökme olmaz direk üstten yapılıyor.ön cam filmi seffaf koruma uv fılıtrelı olan var birde güneş geldiğinde hafiften kararan filmlerde var onlrı demiş olabilir arkadaş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NEXUS_07 kullanıcısına yanıt
    Önceki aracımda ön cam filmi vardi.Halojen farlar + gece yagmur yağdığında etkiliyordu tabii.Ama öyle ölümcül değildi.3 polis çevirmesinde de sıkıntı yaşamadım tam 5 sene kullandım.Bence konforu arttiriyor.En açık tonu vardı.

Llumar ahmet panelleri sökmeden yapmıştı.Bu konu benim de kafamı kurcalıyor.Son karari vermeden önce bunu da soracağım.Sokulmesi gerek derlerse önümüzdeki sene taktirmayi düşüneceğim artık.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Oncelik sorduğum o oluyor hocam.Kesinlikle kaputun altına kıvırmayan yerlerle muhattap olmuyorum.Maltepe meguiarsda yaptıracağım sanirim. Eski aracimi devamlı buradan yikattigimdan ahbap olduk artik.Cam filmini de panelleri sökmeden uyguluyorlarmis.Sabah getir akşam götür dedi.En azindan uygulama esnasinda başında dururum.Icim rahat olur diye düşünüyorum.Sararma olmaz dimi diye belki 15 kere sordum adam bıktı benden Garantisini veriyor, kısmet bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gemstoneblue

Yan cam filmlerde sökme olmaz direk üstten yapılıyor.ön cam filmi seffaf koruma uv fılıtrelı olan var birde güneş geldiğinde hafiften kararan filmlerde var onlrı demiş olabilir arkadaş..

Alıntıları Göster

Hocam simdiye kadar 5 tane aracıma yaptırdım. Hepsinde de kapı iç kaplamasını (bir tanesinde yada iki tanesinde ust tarafini hafif aralayarak) sökerek camı bir 5-10 santim cam fitillerinin altına inecek şekilde cam filmini çekip kaplamayi yerine taktılar.

Su anda kullandığım araca da o sekilde yapıldı.
    1 hafta camları acmadan güneşin altina parketmem soylendi.

10 yil oldu ne kalkan bir yeri oldu. Ne de kabarcık. Gayet memnunun. Ikinci aracima da 5 yıl once yatırmıştım. Onda da hala bir sorun yok. Her ikiside hala bende. Eski araçlarımın yada şirket araçlarının akibetini bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEXUS_07 -- 29 Ekim 2019; 16:34:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam simdiye kadar 5 tane aracıma yaptırdım. Hepsinde de kapı iç kaplamasını (bir tanesinde yada iki tanesinde ust tarafini hafif aralayarak) sökerek camı bir 5-10 santim cam fitillerinin altına inecek şekilde cam filmini çekip kaplamayi yerine taktılar.

Su anda kullandığım araca da o sekilde yapıldı.
    1 hafta camları acmadan güneşin altina parketmem soylendi.

10 yil oldu ne kalkan bir yeri oldu. Ne de kabarcık. Gayet memnunun. Ikinci aracima da 5 yıl once yatırmıştım. Onda da hala bir sorun yok. Her ikiside hala bende. Eski araçlarımın yada şirket araçlarının akibetini bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    Fitil altına spatula ile iniliyor 3 cm civarı sökme yapmadı benım eskı araca sadece baya ıslanıyor o kadar sonax ta yaptırmısdım ben..

• Araçları yarından itibaren dağıtmaya başlıyoruz arkadaşlwe alan kişilere hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri Kristası

Araçları yarından itibaren dağıtmaya başlıyoruz arkadaşlwe alan kişilere hayırlı olsun
    Güzel haber elinize sağlık. İstanbul Avrupa yakası olanları gönderin gelsin bir an önce

• kinadangelencerez kullanıcısına yanıt
    Llumar serilerinde verdikleri garanti yılına kadar solma sıkıntısı yaşanmaz, ben her aracıma llumar yaptırırım.

Kapı panelleri sökülmüyor, çoook eskiden işi bilmeyenler öyle yapıyordu.

5 cam maksimum 1 saat sürer. Ben her zaman 2No ya denk geleni yaptırıyorum, 3No bana akşam kullanımında koyu geliyor. Zaten önemli olan %99 UV koruma sağlaması; camın renginden ziyade önemsediğim odur.

• Geçen gün ışıklarda siyah rengini gördüm. Araç çok hoş ve dikkat çekici gerçekten 👍

• Güzel haber. Dört gözle bekliyoruz👍

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Hocam size özelden ulaşmak istedim ama mesaj kabul etmiyormuşsunuz.Bir iki sorum olacaktı aklıma takılan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinadangelencerez

Hocam size özelden ulaşmak istedim ama mesaj kabul etmiyormuşsunuz.Bir iki sorum olacaktı aklıma takılan.
    PM’i açtım.

• quote:

Orijinalden alıntı: chalap

Geçen gün ışıklarda siyah rengini gördüm. Araç çok hoş ve dikkat çekici gerçekten 👍
    Hocam siyahı gercekten çok güzel duruyor. Belki bu araca en yakışan renklerden birisi ama Antalya da yaşadığım için crsaret edemiyorum...

• Yeni bir test daha. Konfora herkes hayran.

19:45 den 20:10 a kadar adam diyor ki.
    "Benim kullandığım ust paket Skoda superb den daha sessiz. Benim arabada oldugu gibi yol ve ruzgar sesi var..!"

https://www.youtube.com/watch?v=P4CrnVuKpWs&feature=youtu.be

• quote:

Yeni bir test daha. Konfora herkes hayran.

19:45 den 20:10 a kadar adam diyor ki.
    "Benim kullandığım ust paket Skoda superb den daha sessiz. Benim arabada oldugu gibi yol ve ruzgar sesi var..!"

https://www.youtube.com/watch?v=P4CrnVuKpWs&feature=youtu.be
    C5 aircross yol ve rüzgar ses yalıtımımını bende çok başarılı buluyorum. Daha öncede belirttiğim gibi dizelde, ivmelenme harici motor sesi rahatsız etmiyot. Eta8 şanzıman 7/8 viteste görevini hakkıyla yapıyor. Araç 100 km üzeri moyor sesi diye birşey bence sıfır.

• arkadaşlar benim araç bu sabah itibariyle bayiye gelmiş, işlemleri hızlı bir şekilde halledip cumaya teslim almayı amaçlıyorum inşallah bakalım. lokasyon istanbul, araç shine paket.
  • quote:

Hocam öncelikle o mevzu şakayla karışık espri dolu bir atışmaydı. Kapandı gitti zaten. Sizin dışınızda da rahatsız olan olmadı ama sizi rahatsız ettiyse kusura bakmayın.

Yazım ile ilgili konuyu bilmiyorum, ama siz yazım kurallarına kadar olaya takmışsınız herhalde. Forumu çok bilmiyorum ama sanırım bir kişiyi engelleyip onun yorumlarını kapatabiliyorsunuz. Onu yaparsanız daha iyi olabilir. İstemeden sizi rahatsız etmiş olmam. Çünkü sizin rahatsızlığınızı nasıl giderebilirim bilmiyorum. Yada ben "Nexus_07 - C5 AİRCROSS" diye konu açayım oradan paylaşımda bulunayım. isteyen arkadaşlar girer yorum yapar yada paylaşımları okur. Sizin gibi rahatsız olanlar da girmez. Kimseyi rahatsız etmemiş olurum.

NOT: Burada ki lafım aralıklı bilmem ne yazıyorsunuz paylaşıyorsunuz demişsiniz ya. Ona. Yoksa konu da tartışma olmasını bende sevmiyorum açıkcası ama bazen üslup can sıkıyor. O zaman da espri ile konuya yada duruma yumuşak bir şekilde tepki vermeye çalışıyorum.

Saygılar.

Alıntıları Göster
    Sizin şaka anlayışınız biraz farklı galiba. Eşek şakası gibi sanki..Şükür ki kapandı, en son mesajınızı okuduğumda zirve noktasındaydı ve baya bir rahatsız oldum ve belirtmek ihtiyacı duydum.

Yazım kuralları tabiiki önemli. Burası ortak bir forum herkes kafasına göre takılırsa, o zaman ortada bir düzen kalmaz. Dediğiniz gibi kendi bloğunuzda yazmak isterseniz bu sizin tercihiniz. Burası herkesin kullanımına açık bir yer ve bazı kuralları var. Mesela bir forumda bütün cümlelerin büyük harfle yazılması yasaktır; bağırmak, hakaret etmek veya küfür anlamına gelir, yerine göre. Ben sizin yazılarınızı okumak istemiyorum filan demedim, sadece biri gökte biri yerde, satırlara çok aralık verdiğiniz için 2-3 santim içinde yazılması gereken şeyleri neredeyse tam sayfaya yazıyorsunuz. Dolayısıyla okumakta zorluk çekiyorum, ki bir çok arkadaş da zorluk çekiyordur, çünkü fareyi sürekli aşağı doğru hareket ettirmek gerekiyor tek mesajınızı okurken. Uzun mesajlarınıza bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Yazılan şeylere, yorumlara, abartılı, ukalaca ve alaycı cevaplar vermektense, anlayışla karşılasanız hiç bir sorun kalmayacak..

• verso5 V kullanıcısına yanıt
    Galiba tüm İstanbul sevkiyatı yapıldı. Benim araç için de aynı şekilde geldi dedi bayi. (İstanbul)
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.