Şimdi Ara

YENİ CITROEN C4 - C4X ANA KONU 2021-2023 (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: snap_80 , snap_80 , Opel111.Yıl , Opel111.Yıl
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
5.818
Cevap
207
Favori
407.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben kullanıyorum, gayet güzel ve işe yarar bir uygulama. Süper bi şekilde çalışıyor.

• Ben de platin gri feel bold paket için 10 bin TL kapora verdim Ağustos sonu gümrük ve Eylül ortası inş teslimat olacağı söylendi
    Test sürüşü yaptım ama spoilerın arka cam görüşü engelliyor mu diye bakmak sonradan aklıma geldi durur vaziyette baktığımda çok bir engel durumu yok gibi geldi bana
    Onun dışında bence fiyat performans olarak çok uygun bir araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba, 1.2 Shine Bold aracımı 10 gün önce teslim aldım. Bir sorum olacaktı. Kablosuz şarj bölmesinin altındaki gözde aydınlatma ışığı var ama bazen yanıryor bazen yanmıyor, yanlışlıkla kapatıyor muyum acaba neye göre yanıp sönüyor çözemedim bilgisi olan var mı?

• omerbehar O kullanıcısına yanıt

Güzel günlerde kullanın aracınızı, hayırlı olsun.

Işık konusunda henüz aracım olmadığı için bir şey diyemeyeceğim ancak arabanız 130luk mu, 155lik mi? Eğer 130luk ise lastik ebatlarını söyleyebilir misiniz? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner2140 -- 8 Ağustos 2022; 14:24:11 >
  • Yakın zamanda ben de 1.2 benzinli shine bold donanım ile aranıza katılacağım. Herhangi bir whatsapp grubu var mı? Eğer yoksa kuralım derim.

Daha aracı almadım ama ışık sensörü olabilir mi? İnternetten kitapçığını bulabilirsiniz belki.

• Taner2140 T kullanıcısına yanıt

155lik benim ki, yanlış bilmiyorsam benim ki son gelen 155lerden

Çok yi. Tekrardan hayırlı olsun.

• Araçlarınız hayırlı olsun arkadaşlar.

Ömer Bey 155'lik Shine Bold'un kıymetini bilin, şanslısınız :)

Ben de 130'luk Shine Bold ile katılacağım aranıza araç gelebirse :D

Bakalım koltuk ısıtma falan olacak mı araçta..

Bir de Taner bey sayesinde lastiği merak eder oldum, 215 mi? 95 mi? 😁

Aslında 17" olmasına rağmen konfor ve yola tutunması açısından 215 olanı tercih ederim..

• drmert kullanıcısına yanıt

Konuştuğum bayilerden birine gelmiş shine bold. Akşama doğru özelliklerini soracağım. Öğrenince buraya yazarım. Tabi hepsi aynı gelmemiş de olabilir :)

• Deathcallsdeath kullanıcısına yanıt

Citroen bayiinde çalışan arkadaşımdan biraz önce bilgi aldım. Bugün gelmiş bir tane shine bold, koltuk ısıtma var, 130 bg ve jantları 17 inç, 18 lik shine bold jantları da gelmeyecek artık anlaşılan. 18 inç gam metal olan jantlar çok güzeldi onların gelmemesi kötü olmuş. Benim yorumum c4x in cazibesini arttırmak için shine boldun özeliklerini azalttılar.

• Merhabalar, konuyu takip ediyorum hep ama üye değildim.

Benim ise yaşadığım süreç şu şekilde,

Haziran ayı başında 1.2 Shine Bold 155 hp için kapora verdim

Haziran ayı sonunda fatura kesildi tüm meblağ ödendi.

Araya bayram vs girdi sevkiyat problemleri baş gösterdi ve 3 Ağustosta aracımı teslim aldım.

Kablosuz şarj,koltuk ısıtma, navigasyon ve 18inç lastikler mevcut şekilde geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIRCHHOFF -- 8 Ağustos 2022; 15:42:39 >
    Komik olmuş. O zaman shine bold diye değil shine+cam tavan opsiyon diye satsalarmış...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu durumu kesinleştirerek şikayette bulunalım. Sonuçta 18 inç jant ile satıldı bu araçlar ve aracın fabrikasyon bir parçası değil, lastik jant değişimi yapıp teslim etsinler. Ben bugün Citroen türkiye ile görüştüm ve eğer belirtilen özelliklerden farklı bir özellik gelirse telafi amaçlı yapılan bişey varsa eklenir dedi. Örnek olarak da park sansörü olmayan bir araç geldi ve sitede park sensörü var olarak satılıyorsa park sensörü takılıp teslim edilir dedi. Araç gelince söylemeden farklı özellik var ise talepte bulunun bayi yardımcı olur dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 8 Ağustos 2022; 16:17:59 >
  • KIRCHHOFF K kullanıcısına yanıt

Sizle birebir aynı süreci yaşadım benzer tarihlerde aldım aracı ama bende kablosuz şarj yok. Siz böyle yazınca şüpheye düştüm acaba bende de var da benim mi haberim yok. Telefonu o bölmeye koydum ve şarj etmedi bi daha da kurcalamadım.:) aktive etmek falan mı gerekiyor yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerbehar -- 8 Ağustos 2022; 16:24:58 >
    Şöyle bir durum var, size sürecin en başında sunulan araç için donanım özelliklerini belirten bir evrak vs sundular mı veya siz öyle bir şey talep ettiniz mi?

Bana sunulan araç için donanım özelliklerini belirtilen evrak talep ettim ve imzalı onaylı şekilde tarafıma verildi.

Kablosuz şarj ve navigasyon opsiyon başlığı altında idi.

Diğerleri normal standart özellikler başlığı altında idi.

Şikayet edebilmeniz için kaporasını veya tüm bakiyesini kapattığınız aracın ayrıntılı donanım listesini talep etmiş olmanız gerekirdi. Elinizde sizin beklemekte olduğunuz araca ait bayinin teklif formu ve donanım listesi yok ise (imzalı kaşeli) sizin şikayetinizi destekleyici resmi belge olmadığı için karşılıksız kalır.

• KIRCHHOFF K kullanıcısına yanıt

Şu an hala internet sitesinde 18 inç olarak yazıyor. Çıktı aldım. Ürün shine bold olarak faturada yazıyor ve shine bold ürün özellikleri de şu anda açık şekilde var. böyle bir durum olursa ve teklif vermezlerse gerisi cimerde biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathcallsdeath -- 8 Ağustos 2022; 17:2:47 >

Tekrarlamak gerekirse bayiden veya müşteri hizmetlerinden yazılı veya sözlü(kayıt altına alınmış) bir durum söz konusu olmadığı sürece hak talep edemezsiniz.

Bunu mesleğim gereği tecrübe edindiğim ve yasal mevzuata hakim olduğum için söylüyorum lütfen yanlış anlamayınız.

Sitesinde yazıyor diye iddia ederek hak talep edemezsiniz zira yazdığını söylediğiniz sitenin yasal uyarılar kısmında site ziyaretçilerini uyarmış bulunmakta ve bunun önlemini almıştır.Bu sadece bu markaya özgü değil tüm firmaların sitesinde edinilen bilgilerin bilgi , tanıtım amaçlı olduğu, sitenin güncel ve doğruluğunun olmayabilirliği konusunda uyarıyor, ayrıca tüketicinin (müşterinin) bilgilerin doğruluğunu bayi vb. yetkili kişilerce yapmasını tavsiye ediyor.

https://www.citroen.com.tr/faydali-linkler/yasal-uyari.html

Sitesinde açıkca yazıyor .

Kısaca bayiden alınmış imzalı kaşeli bir belge veya müşteri hizmetlerinden sözlü donanım bilgisi verilmediği sürece hak talebiniz geçersizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIRCHHOFF -- 8 Ağustos 2022; 17:43:8 >

Acaba sizin arabanın jantlarını bayi de satmış olmasınlar?  

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.