Şimdi Ara

<<<... YENI CITROËN C3 KULÜBÜ ...>>> (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.313
Cevap
34
Favori
444.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: markko

http://www.facebook.com/?sk=2361831622#!/group.php?gid=144931635534995

Herkesin katılımlarını bekliyorum.

katıldım kardeş..teşekkürler ...
  • yaser parçaların gelir inşallah bian önce
    Şimdi dikkat ettimde kaza tam piyade okulunun orda olmuş çapraz tüfekler gözüküyor tavşan tepe 6ayım geçmişti orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 12 Ağustos 2010; 22:05:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

yaser parçaların gelir inşallah bian önce
    Şimdi dikkat ettimde kaza tam piyade okulunun orda olmuş çapraz tüfekler gözüküyor tavşan tepe 6ayım geçmişti orada

Evet Köprünün 200 mt. aşağısında oldu. Parçaların hepsi geldi ve onarıma başlandı bende dün Tüketici Derneğine gittim ve onların aracılığıyla Noterden ihtar çektim. Önümüzdeki haftalarda mahkeme yolu görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasertunc

Sağol @markko, Allah beterinden korusun.

Arkadaşlar aşağıdaki listede eksik kısımlar var, tamamlayabilir miyiz?

1- Yasertunc 1.4 hdi Attraction / Yosun gri

2- Burglar 1.4 hdi Exculusive / Opak beyaz

3- Strafor 1.4i Attraction / Opak Beyaz

4- dt_bora 1.4 hdi Confort / Metalik gri

5- djcool 1.4 hdi Attraction /

6- Sevi05 1.4 hdi Confort plus / Metalik gri

7- SRJANN 1.4i Confort Plus / Opak Beyaz.

8- Faivelley

9- İsmeterturk Confort plus /

10- msurveyor 1.6 vti Exculusive /

11- morkijr 1.4 hdi Exculusive /

12- zevallielci 1.4i Attraction / Opak Beyaz

13- zenon00 Confort plus /

14- siguard 1.4 hdi confort /

15- markko 1,4 hdi Confort Plus / Beyaz

16- enjoy35 1.6 hdi Exculusive / Metalik siyah

17- Salserol 1.4i Confort Plus / Opak Beyaz

18- vdk 1.6 vti Confort /

messuth 1.4 i attraction beyaz

• arkadaşlar selamlar
    benim c 3 daha 150 km de bi sorunum var
    araç bazen sağa çekiyo bazen dümdüz gidiyo
    niye böyle yapıyor olabilir. yol eğimli falan değil dümdüz asfalt
    rot ayarı falan mı bozulduki acaba servis garantiden yaparmı yoksa sanayidemi yaptırayım
  • Yaser geçmiş olsun.. Tatildeyim 20 gündür arabamı özledim yaa.
  • geçmiş olsun kardeşim.Bi sorum olacak menuden otomatik sesi açmama rağmen seste hızla ilgili bi değişiklik olmuyor ayrıca geçenlerde ani fren yapmak zorunda kaldım abs devereye girmesine rağmen dörtlüleride yakmadı.Böle sorun yaşayan varmı aranızda
  • evet onu bende farkettim 2 kere cok ani fren yapmama ragmen tomatik dorluler devereye girmedi sesde otamatik soyle oldugunu gordum mesela arabayı calistirmadıgınızda swdece teyp actinizda volume getirin ve calistirdiktan sonra yurumeye baslayınca sesin yukseldigini goreceksiniz ama bir kademeden sonra birsey olmuyor sanirim serviste bilgisayara sokup o ozellikleri actirmamaız gerekecek ben gititgimde dikiz aynalarını manuel kapattıracagım ikidebir acilması ii degil zamanla bozulabilir
  • arkadaslar 1.6 bva comfort plus almak uzereydim ki fikrimi 1.4 hdi exc. PlUS olark degiştirdim.fiyat olarak 35250 +park sensoru aldım sizce nasıl bir fiyattır? Ve söyle bir durum var bayii de istedgim renk sadece teşir olarak duran arabada mevcut.ancak bunu verebilırz yada siyah var diyolar,(buarada ilk düşündüğüm bva confort için bi miktar kapora vermiş bulundum önceden)teşhir için tutulan araba kullanımda degil tabiiki ama insanlar koltugna oturup kalkıyo surekli bu hafiften can sıkıcı bi durum:) almış olduğum fiyat ve teşhir aracı almakla ilgili fikirlerinizi paylalşırsanız sevinirim.selamlar
  • arkadaslar aracın otomatik kliması derecesnde sorun var normal rakam yazmıyorr 2 şer atlıyor.. soğuk olması ıcın 52-54-56 oluyor.. yami 18-20-22 falan yazmjıoyor celcius olarak ayar yapmayıda bilmiyorlar basına gelen oldumu hiç ???
  • Son durum:

quote:

1- Yasertunc 1.4 hdi Attraction / Yosun gri

2- Burglar 1.4 hdi Exculusive / Opak beyaz

4- dt_bora 1.4 hdi Confort / Metalik gri

5- djcool 1.4 hdi Attraction / Metalik gri

6- Sevi05 1.4 hdi Confort plus / Metalik gri

7- SRJANN 1.4i Confort Plus / Opak Beyaz.

8- Faivelley

9- İsmeterturk Confort plus /

11- morkijr 1.4 hdi Exculusive / Metalik Siyah

14- Sirguard 1.4 hdi confort / opak beyaz

15- markko 1,4 hdi Confort Plus / Beyaz

16- enjoy35 1.6 hdi Exculusive / Metalik siyah

19- messuth 1.4 i attraction / Opak beyaz

quote:

Orijinalden alıntı: strafor

Yaser geçmiş olsun.. Tatildeyim 20 gündür arabamı özledim yaa.

quote:

Orijinalden alıntı: ismeterturk

geçmiş olsun kardeşim.Bi sorum olacak menuden otomatik sesi açmama rağmen seste hızla ilgili bi değişiklik olmuyor ayrıca geçenlerde ani fren yapmak zorunda kaldım abs devereye girmesine rağmen dörtlüleride yakmadı.Böle sorun yaşayan varmı aranızda

Teşekkür ederim arkadaşlar.

Benim arabada (hala sağlamsa) o iki fonksiyon çalışıyor. Bir servisin görmesinde fayda var diye düşünüyorum.

• yaser ozelliklerin calistigin soylemissin biraz acarmısın sen nasıl test ettin
  • Günaydınlar,

Arabayı ilk aldığım haftalarda otobanda hız denemesi yaptım. Araba düz yolda 175 km. nin üstüne çıkmadı. Zaten o hıza bile ilk ve son olarak o zaman çıktım. Araba yüksek süratte pek güven vermiyor. O süratlere çıkarken teybinde sesinin yükseldiğini farkettim. Yola çıkarken radyo ses seviyesi 14-15 gibiydi ama hız yükseldikçe motor gürültüsü müzik yüzünden doğru düzgün gelmedi. Diğer mevzuda, 2-3 kere ani fren yapmak zorunda kaldım ve dörtlü flaşörler kendiliğinden yandı. Flaşörler, freni bıraktığımda 3-4 saniye sonra kapandı.

quote:

Orijinalden alıntı: burglar

yaser ozelliklerin calistigin soylemissin biraz acarmısın sen nasıl test ettin
  • quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35

arkadaslar aracın otomatik kliması derecesnde sorun var normal rakam yazmıyorr 2 şer atlıyor.. soğuk olması ıcın 52-54-56 oluyor.. yami 18-20-22 falan yazmjıoyor celcius olarak ayar yapmayıda bilmiyorlar basına gelen oldumu hiç ???

teyp teki mode tuşundan menu ye giriyorsunuz..
    orada birim yazan yeri buluyorsunuz C ye getiriyorsunuz
  • 1.4 confort plus 2011 digital klima celik jant park sensörü beyaz
    26.500 tl

ben de araçtan gayet memnunum ancak bir iki problem var.
    benim de ani frende flaşor yanmıyor.
    müzik sesine dikkat etmedim ancak bir değişiklik yok..

en önemlisi ise klima acıkken 2.000 devir civarında bir motordan içeri uğultu geliyor.
    bu sizde de var mı yoksa benim araçta mı problem var merak ettim servise gitmeden önce bilgilendirirseniz sevinirim.
  • Öncelikle herkeze kazasız belasız kullanmak dileğiyle hayırlı olsun .....

1.4 HDİ Exculusive Metalik Gri Plus Paket + P.Sensör + Krom Egsoz başlığı 35.700 TL almak üzereyim son sözleri olan varmı almadan 1 gün önce uyarıcı fiyat aşamasında :) yada 1.6 hdi mı tercih etmeliyim 1 sene içinde satarım o yüzden hangisinde az zarar ederim ....

Not: Müzik tesisatı yapan arkadaş oldumu arabasına memnun kalmayıp ilginize tşk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaP -- 18 Ağustos 2010; 13:53:38 >
  • Pap arkadaş bir sene sonra satacaksan hangı sıfır arabayı alırsan al yıne cok zarar edersın.
    anı frende 4 lü flaşörler benımde yanmıyor.Ayrıca oto ses açık olmasına rağmen benımkınınde ses de yukselme farketmedım.
    Ve son olarakda benım on sağ kapının vıdaları işlem gormus.Ben yapmadıgıma gore ya servis te oldu ya da servısten once fabrıkada. Sizce neden olmus olabılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ailtonur

quote:

Orijinalden alıntı: enjoy35

arkadaslar aracın otomatik kliması derecesnde sorun var normal rakam yazmıyorr 2 şer atlıyor.. soğuk olması ıcın 52-54-56 oluyor.. yami 18-20-22 falan yazmjıoyor celcius olarak ayar yapmayıda bilmiyorlar basına gelen oldumu hiç ???

teyp teki mode tuşundan menu ye giriyorsunuz..
    orada birim yazan yeri buluyorsunuz C ye getiriyorsunuz

DOSTUM MALESEF O DEDİĞİN SADECE EN YUKARIDAKİ TEYP EKRANINDAKİ DERECEYİ GOSTERİYOR ORDA DIS GOSTERGE FALAN DOĞRU BNM SORUNUM ORTA KONSOLDA YUVARLAK OLAN KLİMA GOSTERGESİ LO 54 62 64 DE FALAN SOGUKK YAPIYOR :d SERVİSE GİTMEDEN HALLEDEMİUYCEM SANIRM...
    BU ARADA BOYA KORUMA YAPTRMAMA RAGMEN DAHA İLK HAFTADAN Bİ KERE BİLE DAHA YIKAMAYA GİRMEDEN ARABA SAĞ KAPI 3 AYRI YERDEN ÇİZİLMİŞŞŞ KASITLI DEGİL AMA PARK EDERKEN YANIMA KAPI AAÇIP KAPATMADAN SANIRIM Bİ YERDE GÖÇÜK BİLE VAR çok sinirim bozuldu acaba sizce mne yapsam boyatmammı gerek ??

otomatik yanan flasorleri denemedm çok onemsemiyorum... araba hızlanınca yükselen teyp sesi bnm puntomdada vardı bence onemsiz bi ddetay ben ondada iptal etmiştim çok üzülmeyn yoksada ..neyse kazasız belasız c3 lü gümnler hepinize...

• quote:

Orijinalden alıntı: vdk

arkadaslar 1.6 bva comfort plus almak uzereydim ki fikrimi 1.4 hdi exc. PlUS olark degiştirdim.fiyat olarak 35250 +park sensoru aldım sizce nasıl bir fiyattır? Ve söyle bir durum var bayii de istedgim renk sadece teşir olarak duran arabada mevcut.ancak bunu verebilırz yada siyah var diyolar,(buarada ilk düşündüğüm bva confort için bi miktar kapora vermiş bulundum önceden)teşhir için tutulan araba kullanımda degil tabiiki ama insanlar koltugna oturup kalkıyo surekli bu hafiften can sıkıcı bi durum:) almış olduğum fiyat ve teşhir aracı almakla ilgili fikirlerinizi paylalşırsanız sevinirim.selamlar

Günaydınlar,

@vdk, bence 1.6 hdi BVA alman daha mantıklı gibi görünüyor. ön camın geniş olması gerçekten bir ayrıcalık. trafik ışıklarında dururken özellikle lambaları rahatça görebileceksin. Hem ayrıca siyah renk bana göre çizikleri, sıcağı ve kirleri çok gösteren bir renk ve hemde dediğin gibi teşhir malı...

Fiyat konusunda kazık yemiş biri olarak, başka bayilerden bizzat yerlerine giderek fiyat al derim.

• 1- Yasertunc 1.4 hdi Attraction / Yosun Gri

2- Burglar 1.4 hdi Exculusive / Opak Beyaz

4- dt_bora 1.4 hdi Confort / Metalik Gri

5- djcool 1.4 hdi Attraction / Metalik Gri

6- Sevi05 1.4 hdi Confort Plus / Metalik Gri

7- SRJANN 1.4i Confort Plus / Opak Beyaz

8- Faivelley

9- İsmeterturk Confort Plus /

11- morkijr 1.4 hdi Exculusive / Metalik Siyah

14- Sirguard 1.4 hdi Confort / Opak Beyaz

15- markko 1,4 hdi Confort Plus / Opak Beyaz

16- enjoy35 1.6 hdi Exculusive / Metalik Siyah

19- messuth 1.4 i Attraction / Opak Beyaz

20- ailtonur 1.4i Confort Plus / Opak Beyaz

21- PaP 1.4 hdi Exculusive / Metalik Gri

22- KHMN 1.4 hdi Confort / Opak Beyaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasertunc -- 20 Ağustos 2010; 14:58:28 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.