Şimdi Ara

Yeni Çipli Pasaport Almak için işlem Sırası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
3
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    25 Aralık 1 Ocak yurtdışına gitme planım var.
    Sorularım ise;
    1)pasaport+değerli evrak ücreti (96tl) aynı yere yatırılıyor mu?
    1b) bankacıya mı söylüyoruz 2-3senelik olsun gibi
    2) Ehliyet değişti bu ay pasaport- gelecek ay Kimlik değişecek sorun olur mu?
    3) Başvuranlar ne kadar sürede ulaştı ellerine?
    Ehliyet için 3 gün dediler persembe evrakları teslim ettim -Cumartesi sabah 9 da eve geldi baya baya hızlılar Pasaport ta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 18 Eylül 2017; 8:25:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1-Aynı bankaya yatırabilirsiniz
    1b-Evet bankada ki görevliye belirtiyor defter ücreti vekaç senelik istiyorsanız belirttiğiniz pasaport süresi her neyse onun ücretini yatırıyorsunuz. Dip not:Dekontun en üst nüshası ve tahsil edilmiştir kaşesini +++ ıslak imzayı kontrol edin yoksa görevli memura belirtin.
    2-Sorun olmaz
    3-Benim pasaport 1 hafta sonra gelmişti.3 aşağı 5 yukarı bu kadar zamanda gelir
  • Çok Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa için Anlatayım Sadece 2 günde geldi bu bir Rekor sırasıyla;
    1-Bankaya Pasaport süresine göre ücret+96tl defter ücreti yatırdım.Vakıfbank aldı.380 tl 2yıl için..
    2-4 adet Kimlik için çektirdiğim Bioemetrik fotograf tan kalan 2si yeterli oldu.
    3-Randevu dan 30 dk önce oraya gittim.Evrakları teslim ettim imza attım.Teslim adresi işyeri olsun dedim.
    tüm bunlar Salı günü oldu.Çarşamba sabah ptt den sms geldi.Akşam da yine ptt den sms geldi.
    Perşembe sabah 9 pasaport elime geçmişti 2gün sürdü rekor sürede geldi.
    BURSA ili Nilüfer ilçesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.