Şimdi Ara

Yeni cihazlar geldi--OTO ARIZA TESPİT CİHAZLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
76.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: webmetin

Kia cerato 1.5 CRDI 2006 model için uygun mu bu cihazlar.?
    HiScan pro ile yapılabilen ayarlar yapılabilirmi ?

malesef listede kia cerato göremedim. daha önce kia araçlara satış da yapmadık o yüzden kesin çalışır-çalışmaz diyemiyorum.
    Servise sorarsanız onlar çalışıp çalışmadığını söylerler

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Sıralı sistem LPG ECU 'larından bilgi okuyabiliyor mu? 2002 Model 1.3 MPI Accent ile uyumlu mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mscsi

Sıralı sistem LPG ECU 'larından bilgi okuyabiliyor mu? 2002 Model 1.3 MPI Accent ile uyumlu mu?

Cevap yok mu?
  • quote:

quote:

Sıralı sistem LPG ECU 'larından bilgi okuyabiliyor mu? 2002 Model 1.3 MPI Accent ile uyumlu mu?

Cevap yok mu?

yeni gördüm.
    hayır lpg ecularından bilgi okuyamaz. onlar için ayrı cihazlar vardır.
    cepten arayın görüşelim..

• hocam 98" audi a4 1.6 için alacağımız kitin içinde driver var onu anladım da yanında program da geliyor mu? eğer geliyorsa bu seri arabalar için bu cihazla ve bu programla tam olarak neler yapabilirim aydınlatabilirsen sevinirim
    hayırlı alışverişler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: zoptrik

hocam 98" audi a4 1.6 için alacağımız kitin içinde driver var onu anladım da yanında program da geliyor mu? eğer geliyorsa bu seri arabalar için bu cihazla ve bu programla tam olarak neler yapabilirim aydınlatabilirsen sevinirim
    hayırlı alışverişler..

pm

• PM NUMARA TEL VERİRMİSİN AYRICA.. bu cihazlarla yazılım degiştirilip güç artısı elde edebilirmiyim 2005 opel marka aracım ve km ayarlarını yapabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NosWagen

PM NUMARA TEL VERİRMİSİN AYRICA.. bu cihazlarla yazılım degiştirilip güç artısı elde edebilirmiyim 2005 opel marka aracım ve km ayarlarını yapabilirmiyim

Gerekli bilgileri size gönderdim, sizden haber bekliyorum.

• yeni cihazın arıza kod yardımı ıcın turkce destegi var mı
  • ANLAYAMADIĞIM ŞU ARKADAŞLAR BU ÜRÜN ARAÇTAKİ ARIZAYI YADA SORUNU TESPİT EDİYOR ORADA TAMAMIZ..YALNIZ BU ARIZAYI ONARMADAN SADECE GÖRSEL OLARAK ORTADAN KALDIRIYORSA BU SAHTEKARLIKTIR..BU KONUDA BENİ AYDINLATIN LÜTFEN..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

ANLAYAMADIĞIM ŞU ARKADAŞLAR BU ÜRÜN ARAÇTAKİ ARIZAYI YADA SORUNU TESPİT EDİYOR ORADA TAMAMIZ..YALNIZ BU ARIZAYI ONARMADAN SADECE GÖRSEL OLARAK ORTADAN KALDIRIYORSA BU SAHTEKARLIKTIR..BU KONUDA BENİ AYDINLATIN LÜTFEN..

Tabiki eğer airbag i bozuk bir arabanın arıza kodunu siler düzgün diye satarsanız bu sahtekarlıktır ancak kullanım amacı sadece böyle değil.
    Özellikle LPG ile kullananlar yada araba tamircileri için ideal , araba beynine arıza kodunu atıyor ve parça değişimi/ tamirattan sonra girip kodu silmeniz gerekiyor. Bir süre deneyip aynı arızayı tekrarlayıp tekrarlamadığına bakıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

ANLAYAMADIĞIM ŞU ARKADAŞLAR BU ÜRÜN ARAÇTAKİ ARIZAYI YADA SORUNU TESPİT EDİYOR ORADA TAMAMIZ..YALNIZ BU ARIZAYI ONARMADAN SADECE GÖRSEL OLARAK ORTADAN KALDIRIYORSA BU SAHTEKARLIKTIR..BU KONUDA BENİ AYDINLATIN LÜTFEN..

Hangi cihazdan bahsettiğinizi malesef anlayamadım. İlandaki ilk cihazdan bahsediyorsanız menüsü ingilizcedir.

• YANİ ŞUNU SÖYLÜYORSUNUZ ARIZA HALLEDİLDİKTEN SONRA ARACIN BEYNİNDEN BU ÜRÜN İLE ARIZA KAYDININ SİLİNMESİ GEREKİYOR..EĞER BU ŞEKİLDE KULLANILIRSA SORUN YOK..AMA YA ARIZA GİDERİLMEDEN KULLANILIRSA O ZAMAN ÇOK YAZIK OLUR O ARACI ALAN KİŞİYE..BEN BUNU BELİRTMEK İSTEDİM VERDİĞİNİZ CEVABA GÖRE KÖTÜ NİYETLİ İNSANLARIN ELİNE GEÇERSE BU İŞİ MUTLAKA YAPARLAR..
  • SATIŞ DEVAM EDİYOR MU? CEP NUMARINIZI VERİRİMSİNİZ.BENİM NUMARAM 0539 794 35 22.VEYA MAİL ADRESİM TUROKTM@YANDEX.RU
  • merhaba size telefonda ulaşacagım numarayı yazarmısınız
  • PM istiyorum. Konu sahibinin yazdığı numara iptal olmuş.
  • arkadaşlar bu tür cihazlardan hiç bir başarı beklemeyin sadece motor arıza lambası silen cihazlardır ve 30 dolardan satılır piyasada bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazzaq123

Değerli donanım haber kullanıcıları sizler için piyasada bulunması zor elm 327 türkçe indirme linkini sunuyorum. Elm327 (Scantool v1.19 Türkçe)

https://****.com/#!download|349p6|3622873573|Scantool_v1.19_T%C3%BCrk%C3%A7e.rar|0

Kardeş bu program nedir ? ayrıca verdiğin linkte yasaklı bir kelime var sanırsam onun için bağlanmıyor.
  • 65 MARKA ARAÇTA ÇALIŞABİLEN ARAÇ ARIZA TESPİT CİHAZI
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-autocom-2012-kablo-setli-profesyonel-arac-ariza-tespit-cihazi-112500054/detay
    sahibinden com ilan no: 112500054
    sitede arama kısmına yazın çıkar
    ayrıca satıcının diğer ilanlarına bakınız bütçenize uygun arıza cihazları mevcuttur.
    İlan No 112499407
    İlan No 110242045
    İlan No 110208068

• UNİVERSAL TÜRKÇE ARIZA TESPİT CİHAZI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR LİNKİ İNCELEYEBİLİR.
    http://www.sistemtespit.com/?newUrun=1&Id=739908&CatId=bs391863&Fstate=&/ACOM-CDP+-UN%C4%B0VERSAL-ARIZA-TESP%C4%B0T-C%C4%B0HAZI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sistemtespit.com -- 16 Şubat 2013; 22:54:04 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.