Şimdi Ara

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.200
Cevap
1
Favori
103.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar cdyi taktıgımda otomatik kullan diyorum bu ekran çıkıyor ;

Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/
  • Formatlayarak kurulum yap. 32bit uzerinde 64bit uygulama calistiramazsin.
  • ok kurulumda starteri seçemicem bu yüzden home pre yi seçsem crackle aktifleştirmem gerekiyor dimi çünkü starterin 64 bit versionu yokmus napalım artık yardımların için tşkler Gurcell
  • Ne demek efendim. Kurunca ScreenShot isterim senden :D
  • Arkadaşlar dün Notebook uma format atarken ilk restart sonrası bilgisayarım kilitlendi.Notebook ilk açışında ekrana gelen CASPER yazısından daha fazla ileri gidemiyorum orda da malum bios ekranına girebilmek için bastığımda herhangi bir tepki alamadım.İnanırmısınız bütün tuşları denedim Alt+Tab tuş kombinasyonları da dahil.Bataryayı çıkarıp prize takıp öle denedim oda olmadı ne yaparsam yapayım O ilk Açılışta koskoca CASPER yazısında daha öteye gidemedim.Servise götürdim ordaki arkadaş HDD problem olduğunu söyledi.Bende diyorum ki HDD Problem olsa bile BIOS a neden giremiyorum.
  • arkadalar windows 7 hakkına araştırma yapan varmı açıkcası çıktığı zaman geçmeyi düşünüyorum media player 12 office 2010 gibi yeniliklerle geliyomuş ve çok kullanışlı olduğu vistadan daha iyi olduğu söyleniyor. ama tek sorum şu olcak acaba 32 bit versiyonu 4 GB ram ı destekleyecekmi almışken 64 bit al sende diyenlere duyar gibiyim ama destekliyormu onu merak ediyorum sadece.
  • Win 7 hakkaten güzel olmuş diyolar. Ama bence türkçesi çıkana kadar yükleme... Ayrıca yüklersende 64 bit yükle 32 ye gerek yok. Artık tüm programların 64 bit desteği mevcut...
  • @remixes
    HDD den yada DVD-ROM undan kaynakli bir sorun olabilir. Bu iki donanimdan herhangi biri eger bozulduysa yada bunlardan birinde temassizlik varsa bios ekraninda kilitlenmeler olabilir. Bunun nedenide cihazin her iki donanimida tanimaya calismasindan kaynaklaniyor olmasi. Canini sikma sadece yerine oturtup notebookunu sana geri vereceklerdir. Ama HDD gercekten bozulduysa onu degistirebilirler.

@canhavli38
    Windows 7 Microsoftun suana kadarki cikardigi en hizli O/S olarak lanse edildi. Ve amaci Vistanin kaybettirdigi prestiji geri kazamak. Hatta oyleki Win 7 tam donanimli olarak geldigi yetmiyormus gibi icine gomulu olan XP ile calistirilamayan program olmamasi hedefleniyor. Win 7 32Bit tabiiki 4GB RAM gorur ama bunun sadece 3GB sini kullancak cunku 32Bit O/S larin kaderi bu. Hal boyle iken ve 4GB ve uzeri RAM kullanan arkadaslar icin 64Bit tavsiyeden ote gerekliliktir.

@cem.petek
    Sende 64Bit yuklemissin hayirli olsun. Ama sanirim senin sistemde fazla bir farki olmamis :) Sana tavsiyem hemen karar verme biraz kullandiktan sonra tecrubelerini paylasirsin.

• Home Pre.64 bit yukledim sistem zaten hızlıydı yine hızlı fakat Microsoft Office 2007 crackı çalışmadı vistayı da etkinleştiremedim maalesef
  •  Yeni CASPER Montevina Kullanıcıları+İnceleme+Resimler /Centrino2/
  • crackler calismaz cunku 32bit icin yazilmis bir uygulama. Icerisinde trojan vari seylerden dolayi 64bit onlari calistirmiyor. Bence serial filan bul ancak oyle calistirirsin lisanssiz office 2007 yi :D Sen bence onuda kullanma StarOffice 3 var.Onu kullan tum ofis uygulamalarini sorunsuz kullanabiliyorsun ve ustelik tamamen FREE.
  • windowsu nasl etkinlestircem vista loader etkinlestirmedi
  • starterin x64 olsa mis gibi etkinlestircektim ama yok yok! sinir oldum
  • Windowsu etkinlestirdim.
  • arkadaşlar ben windows 7'nin sadece 64 bit olarak çıkacağını okudum bir forumda diye hatırlıyorum.yukarda 32-64 muhabbeti dönmüş ya bi söyleyim dedim ama yanlış da olabilir tabiki
  • Windows 7 hem x64 hemde x86 olarak cikacak. Yani isteyenler yine 32Bit kullanabilecekler. Ama bircok kisi Windows 7 ile beraber 64Bit e gecis yapmayi dusundugu icin bu tarzda haberlerin cikmasi dogaldir. Yani 64Bit e olan talep Windows 7 ile beraber dahada artacak.
  • @Cem

64bit hayırlı olsun. Serial bulamadıysan pm at diycektim gerek kalmadı anlaşılan

Win7 resmi çıkış tarihi nedir acaba ve getirdiği belli yenilikler neler
  • ya metintekin sana bişey diyeyim mi bence yeni bir işletim sistemi çıkıyorsa baştan aşağı yenilenmeli örnek XP-Vista görünüm falan da bayağı yenilendi vistada ama windows 7 de böyle bişey yok vista temasına 1-2 özellik kazandırılmış(capslere baktıgımla konusuyorum) hız konusunu bilmiyorum ama ben görünümün de tamamen değişmesinden Yanayım!
  • XP32 179.38 Beta Driver

• Spi

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.