Şimdi Ara

Yeni Call of Duty Oyununun İkinci Dünya Savaşı'nda Geçeceği Doğrulandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kesin alacagim oyundur.umarim bu sefer atmosferi world at war gibi olur.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt

Hocam bende ww2 icin cok heveslenenlerdendim ama silah durumu oyle yavan geldi ki daha oynarken modern zamanlari ozledim . Cok tek tük oluyor silah ozellestirmeleri eski zamanlarda geçtiginde . Otomatik silaha suppressor cok abarti gercekcilik disi duruyor misal . Diger silahlar oyle ne stock ne muzzle ne scope . Bf5 i hatirliyorumda scope takinca cok sacma duruyordu otomatik silahlara . Onun icin en azindan 80 lerden itibaren baslamali cod veya bf . Birsuru silah ve modifikasyon var 80lerden itibaren . Atmosfer olarak ww2 cok hos ama içerik açisindan benim için yetersiz kaliyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • highmetin kullanıcısına yanıt

Ben Cold warda bile silahı genelde eklenti takmadan oynuyorum. Sevmiyorum çünkü. Silhın doğallığını bozuyor ve en iyi kullandığım silah her zaman ekipmansız düz keleşdir. Allaha şükür gözlerim de iyi uzak mesafeden bile vurabiliyorum dürbün falan hiç bir şey olmadan. Benim gibi oynayan da çoktur.

• Kokusu çıktı bunun da.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sıkıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

CoD 2'yi remake yapıp biraz da süresini uzatacak bölümler ekleseler çok daha iyi olur.

İşte bu süper olurdu. Multiplayer patlardı herhalde.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.