Şimdi Ara

Yeni C 180 AMG KIŞ LASTİĞİ AVSİYESİ ACİL LTFN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır mercedes C 180 AMG Paket alıyorum. şu an üzerinde ki lastikler ön : 225/45/18 arka : 245/40/18 lastikler...
    Acaba kış lastiklerini de bu ebatlarda ; yani kış lastiklerinide bu ebatlar da farklı mı olsun? lastik marka - model vs konusunda bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum...
    çok teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: sedefbyo

Sıfır mercedes C 180 AMG Paket alıyorum. şu an üzerinde ki lastikler ön : 225/45/18 arka : 245/40/18 lastikler...
    Acaba kış lastiklerini de bu ebatlarda ; yani kış lastiklerinide bu ebatlar da farklı mı olsun? lastik marka - model vs konusunda bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum...
    çok teşekkür ederim...

önler için 225/45/18 lastik almanızı öneririm. 225 zaten ideal bir zemin genişliği o büyüklükte bir jant için. en fazla genişliği 215e düşürürsünüz, çok fazla bir seçenek kalmıyor 215/45/18 olarak ürün gamında. arkalar için bilerek geniş yapılıyor, arkadan itişli olması dolayısıyla, mühendislik örneği sergilenmiş aracınızda, çeşitli hesaplar, aerodinamik falan filan, orjinali bozmazdım ben olsam. orjinal devam

Önler
    Pirelli 225/45R18 95 H (Ao) Xl W210 Sottozero Mercedes Kış Lastik
    malum site linki :)

Arkalar
    Pirelli 245/40R18 97 H (Mo) Xl W210 Sottozero Serieıı Mercedes Kış Lastik
    link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 12 Kasım 2014; 10:59:38 >

• Çok tşk ederim. LasLassa v Bridgestone da her lastiğe 40 tl indirim kampanyası var 15 Kasım a kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle güle kullanın...Allah kaza bela vermesin...
  • Ebatları bozmadan ContiWinterContact TS850 tavsiye ederim.
    Üstünde mutlaka MO ibaresi olmalı.

• teşekkürler arkadaşlar başka görüş ve önerisi olan _?

• nokian al kuzey avrupada hep nokian kullanıyorlarmış zaten diğer markaların çoguda testlerini nokianın test alanında yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAKTAN06 -- 12 Kasım 2014; 23:29:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.