Şimdi Ara

Yeni Bravo Nasıldır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni araba arayışına girdim. Fiyat performans oranları arasında en iyilerden birisi olarak Bravo yu gördüm. Özellikle BRAVO 1.4 16V TURBO 120 HP DYNAMIC modeli fiyat performans ta beni etkiledi diyebilirim.

Şimdiye kadar laguna kullandım ancak sorunları ile baş edemeyecek derecede sıkıldığım için artık sıfır bir araba almak istiyorum. Malesef bütçem Laguna sınıfında bir arabayı sıfır alabilecek düzeyde değil. Bu sebeple bravo gibi hem çok küçük olmayan hemde donanım olarak da tatmin edebilecek derecede araçlara bakıyorum.

Bu aracı kullanan arkadaşlardan yorumlarını beklerim.

Kronik sorunu varmıdır?
    Yol tutuşu, yol sesi, klima performansı, işçiliği vs.

• bence güzel bir seçim..
    bunun için konu açmanıza gerek yoktu aslında..
    size iki adres veriyorum..biri burada Bravo sahiplerinin buluşma noktası..

http://forum.donanimhaber.com/m_21564253/mpage_19/key_/tm.htm

diğeri Bravocuların kendi siteleri..

http://www.fiatbravotr.com/forum/

her iki yerde de doyurucu bilgi ve tecrübe aktarımı var..
    arkadaşlarda yardımcı olurlar..kolay gelsin..

• Laguna II de yaşadığım performans/servis sıkıntıları yüzünden Corolla almıştım.

Aracınız 1600cc Laguna ise Bravo T-Jet adı gibi jet gibi gelir,kullanımı daha zevklidir,keskin virajlarda daha az yığılma yapar,performansı birkaç kat iyidir,kolay kolay tıkırtı yapmaz (Laguna çok tıkırtı yapardı)
  • Öncelikle daha önce varolan bir konu varken yeni konu açtığım için özür dilerim.
    Haklısınız arkadaşlar. Bende başkalarını çoğu defa uyarmışımdır bu konuda.

Onun haricinde görüşleriniz ve bilgiler için de teşekkürler
  • seni de

http://www.fiatbravotr.com/forum/ adresine beekleriz
  • bravotr ye üye ol. 3 günde sana 20 cevap gelir (- veya + )

ama bravo fiyat-performans sırlamasında 1. sıradadır bunu unutma
  • benim sahip olduğum araçta tam sizin istediğiniz model... yaklaşık 5 aydır kullanıyorum.. performans ve konfor olarak çok memnunum, estetik konusunda zaten fazla bişey söylemeye gerek yok;herkesin dikkatini çeken bir araç... aracınızı esp paketiyle beraber alırsanız tadından yenmez.
  • motor konusunda ben dizel kullanıyorum onun için t-jet için ben birşey diyemem ancak 105 hp 290 nm dizel çok iyi şeyler yapıyor.
    ancak diğer konularda fikrimi söyliyim.bende esp paketli dynamic var.donanım seviyesi oldukça yüksek ve tatmin edici bir araç.yol sesi yalıtımı oldukça iyi.hatta arabama binenlerden sıkça arabanın içi oldukça sessiz baya iyiymiş diyenler oluyor.bu arada dizel olmasına rağmen yüksek devirde kullanmıyorsan ve 40-50 km de yada daha yüksek hızda gidiyorsan motor sesinide duyamıyorsun içerden.
    yol tutuş konusunda bravonun en çok sevdiğim şeyi hem sürüş konforu olması yani amortisörlerinin taş gibi olmaması hemde buna rağmen yol tutuştan ödün vermemesi.yani kısacası ikisini bir arada sunuyor.
    klimasının performansına gelince ben bravoyu 9 ay kadar önce aldım.ağustos ayında almıştım ve o zamanlarda klimayı sıkça kullandım gayet iyi çalışıyor ve iyi soğutuyor.bir sıkıntı yaşamadım.bu arada en güzel yanlarından birisi arkada oturanlar içinde üfleme kanalı olması ve birde kol dayamada küçük pet şişede olan su konulabilmesi ve onuda soğuk tutabiliyor.
    arabanın içinde işçilik konusunda göze batacak bir kusur bende bulamadım şu ana kadar arabamı incelemek isteyip inceleyenlerde bulamadılar.
    dynamic alcaksanız eğer 860 tl verip esp paketinide alın derim.çünkü o kadar ucuza aldığınız şeyler baya fazla.
    esp+asr+msr+hba+hillholder+cruise control bunlar için o kadar para vermeye değer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.