Şimdi Ara

Yeni BMW M5, 21 Ağustos'ta tanıtılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alman otomobil üreticisinin yeni M5'i Ağustos ayında tanıtacağı iddiaları doğru çıktı. Firmanın Facebook sayfasında paylaştığı teaser videoya göre yeni performans sedanı 21 Ağustos'ta resmiyete kavuşacak.

Hakkında pek çok detayı halihazırda bilinen otomobil, BMW'nin dört çeker xDrive sisteminin gelişmiş bir versiyonuna sahip olacak. Sürücü istediği takdirde aracı eğlence için arkadan çekiş modunda kullanabilecek, M Dynamic modu ile de araç gücünün çoğunu arkaya aktarsa da ön tekerlere de bir miktar güç iletecek.

Kaputunun altında markanın geleneksel 4,4 litrelik biturbo V8 motorunu barındıracak olan M5, iddialara göre 600 beygir güç ve 700 Nm torka sahip olacak. Araçla birlikte yalnızca 8-ileri otomatik bir şanzıman seçilebilecek. Bütün bu güç ve yeni aktarma sistemi ile birlikte BMW M5, 0-100 km/h hızlanmasını 3,5 saniyenin altında gerçekleştirecek.

Bütün bu güç artışı ile birlikte yeni M5'in normal versiyona göre karbon seramik frenler, karbon tavan, dörtlü egzoz çıkışı ve daha şişkin kaput gibi farklılıklar sunması bekleniyor.

• 1 milyon olabilir Tr fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyati pahali olacak diyenler gelmeden...

quote:

Hakkında pek çok detayı halihazırda bilinen otomobil, BMW'nin dört çeker xDrive sisteminin gelişmiş bir versiyonuna sahip olacak. Sürücü istediği takdirde aracı eğlence için arkadan çekiş modunda kullanabilecek, M Dynamic modu ile de araç gücünün çoğunu arkaya aktarsa da ön tekerlere de bir miktar güç iletecek.

Boyle gelirse satislarda 1adim one gecebilirler.

• Güzel arabada bana gitmiyor ki

wrx sti, typer tadı veremez.

başkaları alsın ben almam

• Tesla nın spor amacı olmayan aile otomobilinin bu tarz performans otomobillerinden daha iyi 0-100 sonucu vermesi garip geliyor bana

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    hocam elektrikli motordan bahsediyoruz. gücü hemen aktarabilir. şanzıman yok ve daha hafif (ben oyle tahmin ediyorum bakmadim desem yalan olmaz) ne kadar kwh varsa direk tekerleklere vurup gidiyor. ancak sıcaklıktan da 260 i gecemiyor tesla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan param olsa alırdım en donanımlısını ama yok allah sahibine bağışlasın ne diyeyim

• E63s in karşısında şansı olmadığını düşünüyorum

• Bmv lerin tipleri hep aynı niye gizlemeye çalışıyolarki

• MORTALDANCE kullanıcısına yanıt
    Hocam E63 S daha mı hafif eğer haber doğru ise BMW daha güçlü olacak

• birsey sorucam arkadaslar

2012 model audi a8 4,2 tdi mi yoksa 2012 bmw 740d xdrive mi daha dayaniklidir?

obur yaza araba almayi dusunuyoruz yaza kadar birikim yapicaz. simdiden merak ediyorum. hangisinin sanzimani daha saglamdir mesela? hangisi daha az masraf cikarir ?
  • Almanya'da test prototipine denk geldim. O elektronik destekli zorlama sesi bile E63S'i aldırmaya yeter. Üstelik ikisini de keyif anlamında tokat manyağı yapan Giulia QV varken...

• quote:

Orijinalden alıntı: qqwe55

Hocam E63 S daha mı hafif eğer haber doğru ise BMW daha güçlü olacak

63 s 612hp ve gerçekten hızlanmaları inanılmaz iyi

Muhtemel kafa kafaya giderler ben çok fark olacağını sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

1 milyon olabilir Tr fiyatı

kesin daha fazla olacaktır.
  • Yildizi tokatlamak icin geliyor hey yavrum benim

• Bu değel.

Bu da değel.

Bu heç değel.

Bu bizim köyden değel. (M5 olur kendisi. )

• bmwlerinde bütün kasalar aynı. 20k euroya aldığında aynı 200kya aldığında. bana saçma geliyor. git Ferrari, lamborghini falan al daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

bmwlerinde bütün kasalar aynı. 20k euroya aldığında aynı 200kya aldığında. bana saçma geliyor. git Ferrari, lamborghini falan al daha iyi.

M5 fiyatında Ferrari varsa, yani 1 milyon TL'ye sıfır km Ferrari varsa, bulup forumca ortak olarak alalım.

365 üye ortak alsak, yılda hergün birimiz biner tadını çıkarırız hemde.

Adam başı 2700TL'ye senede bir defa binmek için Ferrari hissesi kötü olmaz hem, kiralasan daha pahalı, şeklimiz olur Ferrari'm var deriz hem fena mı?
  • pipoti kullanıcısına yanıt
    sıfır fiyatlarını bilmiyorum çünkü hiçbir yerde yazmıyor ancak 130k euroya f430 ikinci el alınabiliyor. f360lar ise 320k tl civarında
  • 1.0 motor ve 65 beygir seçeneği ile gelmediği sürece ÇÖP AĞBİ ÇÖP anlamadılar bir türlü.
    bu adamların kafası gram çalısmıyor yemin ediyorum, dünya otomotiv sektörü türkiye'yi örnek alıyor, türkiye'nin attığı adımları takip ediyor.
    türkiye olarak bizlerde artık büyük motorların gereksizliğinden, kuş ciğerli arabalarla az bi rakım'da nasıl hafriyat kamyonu solladığımızı anlatıyoruz.
    dünya hala bunu anlayamadı.

bu haliyle Türkiye'de alıcı bulamaz çünkü çok gereksiz, anca şan şöhret ve gösteriş için diyanet başkanı yada ağzından Allah kitap eksik etmeyen sahtekar siyasi müteahhit'ler alır ama kalkışta bizim 1.0 arabalar buna toz yutturur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.