Şimdi Ara

Yeni Bir Web Oluşumu Süper Teklif

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba öncelikle yeni bir web sitesi oluşturmak düşüncesindeyim profesyonel bi oluşum olucak maddi ve manevi harcama yapıcaz ama piyasada isimimiz duyaracağımız yeni web sitesi projem var bunun için bu işe ortak olucak bi ekip kurmak istiyorum. ilgilenen varsa mesajlarınızı bekliyorum vaktimizi dolu dolu harcayalım ve biraz para kazanalım

• @enes1406 kardeşim mesaj yazamıyorum bi sıkıntı var istersen maille yada başka bi yöntemle görüşelim
  • Proje nedir acaba?
  • Merhabalar.
    Yazılım Ajansı

Verdiğim linkten irtibata geçebilirsiniz. Bu tarz projeler ile zaman zaman ilgileniyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebilgic -- 4 Şubat 2019; 13:6:36 >
  • arkadaşlar benim düşüncem şöyle içinde forum barındıran ve insanların birbiri ile iletişime geçeceği bir site kulağa basit gibi geliyor doğru web sitesi kurmak işi anladıktan sonra bana göre çok zor değil ama asıl düşüncem arayüzü ile kullandığımız kodlamalarla reklam içinde maliyet çıkartıp profesyonel olarak bi oluşum düşünüyorum yani hem yazılım bilgisi olacak hemde maddi yönden bunu bir profesyonel bir işe miktar ayarlayabilecek maddi durumu olacak ekip arıyorum dediğim özellikleri ben barındıryorum ama bu işin kalbine inebilmek için ekip gerekiyor.
  • vipolive kullanıcısına yanıt
    Proje aslında suanki sosyal medya mantıgı gibi değilmi
  • evet doğru söylüyorusunuz konu çöp
  • bilgisizce bir işe girersen yamulur kalırsın.

Piyasadaki sosyal sitelerin birilerin tek başına yazdığı bir şeyler olduğunu mu düşünüyorsun? Hayır var olan bütün sosyal medya ağları sadece insanları yönlendirmek, gerektiğinde onları kullanmak için özellikle istihbarat kurumlarınca yapılır, desteklenir ve geliştirilir.
    Mesela facebook vb. tamamen istibarat amaçlı kurulmuştur. Orada sizi sizden daha iyi tanımak için algoritmalar üretilir. Eğer resimlerini gerekiyorsa fazlasıyla vardır. Siz gönderiyorsunuz zaten. Parmak iziniz, 3D yüz modeliniz ne ararsan var. Şunu bile iddia ederim. Herhangi bir hakkında ülke emniyetinde bile olmayan bilgiler bu sosyal medya sayesinde yabacı istihbaratçıların ellerinde vardır.

Konuyla ilgili olarak
    http://www.onaltiyildiz.com/?haber,7348

okumanı öneririm.

• combaba C kullanıcısına yanıt
    kardeşim yazmışsın yorulmussun teşekkür ederim daha öncede dediğim gibi konu çöp gerek yok yazmaya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.