Şimdi Ara

##YENİ BİR MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR SİSTEMİ TOPLARKEN UNUTMAMANIZ GEREKENLER## (13.09.2023) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
56
Favori
153.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam kolay gelsin , Hayırlı çalışmalar.
  • güzel ne kelime süper bir yazı olmuş eline koluna sağlık kardeşim herkesin işine yarıcaktır bu yazı bu yazıya bakmadan bilgisayar alınmaz bence :)
  • Teşekkürler.
  • elinize emeğinize sağlık,çok yararlı oldu benim için bu bilgiler
  • Konu cok aydinlatici ve yararli olmus.
  • çok güzel bir konu olmuş
  • Harika yazmissin ellerine saglık
  • eline sağlık gerçekten faydalı bilgiler
  • çok yararlı ve açıklayıcı bir yazı olmuş çok işime yaradı teşekkürler,yapan arkadaşın ellerine sağlık.
  • yav iyi güzel parçaları yasıyosunuz ama bunları nasıl montaj yapacaz montajı kimse anlatmamış aldım kasayı parçaları parçaları nasıl takacam
  • Gerçekten çok yararlı bilgiler tşkler paylaşım için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: postal58

yav iyi güzel parçaları yasıyosunuz ama bunları nasıl montaj yapacaz montajı kimse anlatmamış aldım kasayı parçaları parçaları nasıl takacam

Konunun içinde video lu anlatım için link verilmiş. Konu yazılırken eleştirdiğin husus düşünülmüş fakat verilen linkteki anlatım illegal olduğu için konu dh adminleri tarafından kapatılıp video kaldırılmış. İnternette yapacağın bir arama sana yeterli bilgiyi sağlayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: postal58

yav iyi güzel parçaları yasıyosunuz ama bunları nasıl montaj yapacaz montajı kimse anlatmamış aldım kasayı parçaları parçaları nasıl takacam

http://video.donanimhaber.com/avc-view.aspx?videoid=570
  • Çok teşekkür ederim. hiç sıkılmadan tamamını okudum. 2 ay sonra bilgisayar almayı düşünüyordum. Aklımdaki tüm soru işaretlerini kaldırdınız. Çok teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar bilgisayar toplatmayıp internetten tek tek parçaları sipariş edip (işlemciyi dwd rw'yi ekran kartını vs.) kendim başka bir yere toplatsam bir zararım olur mu? Gözümün önünde toplatılsa daha sağlıklı olur benim açımdan kısa sürede parçaları takarlar mı?
  • Selam

Mass Effect 2 yi guzel grafiklerle oynamak icin bir sistem toplamak istiyorum.

Butcem 900-1000 TL

Fazla oyun oynamadigim icin butceyi fazla asmak istemiyorum.

klavye - mouse - monitor lazim degil.

bilgisayari yarin elden istanbul'dan almayi planliyorum. Isyerim Mecidiyekoy'de oldugu icin Ince Hesap ve Eksen iyi alternatifler.

Ayrica bostanci Vatan'a da ugrama sansim var.

Acil yardimci olabilirseniz sevinirim, haftasonu oyun oynayasim var deli gibi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PASATURK

Arkadaşlar bilgisayar toplatmayıp internetten tek tek parçaları sipariş edip (işlemciyi dwd rw'yi ekran kartını vs.) kendim başka bir yere toplatsam bir zararım olur mu? Gözümün önünde toplatılsa daha sağlıklı olur benim açımdan kısa sürede parçaları takarlar mı?

Parçaların farklı farklı yerlerden alınması size kargo ücreti çıkaracaktır fazladan. Mümkün olduğunca 2 farklı yerden fazlasını geçmemeniz karınıza olacaktır. Parçaları kendinizde toplayabilirsiniz.
  • Merhaba,
    Galiba artık yeni bir sisteme geçmem gerekiyor (PC'im görece eski. Intel P4 3,00 GHz CPU, 2 GB Ram, 500 GB 7200 Seagate SATA HDisk, 256 KB Leadtek Winfast 5300 ekran kartı, creative audigy value 7.1 ses karti, Gigabyte P1000 anakart). Bir konuda kafam karıştı diyebilirim.
    İleri amator seviyede; Fotoğraf (Photoshop CS3, Adobe Lightroom 2, RAW formatlı fotoğraf) düzenleme ve Video (Adobe Premiere CS3, Adobe Encore CS3, Sorenson Squeeze, Divx - H.264 - MPEG2,4) rip, editleme, montaj vs. ile uğraşıyorum. Yakın zaman önce Canon Legria HF200 diye bir Full HD kamera aldım (1920x1080). Zurnanın zirt dediği yer olsa gerek ki benim sistem havluyu attı ve ben oynamıyorum diyor! Üstelik HD formatı detekleyen Adobe Premiere CS4 (AVCHD = *.mts dosya türü) sürümü, sadece 1 karelik 1920x1080'yi gösterdi durdu. Benim amacım bunları montaj yapıp, Orjinal hallerini saklamak yanında, kimilerine eş dosta paylaşabilmek için küçültmek, DVD yapmak vs. (rip).

Hayatında hiç oyun oynamamış ve oynamayacak biri olan benim için şu bilgiyi öğrenmek çok önemli: Benim yapmakta olduğum işlemler için gerekli olan donanım, orta/ileri oyuncularınkinden fazla mıdır, düşük müdür?

Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Scherwin
    Hayatında hiç oyun oynamamış ve oynamayacak biri olan benim için şu bilgiyi öğrenmek çok önemli: Benim yapmakta olduğum işlemler için gerekli olan donanım, orta/ileri oyuncularınkinden fazla mıdır, düşük müdür?

Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap gelmedi, acaba bu konu ile ilgilenen mı yok, yoksa sorduğum soru çok mu spesifik?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scherwin -- 16 Nisan 2010; 8:33:06 >
  • Çok teşekkür ederim.
    Yazınızı baştan sona okudum. Gerçekten doğru ve faydalı bilgiler içermekte.
    Böylesi güzel yazıların çoğalması dileğiyle, selamlar...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.