Şimdi Ara

Yeni bir konu açmayı düşünüyorum görüşleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar üniversite sınavımdan dolayı 4 ay foruma ara vermiştim ve tekrar foruma döndüm.
    Tüm kulüpleri kapsayacak (elimden geldiğince) büyük bir faydalı bir rehber hazırlamayı düşünüyorum, burada kulüp sahiplerinden tutun, kulübün stadı, forma sponsorlarına kadar hepsiyle ilgili ayrıntılı bilgiler paylaşmak istiyorum.
    Bu konuyu açmam da ki amaç sizin olumlu veya olumsuz görüşlerinizi almak ona göre konuyu açıp açmama konusunda kararımı vericem.

Şimdi birisi çıkıp diyecek 'her takımın zaten kendi konusu var topic kirliliği yaratmanın alemi nedir kardeşim başka işin yok mu? diyebilir
    Ama açacağım konuya girenler kulüpler hakkında merak ettiği/öğrenmek istediği şeylere daha çabuk ulaşabilecek, konu içersinde atacağım her mesajımda ayrı ayrı kulüpler hakkında bilgiler paylaşıcam.

• Tutabilir 2013-14 sezonunun formalarını paylaşabilir haberleri vs paylaşırsın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir konu olucak ama diğer arkadaşlarımında görüşlerini merak ediyorum. Şuana kadar bir tek siz görüşlerinizi paylaştınız
  • Tarafsız olursa güzel bir konu olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Tarafsız olursa güzel bir konu olabilir.

Tabi ki hocam, tarafsız olacak.
  • Güzel bir şey olur gibi duruyor
  • Görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONERİNG67 -- 7 Temmuz 2013; 2:34:16 >
  • Güzel olur ama çok vaktini alır, çok uğraşman gerekir, bence o kadar emeğe değmez. Takım hakkında bilgi almak isteyen, açar Google'ı öğrenir, sen de zaten oradan alacaksın bilgileri, aynı şey olacak yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.