Şimdi Ara

Yeni bir hayata başlamadan önce gelen yusuflama.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yeni bir hayata başlamadan önce gelen yusuflama.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    35 Mesaj
    Hani bir akradaş grubu vardır, İstiklal'de 20-30 kişi gezinen. Ya da Kadıköy'de. Ya da nerede yaşıyorsanız oranın şehir merkezinde. O arkadaş grubunda hep biri en geriden gider. Bir mekana oturulduğunda diğer herkes gırgır şamata yaparken, o en arkadan giden eleman sessiz sessiz, mal mal onları izler. Bir dahaki buluşmaya da çağırılmaz.

İşte bu benim. Benim olduğum yerde biri dışlanıyorsa, o kişi muhtemelen benimdir. Yeri geldi dışlanan insanlar tarafından bile dışlandım. O derece yani.

Şimdi bu sene hiç bilmediğim bir şehre üniversiteye gideceğim ve çok korkuyorum. Gideceğim yer Eskişehir. İnsanlar "Ooo çok süper" falan deseler de ben her geçen gün İstanbul'u, özellikle de Kadıköy'ü bırakacağım için çok üzülüyorum. Hem de geriliyorum. Ne b*k yiyeceğim oralarda.

Dışlanmaktan korkuyorum yine. Çünkü dediğim gibi, benim olduğum yerde dışlanan biri varsa, o kişi benimdir.

Ne yapmamı önerirsiniz? Sizce bu korkularım yersiz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FindikEzmesi -- 6 Eylül 2015; 3:35:34 >

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    Alakası yok suriyeden buraya geldim yeni bir hayat sıkıntı yoq..

İlk zamanlar da alışma durumu sadece ama 2 sene de herşeyi çözdüm, siyasi açıdan görüş kazandım ticareti anladım ve türkçeyi çözdüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yeni şehir demek yeni bir başlangıç demek. Bunu kullanmasını bil.
    |
    |
    690 Mesaj
    Gel birazda biz ezelim seni
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,134
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.