Şimdi Ara

Yeni Bilgisayar bi yardım !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar pcmi kırdıktan sonra yeni bi pc almaya karar verdim bilgisayarı şeçtim sizden ise tavsiye veya 1500-2000 tl arası pc önerimi stiyorum.

Link:http://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i7-4770-34-ghz-8-gb-ddr3-1-tb-hdd-2-gb-nvidia-gt630-win-8.html#ozellikler

Fakat ekran kartını hiç ve hiç beğenmedim , Nvıdıa GT630 ekran kartını Nvıdia GeForce GTX750 Ti ekran kartıyla deiştiricem sizce nasıl bi pc olur.

• Ekran kartı kötü bir kart 630.Fakat gtx750 takıcam diyor iseniz işlemcisi gayet yeterli.
  • Yardımın için saol dostum evet senide dediğin gibi gtx 750 ti alıcam öyle zaten call of duty ghostur bf 4 dür felan çalıştırmasını beklemiyorum ama şöyle bi hitman absolation ve tomb raider veya asasins creed 4 ü full ayarlarda oynuyabilirmiyim sence ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 31 Temmuz 2014; 0:57:44 >
  • Konuyu Sistem Tavsiyeleri bölümüne açarsanız daha fazla ve çabuk yardım alabilirsiniz.

Sistem tavsiyeleri:http://forum.donanimhaber.com/forumid_475/tt.htm#

Kolay gelsin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: soporo

Yardımın için saol dostum evet senide dediğin gibi gtx 750 ti alıcam öyle zaten call of duty ghostur bf 4 dür felan çalıştırmasını beklemiyorum ama şöyle bi hitman absolation ve tomb raider veya asasins creed 4 ü full ayarlarda oynuyabilirmiyim sence ?

İşlemci zaten günümüz oyunları için çok yeterki.Gtx 750 ti maxwel teknolojisi kullanılarak geliştrilmiş orta-yüksek sayıalcak bir kart.Battefield 4 vb oyunlarda orta/yüksek ayarlarda rahatlıkla oynıyabılırsınız.
  • K.b dostum daha yeniyim zaten bunu anlıyabilirsin (:
  • bu sistem beş par etmez 4 milyar 5 milyar para bul adam akıllı bilgisayar al kardeş 1 2 milyarlık kasalar iş görmez
  • KralCocuk44 K kullanıcısına yanıt
    Neresini beğenmedin acaba cidden merak ettim ? Buna bi GTX 750 Ti + güzel bi ssd takınca iyi bi pc olucağını inanıyorum sadece öyle beş para etmezle değil kusurlarını söyle bende ona göre düşünüyüm.
  • soporo kullanıcısına yanıt
    max payne 3 gta 5 gibi oyunlar için bu sistem yeterli değil gelecekteki oyunları söylemiyom bile
  • KralCocuk44 K kullanıcısına yanıt
    Max payne 3 ün sistem gereksinimlerine bi bak derim ama gta 5 konusunda haklısın zaten ps 4 üm var sırf gta 5 için bi pc toplayamam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.