Şimdi Ara

(¯`·._) YENİ BERLİNGO (¯`·._) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
368
Cevap
1
Favori
49.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

(¯`·._)  YENİ BERLİNGO  (¯`·._)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurbet eller

herkese slmlar.ben belcikada ikamet ediyorum.20 ocak 2010 da insallah yeni berlingo sahibi olacagim allah nasip ederse.benim arabam 1.6 hdi 75 beygir burada berlingo thalassa olarak geciyor.ayrica xtr,tentaition vede multispace var.arabamin fiyati 15000 euro.opsiyonlari yagmur sensoru,park s
    ensoru,cruise control,elektronik klima,arka bagaj kapagindan ayri olarak tek cami acabiliyorsunuz,mp3.
    Eger merak eden varsa kayinbiraderim 1 ay once fiat doblo aldi ayni paraya.onun arabasinida kullandim alacagim arabanin aynisininda test surusunu yaptim.kim diyorsa ki doblo berlingodan iyi o kisi ya fiat bayisi yada ortagi sebep 1;doblonun icinde uzun yol yapinca kafa kazan gibi oluyor.2;arka tarafta oturanlarin bacagi ikiye katlaniyor yakin mesafeden dolayi.3;dobloda berlingodaki konfor yok.kayinbiraderim bin pisman.
    ha bu arada ya ben bir hata yaptim ESP istemedim burada sordum sonradan yapilmiyor dediler acaba turkiyede yapiliyormu sonradan haberi olan varmi?
    kazasiz belasiz surusler saygillar TURKIYEME;...

Bugün ben de aldım 92 HD lik full (park sensörü,yağmur sensörü vs. dahil).Kapora verdim büyük ihtimal 20 sinde teslim alacağım.Plaka işlemleri için bekleyeceğim yoksa araba hazır galeride duruyor.Kum grisi renginde.
    ESP içinde .Patinaj yapmasın diye galiba ama nasıl kullanılacağını bilmiyorum.Araba dururken kalkışta patinaj yaptığındamı açacağız yoksa giderken çakıllı veya kumlu yolda kayarsa mı kullanacağız ?
    Koltuk kılıfı seçme şansımız varmıydı alırken ? Yoksa üzerinde ne varsa o mu ?

•  (¯`·._)  YENİ BERLİNGO  (¯`·._)
  • Makas yok.92 lik Berlingo'nun alttan görünüşü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BabaHoroz -- 17 Ocak 2010; 1:20:32 >
  • babhoroz @
    Şimdiden hayırlı olsun
    Aziz bey kardeşim @
    Darılma ama bence o arka tekerlerdeki zımbırtıları çıkar paçalı tavuk gibi duruyor ...
  • BabaHoroz

aracınız hayırlı olsun.
    yazınızda ESP demişiniz. benim bildiğim TRde satılan hiçbir berlingoda ESP yok ve sonradan da takılmıyor.
    Eğer olaki takıyoruz diyen bayii olursa Citroen Tryi mahkemeye veririm.
    patinaj önleme sistemi yani ASR . o da berlingoda yok.

Aracınız güzel. bendeki de 110luğu. güle güle kullanın.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.
  • historiyst_45@

abi çogu kişi begendı yakından cok hoş duruyor o olmasa araba leş içinde kalıyor yagmurda çok faydalı

• Sen bilirsin tabiki nihayetinde tercih meselesi bana darıulmadın umarım ...
  • OLURMU ABİ ÖYLE ŞEY DARILMAM GÖRÜŞ MESELESİ YANLIZ İLK OLUMSUZ ELEŞTİRİ SENDEN GELDİ OKDADAR DARILMAM ABİ HELE SANA ASLA

• Eyvallah ...
  • Güzel araç.
    şekil tepee den daha iyi snırım.
  • Belçika'dan herkeze selamlar.2007 mobel astra H arabami verdim ve 110 luk berlingomu aldim.Arabayi nisan basinda teslim alacam.Opsiyon olarak navigasyon hariç hersey var
    --cam tavan
    --deri direksiyon
    --blutoot ve usb girisi
    --park sensor
    --digital klima
    --hiz sabitleyici.... ve sayamadigim bir suru opsiyon.
    Nasipse bu yaz izine rahat rahat geliriz.Bütün bu opsiyonlarla arabaya 16500 euro verdik.

Astrama ciptuning ve K&N filitre takmistim süper gidiyordu insaallah berlingo güç olarak astrami aratmaz
  • AeriaLss@
    bir çok kişi bunu söylemekte ön tasarım gayet şık

sindoman@

hayırlı ugurlu olsun 110ps süper fiyatta normal bizim burda 36bin tl ama ne esp ne cam tavan vs. hiç bişey yok

ne renk aldınız . alır almaz 4 gözle beklıyoruz avrupalı berlıngoyu. dizelmi ? sizin ordadamı hız ibresi 190kmh?

astra 102 ps olması lazım 1,6ları galıba benım tahmınım aratmaz ...

BabaHoroz@

kıskandırıyorsun bızı kardes ya
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.