Şimdi Ara

(¯`·._) YENİ BERLİNGO (¯`·._) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
1
Favori
49.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msitoz

benim %55 indirimli 550tl. dolayısıyla 1100tl ilk kasko için süper fiyat. içiniz rahat olsun bence.

süper ucuz fiyat benım sigorta bile 420tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 17 Aralık 2009; 20:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msitoz

wallpaper'ım oldu buda.

(¯`·._)  YENİ BERLİNGO  (¯`·._)

wallpaper derken abi?
  • Sigorta nasıl 450 lira oluyor ya da kasko nasıl 550 tutuyor anlamıyorum ???
    (2007 Kango aracımın kaskosu %35 hasarsızlık indirimi + meslek (öğretmen) + Manisa ili 680 TL çıktı Anadolu'dan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Sigorta nasıl 450 lira oluyor ya da kasko nasıl 550 tutuyor anlamıyorum ???
    (2007 Kango aracımın kaskosu %35 hasarsızlık indirimi + meslek (öğretmen) + Manisa ili 680 TL çıktı Anadolu'dan)

murat abi benım araç istanbul plaka oldugu için sıgorta 420 amcam ıgdırda aynısı var berlıngo 2010 oda 160tl ödüyo... istde kaza çok vs...

mustafa beyın kaskosu % 55 indirimli olduqu için 550tl normalde 1100tl ile 1200tl arası kasko!!!

edit: umarım aydınlatmısımdır

• ŞEHİR İÇİ DUR KALKTA TRAFİKTE BERLINGONUN YAKIT TUKETIMI

EDİT: motor ısınmadan yanı 6,7 km gidip durmus bıde aynı yolu aksam gelmıs şehir içi

• Aziz kardeşim çok teşekkürler bu arada senin canavarın maşallahı var ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Aziz kardeşim çok teşekkürler bu arada senin canavarın maşallahı var ...

rica ederim abi ne demekk gözüm gibi bakıyorum ona

• Allah nazardan saklasın ...
  • Arkadaslar kasko icin hangi firmayi onerirsiniz? Firma tavsiyesi vermek reklama girer diye bir engelleme oluyormu forumda?
  • herkese slmlar.ben belcikada ikamet ediyorum.20 ocak 2010 da insallah yeni berlingo sahibi olacagim allah nasip ederse.benim arabam 1.6 hdi 75 beygir burada berlingo thalassa olarak geciyor.ayrica xtr,tentaition vede multispace var.arabamin fiyati 15000 euro.opsiyonlari yagmur sensoru,park s
    ensoru,cruise control,elektronik klima,arka bagaj kapagindan ayri olarak tek cami acabiliyorsunuz,mp3.
    Eger merak eden varsa kayinbiraderim 1 ay once fiat doblo aldi ayni paraya.onun arabasinida kullandim alacagim arabanin aynisininda test surusunu yaptim.kim diyorsa ki doblo berlingodan iyi o kisi ya fiat bayisi yada ortagi sebep 1;doblonun icinde uzun yol yapinca kafa kazan gibi oluyor.2;arka tarafta oturanlarin bacagi ikiye katlaniyor yakin mesafeden dolayi.3;dobloda berlingodaki konfor yok.kayinbiraderim bin pisman.
    ha bu arada ya ben bir hata yaptim ESP istemedim burada sordum sonradan yapilmiyor dediler acaba turkiyede yapiliyormu sonradan haberi olan varmi?
    kazasiz belasiz surusler saygillar TURKIYEME;...

• quote:

Orijinalden alıntı: babylonweb

Arkadaslar kasko icin hangi firmayi onerirsiniz? Firma tavsiyesi vermek reklama girer diye bir engelleme oluyormu forumda?

grupoma şimdi en populerı ama benımkı ankara sıgorta kardes ...

almadınmı hala aracı ya resımlerı 4 gözle beklıyorz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurbet eller

herkese slmlar.ben belcikada ikamet ediyorum.20 ocak 2010 da insallah yeni berlingo sahibi olacagim allah nasip ederse.benim arabam 1.6 hdi 75 beygir burada berlingo thalassa olarak geciyor.ayrica xtr,tentaition vede multispace var.arabamin fiyati 15000 euro.opsiyonlari yagmur sensoru,park s
    ensoru,cruise control,elektronik klima,arka bagaj kapagindan ayri olarak tek cami acabiliyorsunuz,mp3.
    Eger merak eden varsa kayinbiraderim 1 ay once fiat doblo aldi ayni paraya.onun arabasinida kullandim alacagim arabanin aynisininda test surusunu yaptim.kim diyorsa ki doblo berlingodan iyi o kisi ya fiat bayisi yada ortagi sebep 1;doblonun icinde uzun yol yapinca kafa kazan gibi oluyor.2;arka tarafta oturanlarin bacagi ikiye katlaniyor yakin mesafeden dolayi.3;dobloda berlingodaki konfor yok.kayinbiraderim bin pisman.
    ha bu arada ya ben bir hata yaptim ESP istemedim burada sordum sonradan yapilmiyor dediler acaba turkiyede yapiliyormu sonradan haberi olan varmi?
    kazasiz belasiz surusler saygillar TURKIYEME;...

BELÇIKAYA KUCAK DOLUSU SELAMLAR HAYIRLI OLSUN RENK NE RENK ALDIN FOTOLARINI BEKLIYORUZ...

ÖZELLIKLER BURDAKI 110LUKLARDAKI ILE AYNI SİS FARIRININ ETRAFI KROMMU KARDES ...

DOBLODAN BARİZ ÜSTÜNDÜR BERLINGO...

ESP HİÇBİRYERDE SONRADAN TAKILMAZ...

İSMİNİZİ BAGIŞLARSANIZ İSMİNİZLE HİTAP EDERRIM SIZE..

• selamlar.ismim Abdullah yas 35 memleketim kayseri ha soyadimda gul (saka yapmiyorum gercek).arabamin rengi siyah sis farlarinin etrafi krom degil.insallah ocagin 20 sinde arabayi teslim alacagim o zaman fotolarini buraya koyarim.ya turkiyedeki sitelerden okuyorum berlingonun koltuklarindan hosnut degiliz falan diyorlar.yok yatmiyormus yok rahat degilmis.ben burda test surusu yaptigim arabada rahatsizliktan ote hayran kaldim konforuna.bende su anda alfa romeo 156 var 1999 model 2.0 motor bunda berlingodaki kadar rahat etmedim.neyse selamlar insallah daha gorusuruz.
  • arkadaslar berlingomu 2 hafta sonra teslim aliyorum. Yeni ise girdim ankarada. Ankarada oturan berlingocu kardeslerimle gorusmek konusmak isterim. Fotolarida en kisa surede koyacagim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babylonweb

arkadaslar berlingomu 2 hafta sonra teslim aliyorum. Yeni ise girdim ankarada. Ankarada oturan berlingocu kardeslerimle gorusmek konusmak isterim. Fotolarida en kisa surede koyacagim.

ee artıq koy yanı kardes beklıyoruz dört gözle resımlerı
  • arkadaslar berlingo orjinal paspas fiyatlari hakkinda bilgisi olan varmi?siteye girdim fiyatlari yazmiyor.
  • quote:

arkadaslar berlingo orjinal paspas fiyatlari hakkinda bilgisi olan varmi?siteye girdim fiyatlari yazmiyor.

45tl kaucuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 25 Aralık 2009; 0:51:18 >
  • sagolasin.ya anlamiyorum burda 90 euro?
  • quote:

sagolasin.ya anlamiyorum burda 90 euro?

orası belçika
  • konunuzu bir süre rahatsız edeceğim ama bir duyuru yapmak istiyorum:

otomobil genel bölümüne girmeyen kullanıcılar için duyurumu yapmak istiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_36922111/mpage_1/fromTicket_/key_//tm.htm
    eğer ki yukarıdaki linke bakarsanız akaryakıt zamlarına karşı yapılan bir protestoyu görürsünüz.
    desteklerinizi esirgemezseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.